Announcement

Collapse
No announcement yet.

Napaka pri pošiljanju PM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Napaka pri pošiljanju PM

    Vedno ko hočem poslat PM dobim naslednjo napako:
    Napačna prošnja. Povezava, ki ste ji sledili je napačna, oziroma zastarela.

  • #2
    Premalo objav maš za zs. Kolko pa jih rabiš pa nevem.

    Comment


    • #3
      pozdrav !
      mam isti problem torej je problem v poslanih objavah na forumu. Am se že ve limit koliko jih potrebuješ=)?

      Comment


      • #4
        O mojbog, 10 je dovolj, nehaj spamat po forumu prosim lol. Limit je postavljen z namenom, nobene fore ni, če jo obideš s spamanjem. Pa komu rabiš tako nujno poslat PM?
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #5
          Se vnaprej opravičujem za moja dejanja. zavedam se da spamanje po starih temah ni bila pametna ideja saj sem posledično povzročil nepreglednost foruma.
          Problem je bil, da si očitno istočasno brisal moje objave kot sem jih objavljal, saj mi nikakor ni uspelo priti do 11 potrebnih objav, torej sem mislil da je s stranjo kaj narobe, da mi ne zazna objav
          Drugače pa glede bwina piše da naj se glede registracije na bwinu glede dodatnih informacij obrnemo na Bebik ozrioma LeeTroy ter jima pošljemo privat sporočilo, česar pa ne morem narediti preden ne zberem 11 objav. Po začetnih 3-4 objavah preprosto nisem vedel v katero temo naj sploh kaj pametnega napisem zatorej sem se odločil, da bom pospamal stare teme, katere folk ne bere več , da ne bom preveč neumnosti pisal v novih še branih temah..sem pozabil da bo stare teme pometalo na vrh zaradi mojih objav...
          Pač mislim da je za novega člana pridobiti 11 "pametnih objav" težak zalogaj saj glede osebne predstavitve in vprašanj glede literature in zaželjenega novega leta nisem želel kar v druge aktivne teme se vtikati saj težko kot novinec drugim nekaj pametujem glede oddigranih handov in ostalega. Torej kdor od članov si bo vzel čas in tole prebral prosim za pomoč glede kontaktov
          CoreySteel wrote: O mojbog, 10 je dovolj, nehaj spamat po forumu prosim lol. Limit je postavljen z namenom, nobene fore ni, če jo obideš s spamanjem. Pa komu rabiš tako nujno poslat PM?

          Comment


          • #6
            Opravičilo sprejeto Sej štekaš, da spammanje ni ravno dobrodošlo... Za vsa vprašanje glede različnih poker strani pa lahko kontaktiraš mene ali Corey-ja na PM ali Skype.

            Comment


            • #7
              Mimogrede, imel si že 15 objav, ko sem ti šel prvič brisat objave iz 10 let starih tem, ki si jih bumpal na vrh :P
              Pa 10 objav res ne bi smelo biti težav, če normalno sodeluješ. Lahko tudi sam kak hand postneš
              Če nikogar ne dobiš drugače, pa lahko vedno pišeš na support@pokerpro.cc.
              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

              Comment


              • #8
                Okey zmenjeno. Sam da se je zadeva uredila pa da ni nobenih zamer

                Comment


                • #9
                  Hm tale objava bo 11 sta ker trenutno jih imam 10 pa zadeva še vedno ne funkcionira, pač ne morm pošiljat privat sporočil" zastarel link" upam da po tej objavi zadeva začne delat

                  Comment

                  Working...
                  X