Announcement

Collapse
No announcement yet.

Debata staking foruma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Debata staking foruma

    Veseli me, da ste se odločili urediti področje stejkanja. Glede na zelo jasno dejstvo, da sami ne nosite nobene odgovornosti za morebitne nevšečnosti me preseneča dokaj podroben zapis pravil. Z vaše strani sem pričakoval predvsem predloge, objavljena pravila se mi zdijo prestroga in v določeni meri nesmiselna. Sam nisem pravnik, a sem eden redkih slovencev z licenco mednarodnega sodnika v športu, katerega ključni del je spoštovanje "gore" pravil. Ravno zato si želim, da boste tudi na tem področju delovali predvsem po načelu pravičnosti, pravila pa bodo postala smernice. Upam, da boste zaradi mojih pripomb in morebitnih pripomb oz. predlogov ostalih uporabnikov le-te še natančneje opredelili.
    Komentar k točki št. 1:
    Glede na to, da nameravate vse prošnje ročno prenašati v Staking forum so bistveno bolj pomembni podatki, ki ste jih navedli vse do točke št. 7. V kolikor sama prošnja v veliki meri ustreza vašim pravilom, je podatek o "starosti" uporabnikova oz. števila njegovih objav nepomemben. Morebitni vlagatelji se bodo za sodelovanje odločali zaradi vsebine prošnje.
    Komentar k točki št. 2:
    Zelo zanimiv predlog, ki bo ponudbo deležev za vlagatelje naredil veliko bolj pregledno.
    Komentar k točki št. 4:
    Tukaj ste šli pa po mojem mnenju predaleč. Sam razen stejkerjem ne želim razkriti svojega poker uporabniškega imena. Vlagateljem ta podatek in ostale podatke, ki jih želim ohraniti "privatne" posredujem samo preko zasebnih sporočil.
    Komentar k točki št. 9:
    V kolikor bom ponovno zaprosil za stejk, želim tistim, ki so mi že zaupali denar v zahvalo ponuditi predpravico. Načeloma bi bilo prvih 24 ur namenjeno zgolj tistim, s katerimi sem že sodeloval. Znotraj tega obdobja bi seveda veljalo načelo: kdor prej pride, prej melje. Takšna praksa se mi zdi pravična, saj je v svetu ogromno primerov, ko se zaradi morebitnih preteklih dogodkov uveljavlja princip predpravice.
    Purpose, proper prior planning, passion, patience, persistence and perseverance prevent piss poor performance.

  • #2
    V razmislek:
    S tem ko na prošnje ne bo mogoče takoj odgovarjati ste sebi(lastnikom oz. upravljalcem) omogočili predpravico do udeležbe pri +EV stejkih, saj boste po prenosu v Staking podforum lahko takoj rezervirali svoj delež(lahko tudi pod psevdnimom). Vseeno sem prepričan, da ste za takšno prakso odločili zaradi kvalitetnejših prošenj in ne zaradi prej omenjenega vidika. Morda bi bilo smiselneje, da bi bile prošnje pred javno objavo dostopne samo vam in šele potem, ko jih ocenite kot ustrezne le-te postanejo vidne vsem v Staking forumu.
    Purpose, proper prior planning, passion, patience, persistence and perseverance prevent piss poor performance.

