Announcement

Collapse
No announcement yet.

Poker(pisarniški) stol

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    "Razvil" so nek stol, našl so tržno nišo, ceno navil, stoli grejo za med = kapo dol.
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #47
      CoreySteel wrote: "Razvil" so nek stol, našl so tržno nišo, ceno navil, stoli grejo za med = kapo dol.
      ja to je pa res, prodajat pa znajo

      Comment


      • #48
        jaz imam spinalis ze 5 al 6 let in nisem glih TOLK navdušen nad njim. stol ni vreden svoje cene. ostali stoli za pol cene in še manj so prav tako OK. imamo tudi drago zobno ščetko ko je nekdo glih omenil, sonicare za 170e al kolk je cena, ki je pravkar po 2 letih uporabe crknil. pred recesijo so bli dobri časi in smo živeli na veliki nogi. danes bi raje kupil kaj cenejšega. Z zobno ščetko sem veliko bolj zadovoljen, samo če nebi hudič crknil.
        od kar berem ta forum/temo že dalj časa razmišljam da si bom kupu nov stol, tega pa bo dobila partnerka.

        Comment


        • #49
          dogec wrote: jaki razvoj je postavit en fedr pod sedišče.
          Pol si pa sam nared stol, če si tuk pametn. Noben ne zahteva od tebe da kupš stol za 500€, zato sploh ne vem kaj ti gre u nos. Očitno si mojstr, pejt na avtoodpad po en fedr od avtomobila pa si ga namontiri pod rit. Sigurn bo "jaki razvoj".
          Ne mislm sam na spinalis stole ampak tut na velik drugih stvari. Jebiga, vse plačamo, razvoj, zaposlene... vse. A mislte d so avtomobili res tuk vredn kakršno majo ceno?
          Offtopic, se opravičujem.
          Uglaunem, stol more bit taprav pa če ga kupš u trgovin al pa sam nardiš.

          Comment


          • #50
            Ne more, ker nima ne potrebne opreme kot tudi znanja verjetno ne, to pa še ne pomeni je tisi feder tok vreden..
            [img=PunBB bbcode test]http://www.know-poker.com/smilies/all-in.gif[/img]

            Comment


            • #51
              idl3r wrote: Ne more, ker nima ne potrebne opreme kot tudi znanja verjetno ne, to pa še ne pomeni je tisi feder tok vreden..
              Vrbnjak wrote: Stroški za material so minimalni.

              Comment


              • #52
                Ne govorimo o materialu ampak o ideji da en feder namestjo da se obnasa kot tista zoga za sedenje. Saj je zagotovo boljsi od navadnih stolov, pa se vedno ne vidim zakaj toliko vecja cena. Menda niso 5let 8 ur na dan testirali in izpopolnjevali tale stol da bi bila taksna cena upravicena.
                [img=PunBB bbcode test]http://www.know-poker.com/smilies/all-in.gif[/img]

                Comment


                • #53
                  Se pa sigurno pozna razlika med enim stolom za par deset evrov in enim boljšim za malo več denarja, za tele pa tako ne bom trdil, ker ga nimam.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Comment


                  • #54
                    sedaj ko sem bral to temo in bral o bolecinah v krizu me je zacelo ceprav me nikoli ne drugac pa mislim da je pametno imeti udoben in zdrav stol nalozba za prihodnost

                    Comment


                    • #55
                      predvsem pa vsake pol ure poskusit spremenit polozaj. kar je se posebej teko pri resnih grinderjih, ki se na vece nimajo casa iti.
                      ful je fajn, da se malo premigas in vstanes, sprehodis, naredis par pocepov. vsaj enkrat na uro

                      Comment


                      • #56
                        Od Pjera mi je najboljs divan tko si najbolj v relaxu in skoncentriran max. na igro..itd..po mojem je to najboljs varjantica,zaspis itak ne ,ker si vedno agressive hihi ... valda igram par10 miz tko da ni dolgcasa, nemors zaspat na pokru.. npr: ko sm biw na bolniskem 2 mesca zaradi kol.vezi sm vecinoma leze igral poker in vam povem da sm mew full dobr session..do zdej ni blo se tazga ..dobr je pa tud res ,da sm igral po 12urc in vec. :P
                        In every deck of fifty-two cards there are 2.598,960 possible hands!!!

                        Comment


                        • #57
                          No jest sem zdej dobiu spinalisa, pa sporočim čez kak tedn al dva kako se obnese
                          http://www.youtube.com/watch?v=kn481KcjvMo&feature=related

                          Comment


                          • #58
                            pakpatak wrote: No jest sem zdej dobiu spinalisa, pa sporočim čez kak tedn al dva kako se obnese
                            No po kakem mescu uporabe morm rečt, da sem z stolom izredno zadovolen. Hrbtenica/trtica me ne j*** več, pa tut nasploh je supr za sedet. Je pa spinalis stol za "hard work", se prau ni najbolsi za gledanje filmou (kot na primer ergoles stoli), ker te pač sili v pravilno sedenje.
                            http://www.youtube.com/watch?v=kn481KcjvMo&feature=related

                            Comment


                            • #59
                              katerega spinalisa pa imas??

                              Comment


                              • #60
                                Spinalis je nac za hrbteničarje,men nebi pumagu,ker sem že sestavljen,na nekih 10 centimov nism več prožn
                                ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

                                Comment

                                Working...
                                X