Announcement

Collapse
No announcement yet.

PokerPro.si - edini profesionalni poker forum v Sloveniji

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PokerPro.si - edini profesionalni poker forum v Sloveniji

    Pozdravljeni,
    Že dalj časa opazujem vašo stran in vedno se pojavljajo kakšni novi poker forumi po Sloveniji.
    Vendar ko se začetni zagon po 6 mesecih poleže, tedaj se ugotovi, da je za vsako spletno skupnost,
    da bi živela potrebno ogromno delati in to delati dnevno, načrtovati, razmišljati - kako naprej, sprejemati in zavračati nove ideje.
    Hitro se ugotovi, da je "živa" spletna skupnost nekaj kar je potrebno negovati in se mu posvečati dnevno.
    Takrat jih večina tudi ugasne in ni volje po nadaljevanju dela in razvijanju samega portala oziroma spletne skupnosti.
    Kar mi je zanimivo je, da se je ta forum uspel iz nekega povprečne spletne skupnosti organizacijsko dvigniti na raven,
    kjer se tedensko organizirano dogajajo nove stvari in dodaja nove zadeve. Prav tako me veseli, da sam portal spremlja
    novosti, ki se dogajajo v svetu pokra kot tudi popusti za nove člane in vedno nove in nove možnosti , ki so na voljo v svetu pokra.
    Dodali ste Poker Coaching, dodali ste spletno trgovino PokerPik, dodali ste hrvaško in mednardno stran. Imate tudi slovensko stran.
    Očitno nekdo v ozadju zelo dobro in intenzivno razmišlja, kako bi se dalo ponudbo še razširiti.
    Zato vsa zahvala celotni ekipi ( pjer, vule, coreysteel, lisa) tega portala da še vedno kažejo enako zavzetost
    kot pred dvemi leti ko so sam portal postavljali. Verjetno si tudi sami niso predstavljali, kako se bo zadeva razvijala,
    ko so jo začenjali. Pa tudi sam vem, da po enem letu zadeve postanejo rutinske, tako da izgleda da njim poker ni posel
    temveč hobi in so dosegli, kar bi vsak moral doseči. Najdi si službo, ki ti je hobi in ti ne bo potrebno delati en sam dan v življenju.
    Za mene ste prvi in edini poker forum v Sloveniji. Če me kaj zanima o pokru, se bom ustavil tukaj.
    Ker menim, da v Sloveniji več kot enega poker forum tako ali tako ne rabimo. Vedno se v Sloveniji, ki ni naklonjena
    sodelovanju vprašam - zakaj bi mesto z dvemi miljoni prebivalcev pet ponudnikov na tem področju, če ima lahko rec
    imo dva in sta ta dva izjemno kvalitetna. Sicer bo nekdo rekel, da potem je manjša konkurenca. Toda v pokru je znanje
    angleščine pogoj tako da se tako ali tako borijo proti drugim poker forumom po svetu in ne lokalno.
    Upam, da boste uspeli najti moč, da boste uspeli nadaljevali s takšnim zagonom in entuziazmom tudi v prihodnosti.
    Ključ seveda je pripravljenost na spremembe, ki so po mojem edina stalnica v našem življenju. Vse ostalo pride in gre.
    Če pa se kdaj vidimo za mizah, pa rek WPT komentator-ja "may all your cards be live and all your pots be monsters".
    When you fold I will show you the bluff, when you call I will show you the nuts.

  • #2
    Amen!
    ..........

    Comment


    • #3
      Zelo dobro napisano.
      "Money won is twice as sweet as money earned"

      Comment


      • #4
        Bravo!
        ..........

        Comment


        • #5
          Vidim, da si mene tudi omenil zraven, pa si tega niti ne zaslužim po pravic povedan. Če pa že, je tukaj še nekaj ljudi, ki bi si omembo precej bolj zaslužili kot jaz. Še jaz nočem omenjat vseh, da ja ne bom koga pozabil, ampak v prvi vrsti sta to predvsem Kady in Hevioso. Oba res dobra in delavna!
          Moram pa povedat, da jaz, kot član ekipe in partner še bolj čutim vse to, kar je WinningStreak zgoraj omenil. Pjer in Vule me stalno presenečata s podatki o novih promocijah, projektih, idejah, itd... Tudi takih, katere nek uporabnik foruma ne vidi.
          Tako Vule kot Pjer sta zelo pametna, iznajdljiva človeka z dobro poslovno žilico
          Skupaj z ostalo ekipo je vse skupaj nenadkriljivo
          Pa seveda ne gre pozabil vse Poker Proje
          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

          Comment


          • #6
            +3.5
            ..........
            <a href="http://www.professionalpokervideos.com/poker-software.html">http://www.professionalpokervideos.com/poker-software.html</a>

            Comment


            • #7
              +1
              ..........
              "People, I just want to say, you know, can we all get along?"

              Comment


              • #8
                res dobro napisano, +1

                Comment


                • #9
                  + ∞
                  ..........

                  Comment


                  • #10
                    Hvala fantje!
                    To so posti, ki nam največ pomenijo in nam dajejo moč da z veseljem nadaljujemo in gledamo kako bi naš poker portal še izboljšali. Jaz bi se v imenu celotne pokerpro ekipe, ki delajo na tem portalu zahvalil za ta post. Boljšega darila si resnično nebi mogli želeti.
                    Thx
                    Vule, Pjer, Hevioso, Lisa, Kady, CoreySteel, Jernej (programer).

                    Comment


                    • #11
                      +1 res pohvalno
                      bjado forum je postal tolk resna zadeva,da ga tut ze zene berejo...js jih kr pod privat napisem...slik tolk,da downloadat ne utegnem

                      Comment


                      • #12
                        kolk plača pjer za take poste?
                        joke
                        ps: drgač je pa res najbolši forum v slo
                        You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life.<br />[br]- Winston Churchill

                        Comment


                        • #13
                          dro18 wrote: drgač je pa res najbolši forum v slo
                          +1
                          Give fish a chance.

                          Comment


                          • #14
                            dro18 wrote: kolk plača pjer za take poste?
                            joke
                            ps: drgač je pa res najbolši forum v slo
                            seveda - zmenila sva se za hiško na karibih pa je bilo. :lol:
                            Jaz sem to napisal, ker želim, da fantje vztrajajo.
                            In verjetno vsi tisti, ki ste člani tega foruma tudi.
                            When you fold I will show you the bluff, when you call I will show you the nuts.

                            Comment


                            • #15
                              hvala za vse lepe besede, takšne stvari nam res veliko pomenijo, bi se pa ob tej priliki zahvalil vsem našim zvestim članom, ki nam s svojimi prispevki na forumu omogočate, da smo najboljši.

                              Comment

                              Working...
                              X