Announcement

Collapse
No announcement yet.

PokerPro now and beyond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PokerPro now and beyond

    Pozdravljeni,
    Malce me je spodbudila debata v prejšnjem tednu, da napišem en post na to temo.
    PokerPro ima veliko konkurenčnih prednosti pred ostalimi podobnimi portali:
    1. PokerPro ustanovitelj je boter slovenskega pokra - to je pjer.
    2. PokerPro konsistentno zagotavlja informacije iz sveta pokra kar se tiče slovenskih igralcev.
    3. PokerPro promovira poker kot igro znanje in ne kot igro naključja.
    4. PokerPro je pomaga, pomaga in bo tudi v bodoče pomagal mladim, neuveljavljenim poker igralcem, da lažje naredijo prve korake.
    5. PokerPro občasno organizira družbeno koristne dejavnosti kot je zbiranje denarja za ljudi v stiski.
    PokerPro je začel samo kot eden izmed poker portalov v Sloveniji ter se je bil edini sposoben organizirati do te mere, da sedaj zadeva funkcionira brezhibno več ali manj kot klasično poslovanje nekega majhnega podjetja.
    Mnogo zadev, katere je uvedel PokerPro v preteklosti, prej niso obstajale ali pa so delno obstajale:
    1. Freeroli za nove igralce vsak dan - več njih.
    2. Cash race-i in zelo ugodni rake backi za njegove člane.
    3. Opozarjajo na različne akcije in promocije poker strani, kjer so afiliat-i.
    4. Stake-anje igralcev
    Vsi, ki poker igramo že 10 let in več vemo, kako težko je nekoč bilo dobiti te stvari, danes pa so ti na dosegu roke.
    Delo, ki ga opravljajo, je neprecenljivo. Če ne mislite tako, samo poglejte drugi in tretji najboljši poker portal v Sloveniji pa Vam bo jasno takoj o čem govorim.
    Kljub vsemu pa se bodo v prihodnosti, če bodo želeli zadevo peljati dalje v smeri razširitve št. članov/uporabnikov PokerPro storitev
    odločiti ali bodo ostali na pol-profesionalni ravni kot to delajo sedaj ali bodo portal zasnovali povsem profesionalno.
    In mislim, da je v tem glavna poanta vseh dosedanjih razprav preteklega tedna.
    Jaz kot verjetno velika večina članov tega foruma bi si želela, da se odpravijo v še večjo profesionalizacijo.
    Menim pa da kljub temu kako se odločijo, je potrebna prenova koncepta PokerPro Team-a.
    Ker sam PokerPro portal predstavlja pjer osebno. Kaj je prva stvar, ki jo pomislite, ko nekdo omeni PokerPro ?
    To je portal, ki ga je ustanovil in vodi boter slovenskega pokra pjer. Zato veliko uporabnikov vse pozitivne lastnosti,
    ki jih pjer ima v izobilju projicira tudi na samo PokerPro stran. In nekako implicitno pričakuje enako obnašanje tudi od njegove ekipe.
    Uporaba zvezdnikov je vedno koristna. Kar pomislite če bi otrok iz Spodnjega Bašlja navijal za Real Madrid ali Barcelono, če
    bi v njihovi ekipi igrali neznani igralci. Kot noben otrok iz Pamplone ne navija za Maribor ali Olimpijo, pa čeprav je tam igral
    Josip Iliči, Armin Bačinovič ali Džoni Novak.
    Menim, da bi moralo biti članstvo v PokerPro/Semi PokerPro team-u častno in povezano z določenimi vhodnimi
    kriteriji, ki bi bili merjljivi, javno objavljeni ter preverljivi vsaj enkrat letno. Tukaj ne menim, da bi morali PokerPro člani
    objavljati kakršnekoli informacije vendar zgolj to, da bi podeljevalci teh navizov na PokerPro strani imeli vpogled enkrat
    letno v te informacije. Podeljevalci teh nazivov bi bili javno znani in bi s svojo integriteto "jamčili" za pravilnost podatkov.
    Prav tako sem mnenja, da bi morali PokerPro Team igralci vsaj enkrat letno objaviti en članek na katerokoli temo pokra.
    Pri tem tisti, ki delajo v PokerPro šoli ne štejejo saj tam objavljajo pač tisti, ki se "oglašujejo" kot coachi.
    S tem bi se širila baza znanja pokra še bolj. Menim pa tudi, da nekdo, ki se mu enkrat letno ne da napisati članka
    niti ne sodeluje v razpravah o pokru na PokerPro pač ni upravičen do tega naziva, saj ga praktično ne uporablja.
    V ta namen bi tudi prevetril vrste PokerPro team-a, ker se tudi meni osebno zdi, da par ljudi bi veljajo prestaviti
    ali celo odstraniti iz same ekipe.
    Na koncu naj še povem, da redno spremljam vašo spletno stran in da je servis vsaj za tisto, kar jaz potrebujem od
    vaše poker spletne strani odličen in mi pomaga pri igranju pokra močno. Močno pa si želim, da napisanega ne bi vzeli
    kot napad na vašo spletno stran zgolj kot pripombo, ki jo upoštevajte, če se vam zdi ustrezna.
    When you fold I will show you the bluff, when you call I will show you the nuts.

  • #2
    +1
    ..........

    Comment


    • #3
      ti si pa dubu dobr deal
      You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life.<br />[br]- Winston Churchill

      Comment

      Working...
      X