Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nategancija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nategancija

    Torej sem grinder NL10 z željo po hitrem prehodu višje.Na forumu je uporabnik POKERAFNA dal objavo da proda kodo za holdem manager (vem ja moja napaka),denar sem mu poslal sam pa seveda kode ni poslal.
    Slika poslanega denarja:
    Vglavnem cel dan se je izgovarjal da bo poslal pa se to seveda to ni zgodilo.Sllika delnega pogovora

    Vglavem brez veze vse skupaj pazite da ne nasede temu nategunu.
    P.S.Če kdo hoče v znak solidarnosti mi lahko na starse pošle kak dolar...Nick:jawcheek

  • #2
    Več kot blokirat Pokerafno žal ne moremo.
    Bo pa seveda ponovno odprl nov račun in še naprej poskušal.
    Enostavno bodite previdni in ne kupujte licenc od drugih uporabnikov na forumu. Zato tudi imamo pravilo, da se kod ne sme prodajat.
    Poleg tega je sedaj HM tako narejen, da poleg licence moraš vpisat tudi email in password računa, s katerim je bil HM kupljen. Tega pa marsikdo niti ne da. Pa še cena 20 € je jasno prenizka
    Vseeno, 20€ je dokaj poceni šola.
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #3
      jawcheek wrote:
      P.S.Če kdo hoče v znak solidarnosti mi lahko na starse pošle kak dolar...Nick:jawcheek
      Ko pridem domov ti nakazem 2$ play money-a
      be good, be better, be Governor of Poker

      Comment


      • #4
        .
        ..........

        Comment


        • #5
          CoreySteel wrote:
          Vseeno, 20€ je dokaj poceni šola.
          za vse

          Comment


          • #6
            prav ni čudn, da je šla naša država tak v *****, če je več ljudi enih navadnih nategovalcev, ko pa vsaj mal poštenih....pa sj majstri tak morjo vedet, da se slejkoprej najde ena budala, ko jim zavije vrat
            <em>“One day your life will flash before your eyes. Make sure it's worth watching!”</em>

            Comment


            • #7
              Hyper.Active wrote: prav ni čudn, da je šla naša država tak v *****, če je več ljudi enih navadnih nategovalcev, ko pa vsaj mal poštenih....pa sj majstri tak morjo vedet, da se slejkoprej najde ena budala, ko jim zavije vrat
              problem drzave ni v stevilu nategovalcev, problem je stevilo ljudi, ki slepo verjamejo
              ze to, da so ljudje tukaj stejkani celo po vec kot letu nategancij, ti vse pove
              P.S. sem pisal na support zakaj ne morm nakazat play moneya, pa so rekl this must be a joke. Zgleda, da sm tut js naivčina...
              be good, be better, be Governor of Poker

              Comment


              • #8
                ne.
                problem je v tem, da so že 22 let na praktično vseh vodilnih položajih v državi čisto navadni lopovi.
                In slej ko prej otrci postani enaki svojim staršem, kar potem vodi v stanje, ki ga imamo danes pri nas, torej postanemo vsi bolj ali manj navadni lopovi, v iskanju za hitrim zaslužkom in luknjami v zakonodaji, ki jih izkoriščamo, če se le da.
                don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                Comment


                • #9
                  P.S.Če kdo hoče v znak solidarnosti mi lahko na starse pošle kak dolar...Nick:jawcheek
                  wtf, men je tut folk dolžan, dejte mi vsi po 40€ poslt da pokrijete njihove zadolžitve, hvala
                  Do what you love and fuck the rest.

                  Comment


                  • #10
                    Vesel sem da sem najdu pokerpro, poleg zanimivih novic, pogovor in blogov sem spoznal da zunaj preži neverjetno veliko število ljudi, ki vržejo v skret školjko svoje dostojanstvo, ponos in ime za par deset evrov. Dve leti nazaj sem bil zagotovo bolj naiven, havala pokerpro.

                    Comment


                    • #11
                      samo res, kaj se vse dogaja za par drobižev. ko pa nekomu ponudiš 10€, da ti pride za eno urco nekaj pomagat - to pa ne

                      Comment


                      • #12
                        maliprofi wrote: ne.
                        problem je v tem, da so že 22 let na praktično vseh vodilnih položajih v državi čisto navadni lopovi.
                        In slej ko prej otrci postani enaki svojim staršem, kar potem vodi v stanje, ki ga imamo danes pri nas, torej postanemo vsi bolj ali manj navadni lopovi, v iskanju za hitrim zaslužkom in luknjami v zakonodaji, ki jih izkoriščamo, če se le da.
                        ok, this make sense too
                        P.S. mi posodis 10€ do jutr?
                        be good, be better, be Governor of Poker

                        Comment

                        Working...
                        X