    Comment


    • #3
      Hvala za komentar.
      Kot prvo lahko povem to, da sem ravno zato prosil za komentarje, da se pravila v celoti dodelajo. Nismo togi, smo fleksibilni in bomo jasno poslušali ideje/predloge/komentarje uporabnikov in točke v pravilih spremenili, če bodo ideje dobre oz. se bo večina s foruma z njimi strinjala.
      Res je strogo, ampak za ta korak smo se odločili čisto zato, da bo zadeva urejena tako kot je treba. Neurejen staking forum, spam, goljufije, nedodelane prošnje, neresni prosilci, vse to meče slabo luč na celotni PokerPro, čeprav ne nosimo nobene odgovornosti.
      Pa četudi ne nosimo nobene "pravne" odgovornosti, imamo vseeno slabo vest, ko nek uporabnik ogoljufa drugega. Pač vsemu temu se hočemo izognit. Še nekaj. Če bo nekdo izpustil kakšno "ne tako pomembno" točko v pravilih, se lahko brez težav zamiži na eno oko in se prošnjo vseeno "spusti čez." Je pa tko, da bolj ko so pravila stroga, bolj in več se jih bodo uporabniki držali, bolj urejeno bo vse in vsi bomo zaradi tega bolj zadovoljni
      Home
      Imaš prav, ampak vseeno hočemo že v začetku filtrirati zadevo, da se ne bodo pojavljale brezvezne prošnje.
      Kot drugo je možnost goljufije manjša pri aktivnih uporabnikih, z dolgim stažem na PokerPro.
      Nekdo lahko v zelo kratkem času pridobi zaupanje uporabnikov (~ 1 mesec), odpre prošnjo, jo vsebinsko lepo dodela in brez težav ogoljufa potencialne stakerje (se je že zgodilo). Bo kdo počel to pol leta? Mogoče, a možnost je precej manjša.
      Vseeno je 6 mesecev mogoče res malo predolga, samo nekako moramo to omejiti. Kakšni drugi predlogi?
      Včasih je bila omejitev po številu objav, ampak je ta zadeva še slabša kot datum registracije.
      Blogs
      Tvoja kombinacije prve točke (brez omejitev, samo vsebina) s tvojo četrto točko (skrivanje nicknamov) je samomor
      Treba je potem najdt neko srednjo vrednost. Če bi se pojavil nek nov uporabnik, ki ne bi izdal svojega nicknama, je potem tudi možnost, da se ga odkrije kot goljufivca, manjša.
      Mogoče bi bila dobra kombinacija Home in Blogs točke ta:
      Uporabnikom s 6 mesečnim (oz. kolkrkol pač že) stažem na PokerPro ni potrebno objaviti vzdevka, ostali pač.
      Ta točka je bila ubistvu pisana bolj v duhu "railanja" uporabnikov foruma, da lahko spremljajo igralce za mizo, da se naredi staking še bolj zanimiv. Ampak ja, se strinjam, da bo treba zadevo malo dodelat.
      Private Messages
      Če boš odprl prošnjo za stejk, kjer boš napisal:
      "Jaz vzamem 20%, Janez vzame 20%, Miha vzame 10%, preostalih 50% prodajam po xyz...", ne bo nobenih problemov.
      Čeprav mi je ta "24urna javna predpravica" še bolj všeč
      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

