Announcement

Collapse
No announcement yet.

Forum izpisi na prvi strani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Forum izpisi na prvi strani

    Še en predlog....nevem, mejbi se pa samo men zdi tole smiselno, povejte še ostali!
    ful bi blo uporabno če bi na prvi strani, tam kjer so zadnje objave iz foruma tabelo razširil do konca desne strani in podatke o številu registriranih, prijavljenih,... članih prestavili nekam drugam. Tko bi lahko v to tabelo dodali še ob kateri uri je bil post spremenjen + prostora bi bilo dovolj tudi za malo daljši naslov...
    jest nevem kako ste vi spremljali staro stran ampak jest sem bil vedno navajen na prvi strani pogledat kva je novga v forumu, pa to mal težko veš če ni nikjer nobene ure in datuma kdaj je bil post spremenjen
    Al pa alternativa - če bi uštimal prikaz ure ob prehodu s kurzorjom bi tudi šlo za silo!

  • #2
    O tem smo se že menili, da bi nardil nekaj podobnega, sam je potem pršl nekaj vmes.
    Uglavnem moj predlog bi bil da izpiše naslov posta, zadnji komentator, čas komentarja
    Sam treba vidit al rabimo posebi plugin, al se da kej zmodificirat. Bom uprašu našga mojstra Heviosa kaj lahko zrihta?

    Comment


    • #3
      bomo zrihtal us qua naj rjačm..dons sm se spravu mal pu pou leta heftat iz babo..check out this hand!! - tamybamy
      PokerStars Limit Hold'em, $0.20 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com
      Preflop: Hero is UTG with J, A
      Hero raises, 1 fold, CO calls, 1 fold, SB calls, BB 3-bets, Hero calls, CO calls, SB calls
      Flop: (12 SB) 9, K, K (4 players)
      SB checks, BB bets, Hero calls, 1 fold, SB calls
      Turn: (7.5 BB) Q (3 players)
      SB checks, BB bets, Hero raises, 1 fold, BB 3-bets, Hero caps, BB calls
      River: (15.5 BB) 10 (2 players)
      BB bets, Hero raises, BB calls
      Total pot: $3.90 (19.5 BB) | Rake: $0.18
      Main pot: $3.90 (19.5 BB) between BB and Hero, won by BB
      Results:
      BB mucked Q, Q (full house, Queens over Kings).
      Hero had J, A (royal flush).
      Outcome: Hero won $3.72
      To find yourself, think for yourself © Socrates 469 BC

      Comment


      • #4
        lepa gregc!

        Comment


        • #5
          erzor wrote: Še en predlog....nevem, mejbi se pa samo men zdi tole smiselno, povejte še ostali!
          ful bi blo uporabno če bi na prvi strani, tam kjer so zadnje objave iz foruma tabelo razširil do konca desne strani in podatke o številu registriranih, prijavljenih,... članih prestavili nekam drugam. Tko bi lahko v to tabelo dodali še ob kateri uri je bil post spremenjen + prostora bi bilo dovolj tudi za malo daljši naslov...
          jest nevem kako ste vi spremljali staro stran ampak jest sem bil vedno navajen na prvi strani pogledat kva je novga v forumu, pa to mal težko veš če ni nikjer nobene ure in datuma kdaj je bil post spremenjen
          Al pa alternativa - če bi uštimal prikaz ure ob prehodu s kurzorjom bi tudi šlo za silo!
          Evo trenutno sem uredil izpis časa ob prehodu kurzorja čez posamezno objavo..
          To find yourself, think for yourself © Socrates 469 BC

          Comment


          • #6
            Meni se zdi najbolš it kr direkt na forum in kliknit "Aktivnih tem" desno zgoraj nad chat boxom. To ti izpiše celo stran zadnjih aktivnih tem z naslovi, datum, uro... itd.
            Zdaj sem si celo bookmarknu te "aktivne teme" in pridem kr direkt tja.
            Sex, droga in gajba Zlatoroga

            Comment


            • #7
              A že dolg dela tema "Team Pokerpro" ? Sem komaj danes uspel videt in pogledat. Pa fino, da ste to zrihtal, da malce spoznam pokerpro team in preberem kaj od vsakega igralca.
              lp
              Give fish a chance.

              Comment


              • #8
                to je zdej par dni aktualno kakor vidim, stefan raab povezava ki je bila dodana danes pa ne dela.

                Comment


                • #9
                  ne dela, ker omenjeni še ni poslal informacij za objavo!
                  To find yourself, think for yourself © Socrates 469 BC

                  Comment


                  • #10
                    ok,
                    pa ce ze omenjamo, kaj manjka:
                    -cakepoker, paynorake pa towergaming ikone v 'pokerpro ponudba' podstrani ne peljejo nikamor

                    Comment


                    • #11
                      nutella wrote: ok,
                      pa ce ze omenjamo, kaj manjka:
                      -cakepoker, paynorake pa towergaming ikone v 'pokerpro ponudba' podstrani ne peljejo nikamor
                      Hvala za opozorilo! Na kratko...če pač neka povezava ne dela, pomeni, da je zadeva v razvoju in da bo povezava aktivna ko bo kaj za objavit. Smo na tekočem z vsemi stvarmi, ki še manjkajo... tako da so opozorila nepotrebna! Trenutno širimo pokerpro globalno in smo zasuti z delom. Takoj ko bodo omenjene ponudbe aktivne, bo to objavleno preko novic in foruma.
                      Še enkrat ti hvala za opozorila!
                      To find yourself, think for yourself © Socrates 469 BC

                      Comment

                      Working...
                      X