Announcement

Collapse
No announcement yet.

Coaching

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    CerQeniik wrote: [quote=Kreten]haha Cerqenik Ti se kr oglas ti bom vse pokazu
    kolk maš pa urno postavko btw
    Če te zanima piši na PM in ti vse povem , drgač se pa strinjam s pajkom in meni se zdi da bolj kot obvladovanje igre je pomemben tilt control, da nisi money oriented, pač psihologija pokra ...
    "Najprej je treba razčistiti z egom. Jaz sem nič. Ko bom opustil to, kar sem, bom lahko postal to, kar bi lahko bi."

    Comment


    • #17
      Pajk wrote: jst sm trenutno na obeh straneh coaching, tako kot ''študent'' kot ''učitelj'' in morm rečt da je zame to izjemno porabljen denar, ki ga notr prneseš u zelo zelo kratkem roku in mi je samo žal da nism takrat k sm začel s pokrom vzel coacha ne pa da sm nabiju u prazno pa se muču z en kup literature in filmi na DCju..preden sm dojel par stvari, sm bil že prepozn za ''zlata leta pokra''
      vendar je pri coachu pomembno ne samo ''obvladovanje igre'' vendar tudi psihološki vidik, razumevanje BR managementa itd.
      če te še kej zanima, pa sam praš
      lp, Pajk
      lp Pajk. evo sm ravno brau temo od tebe na pokerpro šoli..zanimivo je tisto k si napisu za tvojga kolega k je dau u coaching 2k$ in je s tem velik hitreje premagoval limite, medtem ko si ti prebiral literaturo in gledal videe ter s tem zapravil veliko več časa, ampak te je vse prišlo ceneje.
      sam se torej zanimam za CG coacha..a ti mogoce osebno poznaš koga od coachev na pokepro šoli, ki ustreza "kriterijem"?
      lp.
      EDIT: gledam na urno postavko pod 50 $ saj si kot mikrolimitaš ne morem privoščiti kakšnega Pjera
      Do what you love and fuck the rest.

      Comment


      • #18
        Z Koscom za SH al pa wonderjem za FR ne moreš falit
        Poglej mal njihove videote pa boš vidu če ti sedeta.

        Comment


        • #19
          gregor androjna je baje hud coach...
          You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life.<br />[br]- Winston Churchill

          Comment


          • #20
            no si bom te tri pogledu mal
            hvala za nasvete
            Do what you love and fuck the rest.

            Comment


            • #21
              Pol je pa višji paket iz pisarne ja, Mavrič za FR pa Androjna za SH, če maš kak $ več .

              Comment


              • #22
                Kady wrote: Pol je pa višji paket iz pisarne ja, Mavrič za FR pa Androjna za SH, če maš kak $ več .
                ja Androjna ma kr 50+$...
                zle sm gledu filmck od Kosca..se mi zdi kr primeren..bom mal pokontaktiru.
                Do what you love and fuck the rest.

                Comment


                • #23
                  Vse se da zmenit meni je X $ na uro se zdelo dosti in smo se zmenli za X %. Osebno sm skori na istem pomaga pa prevec sam itak ne ves kej delas narobe... Fora je samo v tem da ka mas upswing ne rabis nobenega ko pa padas in rabis pomoc je problem placevat ure ( vsaj meni bi blo )

                  Comment


                  • #24
                    dro18 wrote: gregor androjna je baje hud coach...
                    Ja sej pravjo da dobro blago se samo hvali Ne mislim nic slabga sam zanimiv se mi zdi :P
                    F.Preseren.: Pij, jej in kavsaj za vecnost se ne ravsaj!

                    Comment


                    • #25
                      joke je bil lol. trnutno nimam niti cajta z coaching... huda fora mi je bla sam
                      You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life.<br />[br]- Winston Churchill

                      Comment

                      Working...
                      X