Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ne odpre strani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne odpre strani

    Za admina strani:
    Če imam vklopljen firewall na routerju, mi odpira vse strani samo pokerpro.si ne. Če izklopim firewall na routerju odpre tudi vašo stran. Kakšna ideja v čem je problem?

  • #2
    Men tud ne odpira pokerpro strani...sicer nimam routerja ampak zgolj NOD-a na notebooku..pa zdej ne vem al je to res tko našopan da mi še pokerproja ne odpre al kaj naj naredim?...zdej ko sem se šou pa še nekaj zajebavat po nastavitvah in kaj vem čem še mi pa sploh web ne dela...nobene strani mi ne odpre oz. morem eno geslo vpisat da dovoljujem, da se mi ta stran odpira...druge so pa kao neki blokirane zaradi neprimernih vsebin...znoru bom..kako nej ponastavim oz. spravim nazaj na normalno stanje?..vebmaher HELP!!!!!!!!

    Comment


    • #3
      zgleda da je stran na posebnem portu, ki ga ruter oz. požarni zid nima vpisanega..men sicer dela BP

      Comment


      • #4
        webmaher wrote: zgleda da je stran na posebnem portu, ki ga ruter oz. požarni zid nima vpisanega..men sicer dela BP
        Naš programer pravi, da je trenutni server na katerem gostimo pokerpro.si testni server, ki je namenjen testiranju spletnih strani in je zato tudi omejen do ene mere in ni bil predviden za takšen traffic.
        Pravi pa ko bo prehod na naš novi server (cca 5 dni) se bodo pa vse te stvari sprostile in bo sajt delu tko kot se spodobi.
        Do takrat pa prosimo za razumevanje.

        Comment


        • #5
          Predviden je bil hosting pri enem podjetju, ki je padel v vodo in smo zato morali v zelo kratkem času najti začasni server in posledica tega je ta testni server.

          Comment


          • #6
            Men dela preko routerja brez, da bi blo treba kake porte posebi odpirat, je pa res, da ne dela na Internet explorerju 6! Na IE 7, pa na Mozilli pa dela brez problemov!
            LP vsem

            Comment


            • #7
              bomo potrpeli še teh nekaj dni sam da bo pol tko kt mora bit

              Comment


              • #8
                Jaz nimam težav z odpiranjem, imam pa nekaj s prijavo. Imam označeno avtomatsko prijavo pa vendarle tu in tam nisem prijavljen. Pa čeprav sem prijavljen na forumu mi občasno, ko želim iti pogledat prvo stran napiše naj se ponovno prijavim. Verjamem, da je to ravno zaradi serverja in bo to izginilo, ko stran preide na novega.
                lp

                Comment

                Working...
                X