      Comment


      • #4
        IgralecPokra wrote: V razmislek:
        S tem ko na prošnje ne bo mogoče takoj odgovarjati ste sebi(lastnikom oz. upravljalcem) omogočili predpravico do udeležbe pri +EV stejkih, saj boste po prenosu v Staking podforum lahko takoj rezervirali svoj delež(lahko tudi pod psevdnimom). Vseeno sem prepričan, da ste za takšno prakso odločili zaradi kvalitetnejših prošenj in ne zaradi prej omenjenega vidika. Morda bi bilo smiselneje, da bi bile prošnje pred javno objavo dostopne samo vam in šele potem, ko jih ocenite kot ustrezne le-te postanejo vidne vsem v Staking forumu.
        Po vsej verjetnosti bom zadevo v celoti urejal sam in ti že zdaj zagotovljam, da tega ne bom izkoriščal
        Nimam sploh namena stakat.
        Če pa se morda morda morda kdaj odločim za tak korak pa obljubim, da te pravice ne bom izkoristil.
        Vem, da imaš le mojo besedo, ki kaj dosti ne pomeni, sam to je tudi vse, kar boš dobil :P
        Moram pa rečt, da je neverjetno, na kaj vse pomislte
        Skrivanje objav tukaj ne pomaga, saj bomo take objave vseeno videli vsi admini.
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #5
          CoreySteel wrote:
          Home
          Imaš prav, ampak vseeno hočemo že v začetku filtrirati zadevo, da se ne bodo pojavljale brezvezne prošnje.
          Kot drugo je možnost goljufije manjša pri aktivnih uporabnikih, z dolgim stažem na PokerPro.
          Nekdo lahko v zelo kratkem času pridobi zaupanje uporabnikov (~ 1 mesec), odpre prošnjo, jo vsebinsko lepo dodela in brez težav ogoljufa potencialne stakerje (se je že zgodilo). Bo kdo počel to pol leta? Mogoče, a možnost je precej manjša.
          Vseeno je 6 mesecev mogoče res malo predolga, samo nekako moramo to omejiti. Kakšni drugi predlogi?
          Včasih je bila omejitev po številu objav, ampak je ta zadeva še slabša kot datum registracije.
          Moj predlog je najmanj 1 teden in 10 sporočil, ker bi s tem preprečil poizkus prevare tistih, ki nujno potrebujejo denar.
          Zelo sem vesel, da boš sam svoj čas namenil pregledu ponudbe, a bistvena se mi zdi vsebina prošnje. Vlagatelji imamo/imajo vedno na voljo vpogled v število objav in datum registracije in se bomo/bodo odločali tudi na podlagi teh podatkov.
          CoreySteel wrote:
          Blogs
          Tvoja kombinacije prve točke (brez omejitev, samo vsebina) s tvojo četrto točko (skrivanje nicknamov) je samomor
          Treba je potem najdt neko srednjo vrednost. Če bi se pojavil nek nov uporabnik, ki ne bi izdal svojega nicknama, je potem tudi možnost, da se ga odkrije kot goljufivca, manjša.
          Mogoče bi bila dobra kombinacija Home in Blogs točke ta:
          Uporabnikom s 6 mesečnim (oz. kolkrkol pač že) stažem na PokerPro ni potrebno objaviti vzdevka, ostali pač.
          Ta točka je bila ubistvu pisana bolj v duhu "railanja" uporabnikov foruma, da lahko spremljajo igralce za mizo, da se naredi staking še bolj zanimiv. Ampak ja, se strinjam, da bo treba zadevo malo dodelat.
          Posredovanje uporabniškega imena je nujno, vendar ne vidim potrebe po javni objavi. Ta podatek mora biti posredovan vlagatlejem še pred prenosom denarja. Tako imajo sami možnost preveriti verodostojnost podatkov in se odločiti za prenos denarja. Meni nikakor ne ustreza javna objava mojega uporabniškega imena, saj želim ohraniti veliko mero zasebnosti.
          CoreySteel wrote:
          Private Messages
          Če boš odprl prošnjo za stejk, kjer boš napisal:
          "Jaz vzamem 20%, Janez vzame 20%, Miha vzame 10%, preostalih 50% prodajam po xyz...", ne bo nobenih problemov.
          Čeprav mi je ta "24urna javna predpravica" še bolj všeč
          Sam bi v mojem primeru raje videl, da ko prošnja postane javna imajo vsi uporabniki možnost rezervacije deležev. Po pretečenih 24 urah(lahko tudi več oz. manj, odvisno za kaj se stejk sploj potrebuje) pa vse dosedanje vlagatelje postavim na čelo vrste.
          Primer:
          Ko prošnja postane javna, se v 30 urah rezervira za 120% zaželjenega denarja. Nekdo, ki je z menoj že sodeloval se je prijavil pred 24 urnim rokom in rezerviral 10%, čeprav je bilo prodanih že 100%. Temu bi rad omogočil sodelovanje, pa čeprav bi zato izrinil tistega, ki je ponudil 10%, ko je prodan delež znašal zgolj 90%.
          Purpose, proper prior planning, passion, patience, persistence and perseverance prevent piss poor performance.

          Comment


          • #6
            CoreySteel wrote: [quote=IgralecPokra]V razmislek:
            S tem ko na prošnje ne bo mogoče takoj odgovarjati ste sebi(lastnikom oz. upravljalcem) omogočili predpravico do udeležbe pri +EV stejkih, saj boste po prenosu v Staking podforum lahko takoj rezervirali svoj delež(lahko tudi pod psevdnimom). Vseeno sem prepričan, da ste za takšno prakso odločili zaradi kvalitetnejših prošenj in ne zaradi prej omenjenega vidika. Morda bi bilo smiselneje, da bi bile prošnje pred javno objavo dostopne samo vam in šele potem, ko jih ocenite kot ustrezne le-te postanejo vidne vsem v Staking forumu.
            Po vsej verjetnosti bom zadevo v celoti urejal sam in ti že zdaj zagotovljam, da tega ne bom izkoriščal
            Nimam sploh namena stakat.
            Če pa se morda morda morda kdaj odločim za tak korak pa obljubim, da te pravice ne bom izkoristil.
            Vem, da imaš le mojo besedo, ki kaj dosti ne pomeni, sam to je tudi vse, kar boš dobil :P
            Moram pa rečt, da je neverjetno, na kaj vse pomislte
            Skrivanje objav tukaj ne pomaga, saj bomo take objave vseeno videli vsi admini.
            Brez zamere, a vedno sem imel bujno domišljijo. Tvoja beseda je zame daleč od nepomembne, kajti zavedam se, da namenjaš veliko časa za izboljšanje tega foruma, kar štejem tebi in ostalim članom ekipe v čast.
            Purpose, proper prior planning, passion, patience, persistence and perseverance prevent piss poor performance.

