Announcement

Collapse
No announcement yet.

Debata staking foruma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    CoreySteel wrote: Če je pa stake že prodan, pa se potem nekdo javi s 100% vložkom pa res ni fer, da se ga izbere.
    Kako pa lahko pride do take situacije?! Po mojem predlogu samo takrat kadar mi 100% delež že prej rezervirajo "novi" vlagatelji in se potem znotraj 24 ur pojavi "stari" znanec(pa še ta bi moral biti prvi med bivšimi stejkerji), ki želi kupiti ves delež. Tak scenarij me ne moti.
    Zakaj raje sodelujem z "starimi" vlagatelji:
    - nadalnje krepitev zaupanja,
    - ni potrebno razkrivanje "osebnih" podatkov novim vlagateljem,
    - manj sem obremenjen ob morebitni izgubi, saj so v preteklosti že nekaj zaslužili.
    Purpose, proper prior planning, passion, patience, persistence and perseverance prevent piss poor performance.

    Comment


    • #17
      IgralecPokra wrote:
      Kako pa lahko pride do take situacije?!
      Kako to mislš, kako lahko pride do take situacije?
      Čist preprosto.
      10 ljudi napiše, da kupi 10%. Potem se pa pojavi en bivši staker (v roku 24-ih ur), ki napiše, da vzame 100% in po domač povedan "zajebe" vseh ostalih 10 potencialnih stakerjev.
      Tak scenarij bi preprečilo prlekovo pravilo.
      Verjamem, da tebe tak scenarij ne moti, ampak moti nas na PokerPro portalu in tistih 10 stakerjev, ki se jih zajebe
      Staking oddelek ni organiziran samo zaradi prosilcev za stake. Zadevo je potrebno narediti zanimivo tudi za stakerje, saj bi tudi oni radi kaj zaslužili z vlaganjem v profitabilnega igralca, kot si npr ti. Ampak če bo stalno uletaval kak bivši staker (oz več teh), ki bodo ostalim prevzemal %, zadeva postane malo nadležna.
      Mogoče malo grdo, pa vseeno...
      Za staking prosilca mora biti sodelovanje na tako velikem forumu, kjer je očitno stakerjev ogromno, privilegij. Ne more se sedaj še dodatno zmišljevat neka dodatna pravila, ki jih seveda piše v svojo korist.
      Dejstvo je, da nikoli ne bodo vsi zadovoljni, zato je pa potrebno zbrati neko srednjo vrednost pri takih problematičnih vprašanjih.
      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

      Comment


      • #18
        Ne vem zakaj zdaj kompliciranje, ko je kdo v preteklosti prvi napisal vzamem vse, ni bilo nobenih problemov.

        Comment


        • #19
          CoreySteel wrote: [quote=IgralecPokra]
          Kako pa lahko pride do take situacije?!
          Kako to mislš, kako lahko pride do take situacije?
          Čist preprosto.
          10 ljudi napiše, da kupi 10%. Potem se pa pojavi en bivši staker (v roku 24-ih ur), ki napiše, da vzame 100% in po domač povedan "zajebe" vseh ostalih 10 potencialnih stakerjev.
          Tak scenarij bi preprečilo prlekovo pravilo.
          Verjamem, da tebe tak scenarij ne moti, ampak moti nas na PokerPro portalu in tistih 10 stakerjev, ki se jih zajebe
          Staking oddelek ni organiziran samo zaradi prosilcev za stake. Zadevo je potrebno narediti zanimivo tudi za stakerje, saj bi tudi oni radi kaj zaslužili z vlaganjem v profitabilnega igralca, kot si npr ti. Ampak če bo stalno uletaval kak bivši staker (oz več teh), ki bodo ostalim prevzemal %, zadeva postane malo nadležna.
          Mogoče malo grdo, pa vseeno...
          Za staking prosilca mora biti sodelovanje na tako velikem forumu, kjer je očitno stakerjev ogromno, privilegij. Ne more se sedaj še dodatno zmišljevat neka dodatna pravila, ki jih seveda piše v svojo korist.
          Dejstvo je, da nikoli ne bodo vsi zadovoljni, zato je pa potrebno zbrati neko srednjo vrednost pri takih problematičnih vprašanjih.
          Korekten odgovor. Prlekov predlog mi je zelo zanimiv, a svoje prošnje si nisem drznil popravljati.
          Morda bi le dodal, da "izmišljevanje" dodatnih pravil ni namenjeno koristi prosilca, ampak zgolj dajanju prednosti znanim vlagateljem zaradi zgoraj napisanih razlogov. Znotraj teh pa želim ohraniti konkurenčno delovanje.
          Purpose, proper prior planning, passion, patience, persistence and perseverance prevent piss poor performance.

