Announcement

Collapse
No announcement yet.

Poker(pisarniški) stol

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    http://www.ergoles.si/s4/a710/fotelji/enjoy.html
    evo tazga smo si mi nabavl, res je nor...
    You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life.<br />[br]- Winston Churchill

    Comment


    • #17
      jaz priporočam žogo...
      pa vsake toliko malo vstati in narediti kak počep ali dva...malo, da kri stece po telesu tudi do glave

      Comment


      • #18
        Ja kaksn pod 50€ ker bomo drugace lahko samo še igrali freerolle :P hec hec ..

        Comment


        • #19
          pjer wrote: rok res te ne razumem. s svojo aroganco mi greš resno že zelo na živce. s takšnim odnosom do vseh na forumu izražaš svojo odnos do soljudi in verjetno imaš resne težave. razumem hec, vendar ne v 99% postov.
          kaj o rokovem sarkazmu menite ostali uporabniki foruma?
          na takem stolu delam, igram in ležim že cca 10 let, pa me tudi enkrat ni bolel vrat ali pa hrbtenica. Res pa je, da se dosti ukvarjam s športom.
          js sem to povedu ze pred 9 meseci in skoda se kaksne besede!!!!!!!!!!

          Comment


          • #20
            shuri: rok me je kontaktiral in sva se lepo pogovorila o vsem tem. vsak kdaj v svojem življenju dela napake oz. ne odreagira tako kot bi lahko. koliko napak sem v svojem življenju naredil sam raje ne povem. ampak verjamem, da ima rok dober namen in ne želi nikomur nič slabega in se je pripravljen potruditi in spremeniti.

            Comment


            • #21
              pjer wrote: jst mam tazaresn počivalnik in sicer stane cca 230eur in ima 2 do 3 položaje -sedač, sedeč/ležeč in ležeč. Moram povedat da je to že tadrug enak stol, pa tud tega bo treba vsak čas zamenjat... prilagam pa še slikce:

              kje se to nabav??
              "It's only a game if you win, but if you lose it's a stinking waste of time."<br />[br]The smartest man alive - Al Bundy

              Comment


              • #22

                http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/30163892
                Udobje meh, za hrbtenico shit, ampak je pa crno-bel in se super poda v našo črno-belo dnevno sobo. Jebiga, tkole zgleda pa kompromis če skupi s punco živiš in hočeš met delovni kotiček sred dnevne sobe
                Ne ampak resno, stol res ni nevemkaj, je verjetn bol podn ampak jst itak ne igram več kot max 3urne sessione..

                Comment


                • #23
                  biaggo: v hrastniku v merkatorju... sem ga še za šanca zrihtu identičnega...

                  Comment


                  • #24
                    Kris wrote:
                    [
                    fajn stol , Kris, zdej pa še sliko od punce, prosim....
                    "It's only a game if you win, but if you lose it's a stinking waste of time."<br />[br]The smartest man alive - Al Bundy

                    Comment


                    • #25
                      Not gonna happen

                      Comment


                      • #26
                        Kris wrote: Not gonna happen
                        a jebiga, poskusu sem, brez zamere
                        "It's only a game if you win, but if you lose it's a stinking waste of time."<br />[br]The smartest man alive - Al Bundy

                        Comment


                        • #27
                          Evo sm reku da še jst napišem en post.
                          Glede stola sm imel jst kr velike probleme ker me je bolel hrbet non stop (sej ni sam stol kriv je tudi zaradi tega ker se ne ukvarjam z športom dovolj), no na koncu sem sei kupil tega in je najboljši od vseh ki sem jih kupil in imel doma.
                          lp
                          http://www.ergoles.si/s4/a431/fotelj...n.html?LFT=349

                          Comment


                          • #28
                            Js mam pa na 165cm pult in gor pc tko da stoje igram, bom slikal.

                            Comment


                            • #29
                              Ja za 500€ pa vrjamem, da dobiš fajni stol! Flesh a za sedet je pa mehak? Zgleda ne kej preveč ?!

                              Comment


                              • #30
                                Brat ima enakega kot ga je linkal flesh...res zelo dobri za sedet, je pa res da so to stoli tud do jurja evrov. Kolk je vreden svojga denarja bi se pa dalo diskutirat... je dober, tolk dober pa spet ne... če bi ga dobil za 250€ bi bil zelo vredu nakup... saj se mi zdi da je na prejšnji strani podoben za dokaj ugoden denar... sicer se pa treba usest pa videt preden kupiš, jaz sem tako nazadnje v pivku vzel nekaj prek neta, ko sem pa dobil pa nisem bil najbolj zadovljen, saj je naslon za prekucnit trd kot kamen...
                                Torej probat preden se nabavi... sto ljudi sto čudi

                                Comment

                                Working...
                                X