Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predlog za dvig kvalitete

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    saj si mojster ja,pravi psiholog..upam da se zdaj boljše počutiš..
    Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

    Comment


    • #92
      Aha ,to vi na polno,sej ja nimate nč od tega,še kr boste šli en drugmu na jetre,čz kakšni 2 leti bojo pršl novi,ki bojo vs "starce"učil itak
      Sej usakmu tekoj u glavo stop ku je nekje aktivn in mu ne omenjajo mam kr takoj na začetku,tist k pa prvu tedn začne že fullllll gas u smrt tuki žgat rab pa sam odziv publike.
      Če ga n spluvajo takoj nabija usakič bolj,1x pa prleti polno in steza zapiše poškodbe,vi s pa prepucavate tuki,a lahk tolk žge al ne,je pa hecn če drgač pogledaš
      Fajn bi blu de bi pusnjel kak video kuk so/ste use uzjel
      ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

      Comment


      • #93
        actech wrote: Kaj se pa zgodilo z "TraktorzBrki" k se včeri predstavu???
        ma zamoril mi je, ker sta mi nejc in se nekdo cist zasmetila in sem kar zbrisal temo. postam kaj zanimivega v kratkem. lp

        Comment


        • #94
          Ok, velik sreče, pa sry k so/smo ti smetili temo.
          They must find it difficult....... those who have taken authority as truth, rather then truth as the authority

          Comment


          • #95
            joj upam,da nisi več zamorjen ti bošček ti..ko te je pa kdo kaj resnega vprašal v temi pa si odgovarjal z "kaj ne znaš brat,kaj si slep" itd. saj si sam reko,da so te krekali pa si se znašal nad nami
            Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

            Comment


            • #96
              haha dej res, realno gledano se men zdi vprašanje "kako si naredu 11k profita zdej maš pa 5$ br?" res neumno in ni vredno odgovora (saj je vse lepo pisalo in so ljudje, ki znajo brat tudi vse lepo razumeli). Pustmo zdaj to...

              Comment

              Working...
              X