          Comment


          • #20
            Pale wrote: Ne vem zakaj zdaj kompliciranje, ko je kdo v preteklosti prvi napisal vzamem vse, ni bilo nobenih problemov.
            Verjetno zato, ker ni bilo načela predpravice, ki sem ga sam "zakuhal".
            Purpose, proper prior planning, passion, patience, persistence and perseverance prevent piss poor performance.

            Comment


            • #21
              Pale wrote: Ne vem zakaj zdaj kompliciranje, ko je kdo v preteklosti prvi napisal vzamem vse, ni bilo nobenih problemov.
              Kompliciraš trenutno ti, ker pri tem kar si ti napisal, ni prav nobene komplikacije
              Predlagam, da si še enkrat prebereš zadnje objave.
              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

              Comment


              • #22
                po moje res najboljse, da je tako, da imajo prednost tisti, ki so igralca do sedaj stejkali, dokler stejk ni razprodan. tako kot je bilo v primeru igralca pokra. tokrat sem zal izvisel jaz (oz mi), ampak jebiga. taka so pravila, ki se mi zdijo kul.
                glede teh 100% pa se mi zdi fer, da bi se vnaprej napisalo, če to preferira igralec in bi potem stejk vzel tisti,ki prvi ponudi 100%. če takega ni, pa potem pravilo bivsih stejkerjev do zakupa in potem ostali stejkerji do zakupa.

                Comment


                • #23
                  Torej, če prvi vzameš vse je OK? Ni pa OK, če se nekdo po pol dneva, ko so že nekateri dali prošnje, javi da hoče vse. Ja, s tem se pa strinjam
                  Itak pa sam nikoli ne mislim vzeti 100%, ker se mi zdi prav, da še kdo drug dobi možnost.

                  Comment


                  • #24
                    Pale wrote: Torej, če prvi vzameš vse je OK? Ni pa OK, če se nekdo po pol dneva, ko so že nekateri dali prošnje, javi da hoče vse. Ja, s tem se pa strinjam
                    Mislim, da nisi najbolje razumel Prleka.
                    Purpose, proper prior planning, passion, patience, persistence and perseverance prevent piss poor performance.

                    Comment


                    • #25
                      mam pa se eno vprasanje. kdo se steje med stare stejkerje? tisti, ki so igralca podprli pri zadnjem projektu ali kdajkoli pri projektu?
                      recimo, da igralca trikrat stejkas, potem izvisis cetrti stejk-ali imas predpravico do morebitnega petega stejka? po moje bi moral to odlociti vsaj stejkan igralec

                      Comment


                      • #26
                        prlek wrote: mam pa se eno vprasanje. kdo se steje med stare stejkerje? tisti, ki so igralca podprli pri zadnjem projektu ali kdajkoli pri projektu?
                        recimo, da igralca trikrat stejkas, potem izvisis cetrti stejk-ali imas predpravico do morebitnega petega stejka? po moje bi moral to odlociti vsaj stejkan igralec
                        Zame veljajo vsi dosedanji vlagatelji, neglede pri katerem stejku je sodeloval.
                        Purpose, proper prior planning, passion, patience, persistence and perseverance prevent piss poor performance.

                        Comment


                        • #27
                          IgralecPokra wrote:
                          Korekten odgovor. Prlekov predlog mi je zelo zanimiv, a svoje prošnje si nisem drznil popravljati.
                          Morda bi le dodal, da "izmišljevanje" dodatnih pravil ni namenjeno koristi prosilca, ampak zgolj dajanju prednosti znanim vlagateljem zaradi zgoraj napisanih razlogov. Znotraj teh pa želim ohraniti konkurenčno delovanje.
                          V tvoji temi recimo, so izviseli trije (Damc, Integral, Kovach), ker sta se pač javila dva bivša stakerja.
                          Ker si dal ti čez že dva stejka, imaš že kar "lušten nabor bivših stakerjev" in tako pri tvojih stakih ni skoraj NOBENE možnosti več, da bi te stejkal kak drug uporabnik.
                          Mislm, kakšen dolgčas je pa to?
                          V najbolj črnem scenariju bi lahko nekaj uporabnikov zaradi te predpravice obvladovalo celoten staking forum.
                          Bolj kot razmišljam, manj mi je to tvoje pravilo všeč
                          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                          Comment