            Comment


            • #7
              IgralecPokra wrote:
              Moj predlog je najmanj 1 teden in 10 sporočil, ker bi s tem preprečil poizkus prevare tistih, ki nujno potrebujejo denar.
              Zelo sem vesel, da boš sam svoj čas namenil pregledu ponudbe, a bistvena se mi zdi vsebina prošnje. Vlagatelji imamo/imajo vedno na voljo vpogled v število objav in datum registracije in se bomo/bodo odločali tudi na podlagi teh podatkov.
              1 teden in 10 objav je enako nič.
              Ne dolgo časa nazaj smo imeli uporabnika, ki je naredil +100 objav v pomoje enem mesecu, zaprosil za transakcijo (par €) in izginil.
              Torej se da folku pisat po forumu 1 mesec, 1 mesec pridobivat zaupanje ostalih za par deset evrov. Če vemo, da so zneski pri stakingu precej večji kot to...
              1 teden in 10 objav je brezvezen pogoj.
              Vlagatelji so tudi do sedaj imeli na voljo vpogled v število objav in datuma registracije, a je bilo vseeno precej nategancij. Pa je bila omejitev 50-ih objav in ne 10-ih, torej ta tvoj predlog ni (dovolj( dober.
              IgralecPokra wrote:
              Posredovanje uporabniškega imena je nujno, vendar ne vidim potrebe po javni objavi. Ta podatek mora biti posredovan vlagatlejem še pred prenosom denarja. Tako imajo sami možnost preveriti verodostojnost podatkov in se odločiti za prenos denarja. Meni nikakor ne ustreza javna objava mojega uporabniškega imena, saj želim ohraniti veliko mero zasebnosti.
              Te povsem razumem in zato sem tudi napisal, da je treba to točko dodelati.
              Samo veš kako je, če je recimo en vlagatelj, ta stakani igralec samo enemu pove vzdevek in ta edini stakear hitro lahko zgreši kakšno malenkost, ki bi nakazovala, da je igralec goljuf. Tudi če sta 2, ali pa trije vlagatelji.
              Drugo je, če se nick pove javno in imaš 100 ljudi v poroti
              Zato sem tudi predlagal povezavo s prvo točko, kjer zanesljivim igralcem ne bi bilo potrebno javno povedati vzdevka, ostali bi pač morali.
              IgralecPokra wrote:
              Sam bi v mojem primeru raje videl, da ko prošnja postane javna imajo vsi uporabniki možnost rezervacije deležev. Po pretečenih 24 urah(lahko tudi več oz. manj, odvisno za kaj se stejk sploj potrebuje) pa vse dosedanje vlagatelje postavim na čelo vrste.
              Primer:
              Ko prošnja postane javna, se v 30 urah rezervira za 120% zaželjenega denarja. Nekdo, ki je z menoj že sodeloval se je prijavil pred 24 urnim rokom in rezerviral 10%, čeprav je bilo prodanih že 100%. Temu bi rad omogočil sodelovanje, pa čeprav bi zato izrinil tistega, ki je ponudil 10%, ko je prodan delež znašal zgolj 90%.
              Mi je všeč.
              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

              Comment


              • #8
                Lepo da se bodo tudi na tem področju uredile stvari, podpiram in všeč mi je tudi konstruktivna debata igralca pokra....
                Kaj pa podforum za tiste, ki ponujamo stejking....vulle je bil eden takih, pa še bi se kdo najdu...
                Perspektivnim igralcem ponujamo stejking....javite se na .........itd
                to je bil sam primer, ne me narobe zastopit pa brisat
                Jz sm pa iberžnik!

                Comment


                • #9
                  Je seveda mišljeno tudi to. Bo v istem sklopu, samo kot [ponudba]
                  EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                  Comment


