Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barry Greenstein - intervju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Barry Greenstein - intervju

    V aprilu, ko bo Zagreb gostil Eureko, bo Pokerstarsov gost tudi Barry Greenstein. Z njim bo Pokerpro opravil intervju.
    Če vas zanima kaj specifičnega oz. če imate kakršno koli vprašanje za Barrya ga lahko napišete tukaj, mi pa ga bomo v živo vprašali kar vas zanima.

  • #2
    great,
    zanima me njegovo mnenje; če si na PLO( hi ) small blind, pa ni nihče pred teboj dvignil, je kaka kombinacija 4kart, katero bo foldal in ne doplačal blinda ?!
    tnx

    Comment


    • #3
      Kva bo delu,ku mu bojo use uzjel
      ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

      Comment


      • #4
        Koliko časa posveti (če sploh kaj in ni pogodbeno obvezno s PS), igri online in koliko v živo v Vegasu, Macau ipd... keš gejma.

        Comment


        • #5
          ali je poker še profitabilna panoga ali se je v zadnjih letih toliko izpopolnila igra, da ima ključen pomen sreča ??
          Vonj dobička je prijeten, naj prihaja od koderkoli.

          Comment


          • #6
            scientiam-deum wrote: ali je poker še profitabilna panoga ali se je v zadnjih letih toliko izpopolnila igra, da ima ključen pomen sreča ??
            http://www.program-ruleta.com/

            Comment


            • #7
              Ali se bo vrnil na FTP, če ga znova zaženejo?
              The greatest trick the devil ever pulled was convincing the world he didn't exist

              Comment


              • #8
                Se mu zdi, da bi online poker sobe lahko naredile več glede varnosti in goljufanja, glede na to da se je s podobnim področjem ukvarjal tudi sam?
                Stay hungry. Stay foolish.

                Comment


                • #9
                  Ali je njegovo donatorstvo povezano tudi z ugodnejšo davčno obravnavo?
                  The greatest trick the devil ever pulled was convincing the world he didn't exist

                  Comment


                  • #10
                    veter wrote: great,
                    zanima me njegovo mnenje; če si na PLO( hi ) small blind, pa ni nihče pred teboj dvignil, je kaka kombinacija 4kart, katero bo foldal in ne doplačal blinda ?!
                    tnx
                    Če držiš v roki 4 srčeve ase
                    be good, be better, be Governor of Poker

                    Comment


                    • #11
                      1. Kakšen je njegov odnos z Fergusonom in Ledererjem po FTP aferi ? So bili pred afero dobri prijatelji..... zameri kaj obema ?[/*]

                      1. A še vedno podari % winningsov od turnirjev v dobrodelne namene ?[/*]

                      Comment


                      • #12
                        veter wrote: great,
                        zanima me njegovo mnenje; če si na PLO( hi ) small blind, pa ni nihče pred teboj dvignil, je kaka kombinacija 4kart, katero bo foldal in ne doplačal blinda ?!
                        tnx
                        jih je kar nekaj, kajti će samolimpaš iz SB, obstaja možnost, da BB viša in potem moraš doplačati še 2 BB s sranjem
                        don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                        Comment


                        • #13
                          Koliko časa si najdlje ni obril brade?
                          Se vidi v pokru na stara leta tako nekako kot bunson?
                          u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

                          Comment


                          • #14
                            Eh, raje zbrisal :-)

                            Comment


                            • #15
                              Tiljandur wrote: Eh, raje zbrisal :-)
                              mogoče bi ti pa nastavo
                              vprašanje za berija pa je ,kaj si misli o današnjem svetu nasplošno ..
                              Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

                              Comment

                              Working...
                              X