Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pritožba pravila

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
    "People, I just want to say, you know, can we all get along?"

    Comment


    • #17
      @ usg52
      si ti tudi pojedel kako substanco, ker kot je videti, si ti edini razuel, kaj je model hotel povedati....

      don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

      Comment


      • #18
        Tepko wrote: Ločila ti tut gredo vidm. Bi mogu mal pogledat temo k je bla za testiranje znanja slovenščine
        Nevem če si ti ravno nekdo ki bi lahko sodil njegovo slovenščino. Tudi zadnjo piko si pozabil .

        Comment


        • #19
          maliprofi wrote: @ usg52
          si ti tudi pojedel kako substanco, ker kot je videti, si ti edini razuel, kaj je model hotel povedati....

          :lol: lih neke kalčke sem jedel iz Nemčije.....pa še google translate sem uporabil
          be good, be better, be Governor of Poker

          Comment


          • #20
            azo Danes 11:51:35
            Denar (500€) je danes poslal. Za preostanek sva dogovorjena do 15. oktobra. Denar bom za enkrat dal na kraj ko bo vse prispelo bomo pa poiskali najboljso varianto, da se da denar v dobrodelne namene, kot dogovorjeno.
            Mislim, da ni potrebno nic vec komentirat, dejanja sama kazejo da je Alen le drzal besedo in skusa resiti tezavo, kar je vredno vecjega sposotvanja kot nekdo ki nikoli ne zajebe v lifu.
            KER JE TEMA ZAPRTA, OČITNO JE SAMO ZA IZBRANCE ODPRTA ZAČASNO,
            BOM TUKAJ POVEDAL SVOJE MNENJE!!
            Po tvoji teoriji je nekdo, ki je pošten, ki nikoli nikogar ne zajebe vreden manjšega spošovanja kot nekdo ki te zajebe. To zveni nekam mazohistično. Vsekakor ti želim, da še večkrat naletiš na podobne modele kot je Alen, saj so po tvoje vredni večjega spoštovanja kot ostali, ki se striktno držijo dogovorov.
            PO KAKŠNIH PRAVILIH SE TEMA ZAPRE!! POTEM ODPRE, DA LE IZBRANCI
            OBJAVIJO POST ALI DVA, POTEM PA SE TEMA SPET ZAPRE !!
            Primer : Svarilo pred stakanjem semi pokerpro-ja ( alenscorpio )

            Comment


            • #21
              Tema je bila zaprta iz strani Vuleta, ker je azo želel poročati in narediti epilog sem temo odpru za njega
              Mislim, da ni potrebno nic vec komentirat, dejanja sama kazejo da je Alen le drzal besedo in skusa resiti tezavo, kar je vredno vecjega sposotvanja kot nekdo ki nikoli ne zajebe v lifu.
              Ker je pač tema azotova sem upošteval njegovo željo, ti si pa uletu notr s komentarjem zato sem te pobrisu.

              Comment


              • #22
                Se strinjam. Vesel sem, da se je zadeva tako razpletla.
                Oglasil sem se samo zato, ker se enostavno ne morem strinjati
                z zadnjim stavkom, ki ga je zapisal azo.

                Comment


                • #23
                  Tepko wrote: Ločila ti tut gredo vidm. Bi mogu mal pogledat temo k je bla za testiranje znanja slovenščine

                  Comment


                  • #24

                    [img=PunBB bbcode test]http://www.know-poker.com/smilies/all-in.gif[/img]

                    Comment

                    Working...
                    X