Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nedosegljivost PokerProja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nedosegljivost PokerProja


    V preteklem tednu ste verjetno opazili, da smo bili nedosegljivi (z izjemo enega dne). Vzrok so tehnične težave s ponudnikom hostinga.
    Smo v iskanju novega ponudnika in se opravičujemo za dosedanje in morebitne prihodnje izpade!

  • #2
    Tina Maze, slovenski hokejisti in zdaj še Pokerpro. Trojna zmaga! Kakšen dan!!

    Comment


    • #3
      Sta se najdla dva hejterja k ne marata Tine. Faušija ni ozdravljiva.

      Comment


      • #4
        Slovenčki pač, klasika.
        Ya hya chouhada!!!

        Comment


        • #5
          me zanima, kako se kaj počutijo tisti, ki so po kombinaciji, kjer je bila na četrtem mestu orgazmirali, ker je bukova glava dobila samo bukovo medaljo.....
          don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

          Comment


          • #6
            sem dislajkal zato, ker primerjat ponoven dostop do pokerpro strani pa uspeh slovenskih hokejistov se mi zdi res zgrešeno!
            u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

            Comment


            • #7
              Kako zelo me boli ta tvoj minus..bom moral kar na pir da pozabim

              Comment


              • #8
                Sicer pa nis lih poštekal..ne gre se za primerjanje, gre se za to da se dons dogajajo same dobre stvari. Je pač srečen in pozitiven dan.

                Comment


                • #9
                  Sem poštekal.
                  Komentiral sem pa za to, ker se je takoj omenjalo neko nevoščljivost pa fauvšijo, ki nima nobene veze s tem, da sem dal dislike.
                  Ne vem zakaj bi te dislike bolel. Gumbek se ne strinjam pač pomeni, da se ne strinjam s tem kaj si napisal.
                  u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

                  Comment

                  Working...
                  X