Announcement

Collapse
No announcement yet.

Back up internet

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Back up internet

    Kot HUSNG igralec sem podvržen nevarnosti, da v primeru izpada elektrike/interneta zgubim precejšni denarni znesek (predvsem so problom igre ki so registrerane in se ne odjavijo, če zgubim povezavo), zato me zanima, kake so rešitve, da omejim tak riziki?
    Sam sem razmislju v dveh smereh:
    1.USB modem
    2.boljši telefon, ki ima "hot spot" (ce prou zastopm, deluje kot nek modem)
    Zanima me ali ima kdo od vas že ufurano kako podobno zadevo, ter kaj so se druge alterantive.
    Hvala za odgovore.
    http://www.youtube.com/watch?v=kn481KcjvMo&feature=related

  • #2
    Če ti 1 izgubljen dvoboj predstavlja precejšnji denarni znesek, potem se ne držiš BRM.
    Drgač p maš zihr koga (frenda/punco), k mu lahk zaupaš in ga pokličeš, pa mu poveš da se prijavi...potem mu rečš naj igra zelo počasi in folda večino handov in ko pride do faze push/fold mu pa ti govoriš kaj da nardi.

    Comment


    • #3
      winer76 wrote: Če ti 1 izgubljen dvoboj predstavlja precejšnji denarni znesek, potem se ne držiš BRM
      no comment...
      I love Pandas, there so chill.<br />[br]They're like "Dude, racism is stupid. I'm Black, White, and Aisan. And everyone loves me. Cause I'm a panda. So stop the hate and start the love, man."

      Comment


      • #4
        jaz ko sem igral turnirje sem včasih lepo vklopil telefon preko usbja v računalnik in igral s povezavo preko telefona, če je slučajno šla navadna povezava. stvar je delala redu, zraven sem poslušal še radio pa prebiral forum in igral okoli 10 miz.
        u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

        Comment


        • #5
          winer76 wrote: Če ti 1 izgubljen dvoboj predstavlja precejšnji denarni znesek, potem se ne držiš BRM.
          Drgač p maš zihr koga (frenda/punco), k mu lahk zaupaš in ga pokličeš, pa mu poveš da se prijavi...potem mu rečš naj igra zelo počasi in folda večino handov in ko pride do faze push/fold mu pa ti govoriš kaj da nardi.
          Ne gre za problem BR-ja , igram 200 in 350$ BI, tko da ce igras 2 igre pa se na 2/3 si prijavlen to nanese kr neki $.
          @1wayman: kaj za en telefon pa maš? Ker jest se nagibam, da bi tut neki podbnga si nastimu.
          http://www.youtube.com/watch?v=kn481KcjvMo&feature=related

          Comment


          • #6
            jaz mam htc hd2.. .samo je malo neroden za po žepih nosit, ker ma prevelik ekran
            u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

            Comment


            • #7
              Jaz tudi uporabljam telefon kot modem kadar so kaki problemi s povezavo... Za poker igrat je čisto ok povezava, kaj druga pa ta čas ne delam ker pač nimam neomejenega prenosa podatkov... Lahko pa to narediš s skoraj katerimkoli novejšim telefonom.

              Comment


              • #8
                winer76 wrote: Če ti 1 izgubljen dvoboj predstavlja precejšnji denarni znesek, potem se ne držiš BRM.
                Drgač p maš zihr koga (frenda/punco), k mu lahk zaupaš in ga pokličeš, pa mu poveš da se prijavi...potem mu rečš naj igra zelo počasi in folda večino handov in ko pride do faze push/fold mu pa ti govoriš kaj da nardi.
                ti si res talent..
                Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

                Comment


                • #9
                  se da komu napisat kako to povezat in uporabit? hvala

                  Comment


                  • #10
                    jst tut punco kličem! =) zaenkrat ma boljši roi od mene! =) =) =) =) !!!!!

                    Comment


                    • #11
                      Modemi so dokaj pocen rešitev (ceneje kot recimo menjat telefon zato da ti podpira HSDPA/HSUPA - pol itak kupiš telefon za 200-300€ ). Pri mobitelu recimo te stvar košta 66€, pa 5€/dan oziroma 2€ na dan če zakupiš za 10 dni na enkrat (mislim da so tolk fer da niso to zaporedni dnevi, ampak da lahko koristiš teh 10 dni v določenem obdobju). Lahko kupiš tudi posebaj modem in posebaj sim kartico - bolha.net pa te fore .
                      Če pa že imaš telefon ki ti omogoča HSDPA ga boš moral pa preko USB kabla priklopit na računalnik in s posebno aplikacijo (ki ti jo provida proizvajalec telefona) omogočiš dostop do interneta preko telefona. Seveda pa imaš lahko naprednejši telefon ki ti deluje kot WiFi hotspot (recimo HTC Desire) in ne potrebuješ USB kabla - pa še kdo se lahko connecta preko njega, ne samo ti.
                      Jaz če bi se ravno odločal za nakup telefona bi se odločil za varianto WiFi hotspota z telefonom kot je HTC Desire, če pa nebi hotel vložiti preveč denarja bi vzel pa nekje posebaj USB modem (pred kratkim mi je kolega hotel prodati enega za 25€, tako da se jih dobi ugodneje kot pri ponudnikih mobilnih storitev) in potem SIM kartico pri enem od operaterjev (verjetno najbolje Mobitel/SiMobil, čeprav bi morda bil kakšen drug bolj ugoden).
                      SimObil:http://www.simobil.si/sl/packages.cp...linkid=package
                      Mobitel: http://www.mobitel.si/paketi/instant...an-na-dan.aspx

                      Comment


                      • #12
                        za poker igrat pa res ne rabiš HSDPA/HSUPA povezave. Pa tudi podatkov se ne prenese tako veliko da bi rabu plačevat te pakete z neomejenim prenosom, ponavadi se to tako rabi samo za nekaj minut da odigraš turnirje do konca ...

                        Comment


                        • #13
                          Ja za poker igrat ne rabiš HSDPA/HSUPA povezave, tako kot ne rabiš i7 procesorja, posebej grafične kartice, več kot 10GB diska. Lahko verjetno preko GPRS-ja prenašaš podatke igraš z P3 na 14" CRT monitorju. Nima smisla kupovati telefona/modema ki je počasnejši od 7,2kbsec/XX kb/sec imo.

                          Comment


                          • #14
                            Lim00n wrote: Ja za poker igrat ne rabiš HSDPA/HSUPA povezave, tako kot ne rabiš i7 procesorja, posebej grafične kartice, več kot 10GB diska.
                            Očitno še nisi probal igrat na Ongamu
                            Rabš boljši PC kot za najnovejše špile
                            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                            Comment


                            • #15
                              cod6 in bc2 sta soft spila prot ongame ongame bi se na ps3-xbox steko,ceprav dela tam use

                              Comment

                              Working...
                              X