Announcement

Collapse
No announcement yet.

PlusEV - Izbris teme

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PlusEV - Izbris teme

    Najbolj žalostno je, da nesoglasja med dvema konkurentoma moramo oziroma imamo dostop prebrati tudi navadni smrtniki. Mislim, da je to bil pesek v oči za obe spletni strani, ker je žalostno, da so obe prišle do takšne stopnje, da so morali se spustiti tako nizko, da razlagajo njihove dajmo reči poslovne stvari na tem forumu, ki je vsem dostopen.
    Hvala bogu zahvaljujoč oddaji zvezda pokra sem vas nekoliko uspel videti kako zgledate in moj prvi vtis je, da gre že za odrasle ljudi, ki znajo misliti s svojo glavo, a očitno, ko se vključi nekdo od konkurentov, pozabimo normalno človeško etiko in se podjebava z obeh strani.
    Obe strani delata na tem, da izučijo čim večje število ljudi o pokru, a kljub temu kakorkoli se obrne stvar obema je cilj imeti čim večjo število igralcev v svojem affiliate sistemu. Ne želim tukaj podpreti nobeno stran, kajti sam sem prijavljen le na tem forumu, berem pa tudi PokerNews in meni bosta obe strani vedno prav prišle. Vašo politiko glede združevanja oziroma sodelovanja še nekako razumem, jasno je, da nikdar ne bo tu nekega večjega sodelovanja saj ne v bližnji prihodnosti, a kljub temu, se lahko »udarite« na pošten način.
    Odprl sem temo izključno zaradi tega, da se ta tema izbriše, ker daje slabo luč na obe spletni strani, če pa je PokerPro pripravljen reklamirati njihovo knjigo, naj potem odpre novo temo v svoji kategoriji kjer imajo skupek literatur in to objavijo. Kdor bo rabil to knjigo jo bo dobil na ovak ali onak način. Dobil sem poker Mozaik tudi nekaj dni za tem ko se je knjiga umaknila, pa tudi poslal sem jo vsem, ki so prosili, če jim lahko pošljem.
    Ni potrebno komentirati tega mojega vpisa, ker morda se ponovno oglasi Vule,Kady,Pjer, Ziberna, … in bo ponovno prišlo do debate, ki nam ne bi smela biti dostopna, do debate, ki zagotovo ni potrebna in do debate, ki ne bo nikdar nič dobrega prinesla. Zato prosim, da razmislite malo o tem kaj sem napisal, izbrišite mojo temo, šele za tem, ko izbrišite EV+ in v bodoče nam prihranite vaše (NE!)prijateljske odnose in jih rešite znotraj svojih krogov, na svoj način.
    Želim vam lep sončen dan (čeprav sem videl da je za moje kraje napovedan popoldan dež) obilo sreče na poker mizah in čim manj takšnih ali podobnih debat.
    Filip
    <a href="http://www.kkmb.si">www.kkmb.si</a>

  • #2
    jep, jaz se strinjam, me je malo zaneslo pri iPoker dealih, kot je potem še Kady-ja pri razlaganju, saj sva oba konkretno zašla z glavne teme.
    Sem tudi Pjeru povedal da to ni bila nobena grožnja in da naj moje poste glede iPoker sob editira, ker pač to ne sodi na forum.
    Ampak nikoli in nikdar se pa ne bom strinjal z izjavami, da je PokerNews ukradel knjigo PokerPro-ju in da sta obe strani enako zaslužni za vsebino. Ideja o zbranih člankih pa tudi ni bila PokerPro-jeva, saj nimajo zadosti svojega materjala, da bi to naredili, po vrhu vsega pa jim je to idejo + članke prodal "Prevajalec" aka "Pirc".
    Tko da... tisto črnenje PokerNewsa iz samega vrha PokerProja mi ni bilo ravno všeč in zato sem se odzval.
    Jaz pa si tudi nisem prikopal nič dobrega, kvečjem idl3r-ja na PokerNews forumu ki je že s prvim postom pokazal svoj odnos in bonton do drugih.
    Konkurenca.... itak da more bit, povsod je... če nebi bla, se nebi tok trudili za vas... to je le bolje za poker skupnost.
    LP
    A.

    Comment


    • #3
      Isto kot si ti na tem sajtu, jaz sem cisto konkretno povedu kako stojijo zadeve od rakebacku pri vas. Ti si pa cisto spreminjal temo pogovora. Sem pa na vasem forumu mal pohvalu kvaliteto a ne smem ?
      In ja idejo ste ukradli pokerproju pa ce se na glavo postavis je to dejstvo ki ga ne bos spremenil.
      [img=PunBB bbcode test]http://www.know-poker.com/smilies/all-in.gif[/img]

      Comment


      • #4
        Žiberna ma svoj point, kakor ga imamo tudi mi in mislim da bo res najbolje za vse, da s tem prepirom zaključimo ker nikamor ne vodi. Slovenija je premajhna, da bi se grdo gledali, saj se bomo še veliko srečevali na raznih turnirjih in je prav da ohranimo dobre odnose kakršne smo dosedaj imeli.

        Comment


        • #5
          izbrisali bomo tudi nepotrebne poste v drugi temi, ta pa bo zaprta.

          Comment

          Working...
          X