                  • #10
                    CoreySteel wrote:
                    1 teden in 10 objav je enako nič.
                    Ne dolgo časa nazaj smo imeli uporabnika, ki je naredil +100 objav v pomoje enem mesecu, zaprosil za transakcijo (par €) in izginil.
                    Torej se da folku pisat po forumu 1 mesec, 1 mesec pridobivat zaupanje ostalih za par deset evrov. Če vemo, da so zneski pri stakingu precej večji kot to...
                    1 teden in 10 objav je brezvezen pogoj.
                    Vlagatelji so tudi do sedaj imeli na voljo vpogled v število objav in datuma registracije, a je bilo vseeno precej nategancij. Pa je bila omejitev 50-ih objav in ne 10-ih, torej ta tvoj predlog ni (dovolj( dober.
                    Priznam, da je moj predlog zelo liberalen in je bil mišljen predvsem kot varovalka proti tistim, ki bi zaradi finančne stiske na hitro želeli priti do denarja. Ravno zaradi razlogov, ki si jih navedel je zame pomembnejša vsebina prošnje in ne prej omenjena podatka. Investiranje denarja vedno vsebuje neznanke in poleg klasičnih in celo dolgo časa načrtovanih prevar se lahko zgodijo tudi drugi črni scenariji(primer FTP, UB, smrt,...). Zelo rad bi videl, da se navkljub mnogim opozorilom v preteklosti še vedno sproti poudarja elemente tveganja. Upam, da boste poleg napotkov za prosilce stejka uspeli pripraviti tudi napotke za vlagatelje. V mislih imam predvsem napotke glede preveritve rezultatov, možnostjo postopnega dodajanja denarja na igralčev račun in tudi napotke kako lahko vlagatelji zagotovo vedo, da objavljeni rezultati resnično pripadajo piscu prošnje.
                    CoreySteel wrote:
                    Te povsem razumem in zato sem tudi napisal, da je treba to točko dodelati.
                    Samo veš kako je, če je recimo en vlagatelj, ta stakani igralec samo enemu pove vzdevek in ta edini stakear hitro lahko zgreši kakšno malenkost, ki bi nakazovala, da je igralec goljuf. Tudi če sta 2, ali pa trije vlagatelji.
                    Drugo je, če se nick pove javno in imaš 100 ljudi v poroti
                    Zato sem tudi predlagal povezavo s prvo točko, kjer zanesljivim igralcem ne bi bilo potrebno javno povedati vzdevka, ostali bi pač morali.
                    Se strinjam, da več ljudi veliko lažje zazna nepravilnosti. Še vedno pa mislim, da javna objava uporabniškega imena ne bi bila pogoj za uvrstitev teme v Staking forum, čeprav si tudi sam želim čim več javno dostopnih podatkov morebitnih prosilcev. Meni osebno bi bil dovolj javno objavljen graf preteklega igranja, s pomočjo podatkov posredovanih preko zasebne pošte pa bi se sam zlahka prepričan, če so objavljeni podatki aktualni in resnični.
                    Ne pozabite, da gre pri tovrstnih investicijah za dogovor med zainteresiranimi strankami, bojazen o omadežavanju vašega ugleda pa je odveč. Morebitni očitki upravljalcem foruma so zame neupravičeni, saj je bila že velikokrat poudarjena narava tovrstnih kupčij.
                    Tudi v nedavnem primeru, ko je bil vpleten igralec z vašim "blagoslovom" ne vidim razloga za kakršne koli očitke. Še več, način s katerim ste se odzvali in dejanja, ki ste jih naredili so jasen pokazatelj, da želite po najboljših močeh pomagati oškodavancem.
                    IgralecPokra wrote:
                    Sam bi v mojem primeru raje videl, da ko prošnja postane javna imajo vsi uporabniki možnost rezervacije deležev. Po pretečenih 24 urah(lahko tudi več oz. manj, odvisno za kaj se stejk sploj potrebuje) pa vse dosedanje vlagatelje postavim na čelo vrste.
                    Primer:
                    Ko prošnja postane javna, se v 30 urah rezervira za 120% zaželjenega denarja. Nekdo, ki je z menoj že sodeloval se je prijavil pred 24 urnim rokom in rezerviral 10%, čeprav je bilo prodanih že 100%. Temu bi rad omogočil sodelovanje, pa čeprav bi zato izrinil tistega, ki je ponudil 10%, ko je prodan delež znašal zgolj 90%.
                    CoreySteel wrote: Mi je všeč.
                    Tega si želim zgolj zase, ostali uporabniki naj ravnajo kakor se jim zdi ljubše, seveda v skladu z vašimi priporočili.
                    Purpose, proper prior planning, passion, patience, persistence and perseverance prevent piss poor performance.

