Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zasebna sporočila za nove člane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zasebna sporočila za nove člane

    Zaradi še zmeraj velikega števila nezaželjenih zasebnih sporočil, je pošiljanje onemogočeno za nove člane. Ob normalnem sodolevonju na forumu se pošiljanje avtomatsko omogoči.
    LP,
    Kady

  • #2
    Končno. Mam že dovolj PMjev od novih članov, kak vsi vejo za naštimane tekme
    u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

    Comment


    • #3
      hehe sej prebereš pravila in vidš kaj lohka kaj ne se vid daa ni prebral pa creckane verzije prodaja
      buot moja buot moja, se ti bom pusral, ut tisga kuastaja, ku zjutri sma ga nabrau

      Comment


      • #4
        Dobra odločitev.

        Comment


        • #5
          a mislš za nakup???
          buot moja buot moja, se ti bom pusral, ut tisga kuastaja, ku zjutri sma ga nabrau

          Comment


          • #6
            Rudolf22, v 17ih urah si naspamal 37 sporočil. Prosim, če se mal umiriš.
            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

            Comment


            • #7
              CoreySteel wrote: Rudolf22, v 17ih urah si naspamal 37 sporočil. Prosim, če se mal umiriš.
              lol, a lahko vidite naša zasebna sporočila? kurc pa zasebnost pol

              Comment


              • #8
                ne morejo... na forumu je v teh urah, odkar se je prijavil toliko napisal
                in vecino res ni bilo potrebno

                Comment


                • #9
                  Buki wrote: [quote=CoreySteel]Rudolf22, v 17ih urah si naspamal 37 sporočil. Prosim, če se mal umiriš.
                  lol, a lahko vidite naša zasebna sporočila? kurc pa zasebnost pol

                  EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                  Comment


                  • #10
                    corey ti si jih naspamal 3,493 pa ti noben nič ne reče :lol: naj uživa pubec :lol:
                    Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

                    Comment


                    • #11
                      dečko bo rabil posojilo v kratkem
                      predlagam dodatni pogoj za beračenje, recimo obvezno član vsaj 2mesca in 50 postov.

                      Comment


                      • #12
                        aja pardon me je zavedla mal tema

                        Comment


                        • #13
                          nejc1805 wrote: corey ti si jih naspamal 3,493 pa ti noben nič ne reče :lol: naj uživa pubec :lol:
                          rudolf22 36 sporočil v 17ih urah - 2,1 sporočilo na uro
                          jaz 3493 sporočil v ~14400 urah - 0,24 sporočil na uro
                          Not even close
                          Drgač pa pravim zato, ker ne bi rad, da se ponovi ista zgodba kot z uporabnikom roullete, ki je isto naspamal 50 sporočil in takoj odprl temo za staking in nategnil enega od nas.
                          rudolf22 gre nekako po isti poti, sej že zdej sega po temah s transakcijami.
                          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                          Comment


                          • #14
                            sorry kr pač pišem a je kej narobe stem??? Lohka se tud dam dol iz foruma????? Nerabm nobenga posojila niti zdej niti pol če smo pr tem!!!!
                            buot moja buot moja, se ti bom pusral, ut tisga kuastaja, ku zjutri sma ga nabrau

                            Comment


                            • #15
                              rudolf22 wrote: sorry kr pač pišem a je kej narobe stem??? Lohka se tud dam dol iz foruma????? Nerabm nobenga posojila niti zdej niti pol če smo pr tem!!!!
                              ok dj se

                              Comment

                              Working...
                              X