Announcement

Collapse
No announcement yet.

Podpora Wikileaksu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Podpora Wikileaksu

    http://thepiratebay.org/blog/185
    Jest 100% podpiram, da se zapre acc. pri Paypalu, glede na to kaj so nardil Wikileaksu. Žau ma moja podpora eno lepotno napako...namreč nimam Paypal acc.
    Tko, da vsaka čast tistim, ki bojo to nardil in presedlal h konukrenic.
    http://www.youtube.com/watch?v=kn481KcjvMo&feature=related

  • #2
    ne gobcaj preveč po internetu, ker se ti hitro lahko zgodi, da te bodo obtožili kakšnega posiltva
    don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

    Comment


    • #3
      Do like Cantona - kick a bank in the nuts!
      Our dear friends at WikiLeaks just got their PayPal account shut down. We know there's a solution for this. It's to do like the great football player Eric Cantona - get your money back from your bank (like PayPal) - and if possible close down your account!
      Today is the day to do it. We want to encourage everyone that cares about the internets and the power of the people to withdraw their funds from PayPal. Lending your money to the bank or PayPal gives them economical muscles. But those muscles belong to the people!
      Don't be stepped on anymore. Work for freedom of speech. Work for democracy. Get your money out today!
      don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

      Comment


      • #4

        pa še švedsko pravosodno ministrstvo http://www.aklagare.se/
        "It's only a game if you win, but if you lose it's a stinking waste of time."<br />[br]The smartest man alive - Al Bundy

        Comment


        • #5
          Ta ideja z bankami je pa ena najbolj naivnih kar sem jih slišal zadnje čase.

          Comment


          • #6
            Eryath wrote: Ta ideja z bankami je pa ena najbolj naivnih kar sem jih slišal zadnje čase.
            zakaj?
            "It's only a game if you win, but if you lose it's a stinking waste of time."<br />[br]The smartest man alive - Al Bundy

            Comment


            • #7
              pakpatak wrote:
              Jest 100% podpiram, da se zapre acc. pri Paypalu, glede na to kaj so nardil Wikileaksu.
              ja pol pa bojkotiraj še Moneybookers, ker oni so jim pa že zdavnaj blokirali račun
              Sex, droga in gajba Zlatoroga

              Comment


              • #8
                Eryath wrote: Ta ideja z bankami je pa ena najbolj naivnih kar sem jih slišal zadnje čase.
                Jaz bi prej reku enako za zgornjo trditev. Sem precej prepričan, da banke tako ne mislijo.
                Pred parimi meseci bi te razglasili za blazneža, če bi trdil, da lahko nekdo na tako simpl način in tako močno ogrozi svetovno ureditev. Danes je za Američane, za njihove interese in za njihovo varnost bolj nevaren, kot so Al Qaeda, Ahmadinejad in Kim skupaj. Ne samo za Američane.
                Še ena zanimivost - naslednji teden je izbor za Time-ovo osebnost leta in stava na Assange-a se mi je zdela ziherca vredna kazga jurcla. Te stave za tajmovo osebnost leta so sicer običajne in jih ponuja precej stavnic. No, ko sem pregledoval zadevo, je letos zadeva - ukinjena; nekaj časa so ga še imele stavnice Ladbrokes, BetUS in YouWager, zdaj pa so te stave ukinjene... Ne bom se spuščal v ugibanje o razlogih za ukinitev in kako je mogoče, da jih ne ponuja niti ena stavnica (tako kot prejšnja leta) razen Ladbrokes, kjer pa je stava na Assange-a suspendirana...
                Time izbira osebnost/skupino, ki " for better or for worse, ...has done the most to influence the events of the year" in če bi bili dosledni, potem Assange res nima konkurence. Po drugi strani pa, zdaj ko vse to seštevam, ne bi stavil, ker so zagotovo izjemno močni pritiski na uredništvo Time, da mu ja ne naredijo še večje reklame. No, naslednji teden bomo videli, kako neodvisna je ena najbolj uglednih revij, ker večjega favorita še ni bilo. Za informacijo - trenutno na Ladbrokes (Assange je suspendiran) vodijo čilski rudarji. Ti so kot kaže najbolj zaznamovali iztekajoče se leto...

                The guy who invented poker was bright, but the guy who invented the chip was a genius.

                Comment


                • #9
                  zdaj vidimo, kaj pomeni svoboda govora v demokraciji.
                  Dokler govoriš to, kar ustreza večini politike, si lahko glasen in tu in tamtudi malo pokritiziraš.
                  Če pa si preglasen, pa te po hitrem postopku utišajo::
                  ti v Sloveniji naredijo hišno preiskavo in na računalniku najdejo sliko gole ženske, na Švedskem pa te obtožijo posilstva.
                  Kot je nekoč nekdo izjavil:
                  Razlika med diktaturo in demokracijo je le v tem, da ti v diktaturi ni treba hoditi na volitve......
                  don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                  Comment


                  • #10
                    Če mešaš drek smrdi.....

                    Comment


                    • #11
                      Da ne bo pomote, Assanga in WikiLeaks definitivno podpiram. Ampak kar se pa bank tiče... tudi če bi ti slučajno nekako uspelo pridobiti za ta projekt toliko ljudi, da bi se bankam to poznalo, oziroma da bi se, kot je bilo mišljeno, bančni sistem začel sesuvati (kar je praktično nemogoče, česar se zavedajo tudi banke)... Se je sploh kdo vprašal kaj bi se zgodilo po tem? Imeli bi še eno krizo. Precej večjo kot je bila ta zdajšnja in najebali bi spet mali ljudje. Sistem je treba začet spreminjat, ne pa ga sesut in potem poskušat na novo postavit. To se v zgodovini še nikoli ni obneslo.

                      Comment


                      • #12
                        Se deloma strinjam z Eryath.
                        Drugače je pa tip zame totalen car; poglejte kaj je naredu! Zaradi njega ne spi marsikateri diplomat, mednarodni odnosi so iztopili iz megle...Po drugi starni tudi vidimo, kaj se ti zgodi v našem sistemu, če si preveč odkrit oz če preveč poveš. Ima pa srečo; namreč brez dvoma bi v primeru; da bi bil državljan kake države "nerazvitega" sveta, že zdavnaj končal svoje pogumno življene. ( na bilokaki način-sumljiva prometna neseča, zastrupitev kot so Rusi zastrupili svojega vohuna). Tako bo malo težje; namreč vsi ga poznajo.
                        Še ena misel enega bolj uspešnih internet poker igralcev ( sm pozabu kateri) : poker je super način za legalno krajo bogatejših :P
                        Bye, Miha

                        Comment


                        • #13
                          http://www.rtvslo.si/svet/hekerji-vr...in-viso/245868

                          don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                          Comment


                          • #14
                            komentar na twitterju ko so sesuli mastercard
                            "There are Some Things Money Can't Buy. For Everything Else, there's HTTP Error 408: Request Timeout "
                            :lol: :lol: :lol:
                            Sex, droga in gajba Zlatoroga

                            Comment


                            • #15
                              Tole zadevo spremljam bolj površno, pa bi prosil (če kdo ve seveda) da mi nekdo pove katera objavljena depeša je najbolj "sočna" oz. zanimiva...
                              "To win at poker, you have to be very good at losing." <br />[br] - Tommy Angelo

                              Comment

                              Working...
                              X