Announcement

Collapse
No announcement yet.

(quot)Nove objave(quot) ne deluje OK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • (quot)Nove objave(quot) ne deluje OK

    Logiram se na stran in stisnem nove objave (prikaže jih recimo 13), začnem brat prvo objavo in ko naslednjič stisnem spet nove objave mi jih več ne pokaže (niti ene). Zbrisal sem že vse cookieje, cash in rebootal mašino pa še kar isto. Uporabljam Firefox 3.0.6 pod Windowsi XP.
    Any ideas?

  • #2
    isti problem, uporabljam IE 7.0...dokler se ne reši uporabljam levo stransko tipko na miški

    Comment


    • #3
      namesto na nove objave stisni gumb za nazaj? Mislim, da kar vsem enako to naredi, zgleda, da je tako narejeno.
      u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

      Comment


      • #4
        Jah to ti naredi zato, ker ko drugič klikneš nove objave niso več nove objave, ker ti je pač že vse pokazal eno rundo nazaj. Odpiri teme v novih zavihkih pa je problem rešen .

        Comment


        • #5
          pri starem forumu je to delal OK-se pravi bi moral tudi tukaj-meni je vedno ko sem eno novo objavo prebral in spet kliknil na NOve objave pokazal samo tiste, ki jih še nisem prebral...ampak kokr zdej vidim mi spet dela

          Comment


          • #6
            samo pobriše jih ne avtomatsko potem ko jih vse prebereš..tudi če greš pol kam drugam pa spet nazaj jih še vedno vidiš....

            Comment


            • #7
              thkm wrote: Logiram se na stran in stisnem nove objave (prikaže jih recimo 13), začnem brat prvo objavo in ko naslednjič stisnem spet nove objave mi jih več ne pokaže (niti ene). Zbrisal sem že vse cookieje, cash in rebootal mašino pa še kar isto. Uporabljam Firefox 3.0.6 pod Windowsi XP.
              Any ideas?
              Zanimivo, sam uporabljam Firefox 3 in nimam teh problemov. Bom posredoval info našemu designerju naj preveri v čem je problem.

              Comment


              • #8
                ja men se je to tud že ene parkrar nardil! Boli! Komi čakam da bo nov server poštiman pa da bojo zadnje objave na forumu gor na prvi strani, tko kje blo na starem forumu!

                Comment


                • #9
                  webmaher wrote: pri starem forumu je to delal OK-se pravi bi moral tudi tukaj-meni je vedno ko sem eno novo objavo prebral in spet kliknil na NOve objave pokazal samo tiste, ki jih še nisem prebral
                  Točno tako!

                  Comment

                  Working...
                  X