                    Comment


                    • #11
                      eno vprasanje glede predkupne pravice. cisto se stinjam s tem, da imajo tisti, ki so z nekom ze sodelovali pravico da z njim sodelujejo se naprej. en dan je ravno prav, se posebej ce stejkan igralec poslje svojim prejsnjim stejkerjem kako sporocilo, da so na tekocem o novem stejku.
                      Tu pa me zanima ena stvar in sicer delezi teh igralcev. Primer. igralec a je bil stejkan s strani igralcev x, y in z. vsak 33%. stejk je uspesen in igralec a se odloci, da spet zeli stejk. prednost da igralcem x, y in z. Igralca x in y rezervirata vsak 50% in igralec z zato 'izpade', kar je rahlo nefer. zato predlagam, da stari stejkerji dobijo predkupno pravico, vendar le do enakih delezev, kot so jih imeli do sedaj.

                      Comment


                      • #12
                        To je sicer res, ampak po drugi strani, jaz ne nameravam nekoga stejkati 50% že v prvo. Če pa se igralec izkaže za zaupanja vrednega in profitabilnega bi vsekakor želel v naslednjem stejkanju povečati svoj delež.

                        Comment


                        • #13
                          prlek wrote: eno vprasanje glede predkupne pravice. cisto se stinjam s tem, da imajo tisti, ki so z nekom ze sodelovali pravico da z njim sodelujejo se naprej. en dan je ravno prav, se posebej ce stejkan igralec poslje svojim prejsnjim stejkerjem kako sporocilo, da so na tekocem o novem stejku.
                          Tu pa me zanima ena stvar in sicer delezi teh igralcev. Primer. igralec a je bil stejkan s strani igralcev x, y in z. vsak 33%. stejk je uspesen in igralec a se odloci, da spet zeli stejk. prednost da igralcem x, y in z. Igralca x in y rezervirata vsak 50% in igralec z zato 'izpade', kar je rahlo nefer. zato predlagam, da stari stejkerji dobijo predkupno pravico, vendar le do enakih delezev, kot so jih imeli do sedaj.
                          Zanimivi predlogi.
                          Ker sam ne želim pošiljati veliko PM sporočil, se mi je zdela elegantnejša rešitev 24 urni rok znotraj katerega imajo prednost bivši stejkerji. Prav tako pričakujem, da bo stejk podprlo več vlagateljev, kar pa ne pomeni, da želim vnaprej omejevati posameznikovega vložka. Če kdo takoj ponudi 100%(bivši vlagatelj) jih brez pomislekov sprejemem.
                          Ponovno bi rad poudaril, da se zavzemam za to, da ponudnik stejka sam po meri izoblikuje pravila, ki pa morajo biti v skladu z "ohlapnimi" pravili portala. Namen tovrstnih pravil bi moral biti predvsem boljša preglednost in višja stopnja "zaščite" vlagateljev in ne poizkus "standardizacije" načinov ponudbe. Vsak ponudnik bi tako lahko malce po svojih željah prilagodil pogoje za zainteresirane.
                          Purpose, proper prior planning, passion, patience, persistence and perseverance prevent piss poor performance.

                          Comment


                          • #14
                            Pale wrote: To je sicer res, ampak po drugi strani, jaz ne nameravam nekoga stejkati 50% že v prvo. Če pa se igralec izkaže za zaupanja vrednega in profitabilnega bi vsekakor želel v naslednjem stejkanju povečati svoj delež.
                            Če sem prav razumel prleka, se gre to samo za ta 24-urni rok.
                            Če ti prvi napišeš, da bi rad kupil 100%, boš jasno kupil 100%
                            Če je pa stake že prodan, pa se potem nekdo javi s 100% vložkom pa res ni fer, da se ga izbere.
                            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                            Comment


                            • #15
                              CoreySteel wrote: [quote=Pale]To je sicer res, ampak po drugi strani, jaz ne nameravam nekoga stejkati 50% že v prvo. Če pa se igralec izkaže za zaupanja vrednega in profitabilnega bi vsekakor želel v naslednjem stejkanju povečati svoj delež.
                              Če sem prav razumel prleka, se gre to samo za ta 24-urni rok.
                              Če ti prvi napišeš, da bi rad kupil 100%, boš jasno kupil 100%
                              Če je pa stake že prodan, pa se potem nekdo javi s 100% vložkom pa res ni fer, da se ga izbere.
                              Razen če stejker ozrecno napiše, da bi preferiral enega stejkerja (cca 100% stejk). V primeru, da prej proda po delih, ne vzame ponudbe 100% stejka, če pa do takrat, ko nekdo ponudi 100%, še ni bil prodan celoten stejk po delih, pa se mi zdi čisto ok, da se vzame tega enega (ob predhodnem opozorilu, da ima prednost tisti, ki bi vzel 100%, seveda).

                              Comment

                              Working...
                              X