Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sprememba DNSja, preventiva pred vladnimi ukrepi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    A nisi vidu v eurotripu razmere na Slovaškem ? Sam ni kj dost toplo
    Tm pri koncu si poglej haha (3:00 naprej)

    [img=PunBB bbcode test]http://www.know-poker.com/smilies/all-in.gif[/img]

    Comment


    • #17
      CoreySteel wrote: Prekmurje.
      Ja vejpa vij samo prijte k nan ka mo se fajn meli, Samo debele tošline morete meti ka vas lejko dobro oberemo :lol: :lol: :lol: :lol:

      Comment


      • #18
        kwa a prevod ne boš dal?

        Comment


        • #19
          če maš polno denarnico si dobrodošel

          Comment


          • #20
            art_vandelay wrote: če maš polno denarnico si dobrodošel
            Točno tako, samo pazite da se keri ne bo na Madžarsko odpeljal zdaj ko ni več mejnega prehoda :lol: :lol:

            Comment


            • #21
              Fantje ne se norca delat iz blokade ISPji s(m)o dobili odločbo za blokado strani. Ni bilo pa spacifično določeno kako je potrebno blokirati. To da vstaviš alternativne DNSje je simple rešitev težave. Država ne more rečt, da ni(s)mo blokirali strani, ker dejansko s(m)o "blokada" je bla skrbno pripravljena he
              our father, who art in variance, binkage be thy name<br />[br]thy sunday come, thy sunday done<br />[br]on stars as it is on full tilt, give us this day our daily run<br />[br]and forgive us our misclicks, as we forgive those who 3b against us<br />[br]and lead us not into the rail but deliver us from 3 outers<br />[br]<br />[br]amen.

              Comment


              • #22
                newjack wrote: Fantje ne se norca delat iz blokade ISPji s(m)o dobili odločbo za blokado strani. Ni bilo pa spacifično določeno kako je potrebno blokirati. To da vstaviš alternativne DNSje je simple rešitev težave. Država ne more rečt, da ni(s)mo blokirali strani, ker dejansko s(m)o "blokada" je bla skrbno pripravljena he
                Blokado katere strani, pokerpro.si ?

                Comment


                • #23
                  http://hr-cjpc.si/pravokator/index.p...a-v-sloveniji/
                  pomoje pride prvo na vrsto bwin in betathome zaradi tožarjenja itd.
                  pride pa čas ko bo država mogla plačati za tiste blokade takrat in tudi nove

                  Comment


                  • #24
                    Jah sej tko k ponavad, politiki zajebejo, plačal bomo pa mi pol bwinu

                    Comment


                    • #25
                      Kady a potem IP-ja 8.8.8.8. in 8.8.4.4. ne pišemo nikamor. Sorry res ne vem, DNS sem že vpisal je to dovolj? :/
                      Na Youtube je tudi nekaj videov na to temo in so vpisane številke 8.8.8.8. in 8.8.4.4. Kaj je zdaj prav?
                      lpT

                      Comment


                      • #26
                        sam si izbereš katerekoli ali od googla dnsje (8.8.8.8. 8.8.4.4.) ali pa tiste od openDNS.

                        Comment


                        • #27
                          Hvala
                          lpT

                          Comment


                          • #28
                            zivjo,
                            sem v vegasu, pa sem probu se logirat na ipoker, pa ni slo in sem probu spremenit dns.... .to sem probu na laptopu od kolega(ima wireless omrezje). zdej pa nevem al bi mogu se kje drugje spremenit kaj, uporablja pa win7.. .
                            hvala za nasvet
                            gl, hf

                            Comment


                            • #29
                              Če iPoker blokira ameriške igralce, ti sprememba DNSja ne pomaga (če blokirajo glede na IP naslov).

                              Comment


                              • #30
                                hvala care!!!dober to vedet.lp
                                "Winners find a way, losers find an excuse."

                                Comment

                                Working...
                                X