Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pridružil se nam je slorake.com

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pridružil se nam je slorake.com

    Naš sajt pokerpro se je hkrati s prenovitvijo strani združil s stranjo www.slorake.com, katere šef je Vule, na našem forumu pa ima prav takšen nick. Prav tako bodo pod naše okrilje prišli vsi plajerji z njegove strani. Dobrodošlica vsem!

  • #2
    Hvala Pjer za dobrodošlico.
    S Pjerom sma si zadala, da PokerPro.si stran uredimo profesionalno in uporabniku čimbolj prijazno. V prihajajočih dneh bomo predstavili še vrsto novih novih strani, ki jih na staremu PokerPro.si sajtu niste bili deležni.
    Vse SloRake igralce pa vabimo da se tukaj registrirajte in se nanovo predstavite, saj bo v kratkem SloRake.com forum zaprt.
    LP
    Vule

    Comment


    • #3
      Pjer hvala lepa za dobrodošlico. Kot član slorake.com, sem tudi z veseljem obiskoval staro pokerpro stran. Seveda bo tko tudi v bodoče. Šef (Vule), malo mi bo pa žal za slorake.com, ko se bo stran ukinila.
      lp
      Give fish a chance.

      Comment


      • #4
        citroncek wrote: Šef (Vule), malo mi bo pa žal za slorake.com, ko se bo stran ukinila.
        se podpišem pod tole!

        Comment


        • #5
          Evo tudi mene. Ja kaj čmo, če bo več promocij, več ugodnosti, več mnenj, več nas je močnejši smo
          Verjamem, da bomo uživali tukaj
          lp

          Comment


          • #6
            Aha, zdej mam dva šefa-lepa
            Neki folka iz slorake-a že poznam,ostali mi pa naj ne zamerijo no,mal se hecamo včasih,grem koj prost za ponovni rejk na Party-u,slišm,da je šef Vule NAC tam
            ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

            Comment


            • #7
              Reno wrote: Aha, zdej mam dva šefa-lepa
              Neki folka iz slorake-a že poznam,ostali mi pa naj ne zamerijo no,mal se hecamo včasih,grem koj prost za ponovni rejk na Party-u,slišm,da je šef Vule NAC tam
              Hvala Reno za prijazne besede. Lepo pa d si se prdružu, ker kukr vsi vemo si legenda tuki in pokepro ni isti brez tjebe.
              Glede Partyia se pa seveda lhk zmenmo, sam puvej pugoje
              Welcome back

              Comment


              • #8
                reno dej se boma o tem kr na mojmu msn ju pomenla! mam use podatke

                Comment


                • #9
                  citroncek wrote: Pjer hvala lepa za dobrodošlico. Kot član slorake.com, sem tudi z veseljem obiskoval staro pokerpro stran. Seveda bo tko tudi v bodoče. Šef (Vule), malo mi bo pa žal za slorake.com, ko se bo stran ukinila.
                  lp
                  "ni problem delat z velik denarja,umetnost je čarat z mal"
                  Se pridružujem besedam. Lep pozdrav od Samčija

                  Comment


                  • #10
                    O Samči, Omaha mojster, lepo da si se nam pridružu.

                    Comment


                    • #11
                      ke si samči nc ni vec slisat o tjab kej zdaj kej igras na kirem sajtu da grema kako partijo omahe al pa 2 3 4
                      lp
                      malimark

                      Comment


                      • #12
                        Bol malo se oglašam zdaj. Zlo dosti igram live. Tu pa tam pa vržem kaki SnG na PokerStars pa nekaj malega še igram na littlewoods poker, ker mi je fajn network
                        PS: malimark če želiš lahko grema kaki heads up PLO na PokerStars!

                        Comment


                        • #13
                          pjer wrote: Naš sajt pokerpro se je hkrati s prenovitvijo strani združil s stranjo www.slorake.com, ...
                          A zato noben več ne piše na slorake forum.
                          ... vidim da ste že vsi tu
                          Sex, droga in gajba Zlatoroga

                          Comment

                          Working...
                          X