Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predlog: odstranitev uporabnika A.Stanic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    pjer wrote: ali se ti strinjas ali ne je res irelevantno tukaj.
    do svojega stejkerja pa si bil nefer ker niti enkrat nisi postnil svojega celotnega grafa.
    se sam si se v enem postu pohavlu kako si ga elegantno nategnu. ja kaj pa ni vprasal za kero kodo se gre? podobno ko bi prodajal avto pa ne bi povedal da nima masine.
    Ali je on karkoli od mene zahteval ? Kdaj bil v kontaktu z mano ? Pjer sam to bom reku lohka se midva tuki cev let pogovarjava in ne bova pršla nikamor. . . Najbolš bo da dokažem, da je biv stejk upravičen, in da mu vrnem njegov stejk.
    Glede prodaje pa lohka sam rečem vsake oči majo svojga malarja.
    Briga me kaj si misliš o meni, jst bom z rezultati dokazu to kar piše v projektu/ blogu, no sj bomo že vidl v portorožu kk bom igral in boš lohka na lastne oči vidu kakšna ovca sm.
    "it ain't about how hard you hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving forward. . It's How much you can take, and keep moving forward. That's how winning is done."

    Comment


    • #62
      stanic jst sm sam enkrt komentiru tvoj blog in ti v mojem postu zaželo use najbuljši. glede n to kar si pa zdej napisu pa lohk rečem d tud če ratš nasledn durrr, bomo usi vedli kako si začel in glede n tvoj zadn post bomo usi vedli kakšen človek si
      before you master the game, master yourslef! <br />[br]zen and the art of poker by Larry W. Phillips

      Comment


      • #63
        Ko imam poln kufer bad beatov, učenja, in vsakodnevnih preglavic, se usedem, preberem par postov telih tematik...
        sprošča
        glasujem proti...
        Allin.

        Comment


        • #64
          Mrkvica wrote: stanic jst sm sam enkrt komentiru tvoj blog in ti v mojem postu zaželo use najbuljši. glede n to kar si pa zdej napisu pa lohk rečem d tud če ratš nasledn durrr, bomo usi vedli kako si začel in glede n tvoj zadn post bomo usi vedli kakšen človek si
          Jst sm ti tud zaželel in ti dal nasvet proti tiltu tko da mislim, da z moje strani ni nč narobe
          "it ain't about how hard you hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving forward. . It's How much you can take, and keep moving forward. That's how winning is done."

          Comment


          • #65
            ravno to je narobe da se sploh zavedaš ne kaj narobe delaš.. mislim da nimaš nekega primernega odnosa do starejših in bolj izkušenih kar se lepo vidi če vsaj malo prebereš temo...

            Comment

            Working...
            X