Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sprememba DNSja, preventiva pred vladnimi ukrepi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Meni dela doma, pri bratu, v službi, pri šutki, v hotelih v vinkovcih, v stuttgartu, v sarajevu, v zagrebu, v ajdovščini, na vrhniki, v kranju, v mostarju, v splitu, v šibeniku, v beogradu, v vranju, na dunaju, v grazu, v termah olimija in v termah 3000.
    mislim, da nekatere preganja sam FBI in jim blokira določene internetne strani.....
    don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

    Comment


    • #47
      maliprofi wrote: Meni dela doma, pri bratu, v službi, pri šutki, v hotelih v vinkovcih, v stuttgartu, v sarajevu, v zagrebu, v ajdovščini, na vrhniki, v kranju, v mostarju, v splitu, v šibeniku, v beogradu, v vranju, na dunaju, v grazu, v termah olimija in v termah 3000.
      mislim, da nekatere preganja sam FBI in jim blokira določene internetne strani.....
      u must be special...

      Comment


      • #48
        Eni pač radi lažejo in delajo paniko.Pfuj!

        Comment


        • #49
          ta prvi KT hand si zasluži eno reverse darwinovo nagrado al nekaj.
          Sorry, ampak ne...

          Comment


          • #50
            kaj a zdej mi bojo se vse kar imam na starsu uzjel al kva..ma dejmo no kaj se grejo ta drzava ne pelje nikamor fantje moji..kriza zmeri vecja..zdej igram ze bolj v strahu ker se bojim da bo kr izklopilo en dan vse skup..pol naj se pa jebe..o al kaj..ojej ojej.. naj pa nrdijo stars.si al nevem sam upam da nebojo starsa blokirali..ker pol res nevem kje bom zaupal svoj dnar..ok se enkrat hvala kady za video o spremembi DNS ja in zelim ti velik srece na mizah adji..ggg :heart: spade: diamond: :club:
            In every deck of fifty-two cards there are 2.598,960 possible hands!!!

            Comment


            • #51
              Ne paničart. Nč ne bojo vzel
              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

              Comment


              • #52
                ok upajmo..zakaj so pa pol blokiral pa to..stran..pocasi bojo se software blokiral sej je mozno al misls da niia l kaj ?
                In every deck of fifty-two cards there are 2.598,960 possible hands!!!

                Comment


                • #53
                  Da sred dneva bodo skenslal starse in naš dnar bo gor ostal. Baje da 29.2.2012 16:43.
                  http://si.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=7925
                  http://si.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=7965

                  Comment


                  • #54
                    dokler bo samo blokada pokerstarsa še ni tako hudo...ko bodo začel blokirat vse igralnice bo problem :/

                    Comment


                    • #55
                      Blokirane so samo spletne strani, igralnice pač ne.
                      Pa blokiran je tudi bwin in expekt (zaradi stav).
                      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                      Comment


                      • #56
                        aha, in kaj so sploh mislili z tem, ko so blokirali spletne strani ? če z tem niso naredili praktično nič...

                        Comment


                        • #57
                          pokerstars.si imam jaz pri Ario blokiran, če se obesim k sosedu, ki ima Amis, mi dela, če si vtaknem kartico od Mobitela, dela....
                          ne paničarit.
                          don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                          Comment


                          • #58
                            heh, meni danes pokerstars.si na amisu ne dela več, prejšni teden pa še normalno vse...

                            Comment


                            • #59
                              Torej sedaj ko si bom spremenil to z osmicami si bom lahko downloadal?, namreč teleing blokira pokerstars.

                              Comment


                              • #60
                                Lahko
                                ..........
                                EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                                Comment

                                Working...
                                X