                          • #28
                            CoreySteel wrote:
                            V tvoji temi recimo, so izviseli trije (Damc, Integral, Kovach), ker sta se pač javila dva bivša stakerja.
                            Ker si dal ti čez že dva stejka, imaš že kar "lušten nabor bivših stakerjev" in tako pri tvojih stakih ni skoraj NOBENE možnosti več, da bi te stejkal kak drug uporabnik.
                            Mislm, kakšen dolgčas je pa to?
                            Trije bivši, pozabil si CerQeniika. Glede na to, da sem očitno postal za nekatere zaupanja vredna oseba imajo očitno "novi" uporabniki res zelo malo možnosti. Dolgčaš? Sam stejkanja ne želim narediti zanimivega, ampak odgovornega z spoštovanjem zapisanih podrobnosti.
                            CoreySteel wrote:
                            V najbolj črnem scenariju bi lahko nekaj uporabnikov zaradi te predpravice obvladovalo celoten staking forum.
                            Bolj kot razmišljam, manj mi je to tvoje pravilo všeč
                            Nikakor ne. V kolikor bom lahko predpravico še naprej ponujal bivšim vlagateljem in ob dobrih rezultatih bom samo jaz morda "nedostopen" za ostale uporabnike. Možnost ponujanja predpravice je neobvezna odločitev, ki jo ponudi prosilec po svoji presoji.
                            Purpose, proper prior planning, passion, patience, persistence and perseverance prevent piss poor performance.

                            Comment


                            • #29
                              se strinjam, s tem, da bi potem bilo precej enostavneje, da se tvoji bodoci stejki ne dajejo na forum, amapk direkt ponudijo bivsim stejkerjem, ker se drugače 'samo lušte dela' tistim, ki ne morejo sodelovati. če pa pri starih ni dovolj interesa, se pa da na forum.
                              če ne veš, da si zamudil stejk, ne boli

                              Comment


                              • #30
                                IgralecPokra wrote:
                                Trije bivši, pozabil si CerQeniika. Glede na to, da sem očitno postal za nekatere zaupanja vredna oseba imajo očitno "novi" uporabniki res zelo malo možnosti.
                                Nikogar nisem pozabil. Hotel sem povedat, da sta dva tvoja bivša stakerja (Rotar in CerQeniik) izrinila tri potencialne stakerje (Damc, Integral, Kovach). Tvoj tretji bivši staker (Pale), ni izrinil nikogar, ker je itak prvi napisal za rezervacijo 25-ih %
                                IgralecPokra wrote: Dolgčaš? Sam stejkanja ne želim narediti zanimivega, ampak odgovornega z spoštovanjem zapisanih podrobnosti.
                                Ta dolgčas je bil napisan bolj v hecu, pa bom vseeno razložil, kaj sem mislil.
                                Kot sem ti že odgovoril nekaj objav nazaj, jaz tebe razumem, da "te ne moti", če uleti en bivši staker in zakupi 100% tvojega stakea.
                                Tudi te razumem, da nočeš delati stakanja zanimivega, ampak mi na PokerProju pa hočemo, da je zadeva zanimiva In to ne za krog treh, štirih ljudi, ampak za čim več uporabnikov.
                                Karikirano rečeno, tvoja staking prošnja ni imela za PokerPro nobene vrednosti (spet, razumem, da ti nočeš nobene dodatne vrednosti, mi na PokerProju pač ). Napisal si staking prošnjo, javili so se potencialni stakerji, od tega trije bivši, ki so izrinili nekaj novih. Rezultat prošnje je torej prodan stake trem bivšim stakerjem in trije "jezni" stakerji, ki niso mogli do svojega deleža, čeprav so ga rezervirali
                                Povsem enak učinek bi dosegel, če bi ti tej svoji bazi bivših stakerjev (pet jih je, če sem pravilno preštel), na skype pisal, da prodajaš deleže brez odpiranja prošnje na portalu. Deleže bi vseeno prodal, hkrati pa ne bi v "slabo voljo" spravil tri uporabnike na forumu
                                PS. Ne preveč dobesedno jemat kar sem napisal. Zanalašč sem uporabljal pretiravanja, da pač povem svoj point.
                                IgralecPokra wrote:
                                Nikakor ne. V kolikor bom lahko predpravico še naprej ponujal bivšim vlagateljem in ob dobrih rezultatih bom samo jaz morda "nedostopen" za ostale uporabnike. Možnost ponujanja predpravice je neobvezna odločitev, ki jo ponudi prosilec po svoji presoji.
                                To je res, dokler se pač vedno več ljudi ne odloči za to potezo
                                In vsi taki stakani igralci so potem za širšo javnost nezanimivi.
                                EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                                Comment

                                Working...
                                X