Announcement

Collapse
No announcement yet.

predstavitev slo_mystery

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • predstavitev slo_mystery

    Živjo.
    Poker igram že okoli 2 leti. Začel sem na Pokerstaru, kjer sem pustil kar nekaj $ ( vsak mesec na novo nalagov, nisem upošteval BM...). Potem sem se odločil, da bom poker začel igrati bol resno. Nakazal sem okoli 200 € na FTP ter tam začel igrati cash game in sit-go. Najbolj uspešen sem bil pri sit-go stepsih, preko katerih sem dobil vstopnico za 215 $ ter se 3x uvrstil med nagrajence. NA FTP sem naredil okol 700€ profira. Nato je prišel črni petek in kariera na FTP se je zaključila. Na srečo mi je gor ostalo samo 50 $ (14 dni sem nakazal skoraj vse dol... ) Nato sem se ponovno vrnil na pokerstars ter se osredotičil predvsem na sit-go turnirje in MTT. Vmes sem preizkusil več različnih strani (bwin, bet24, PartyPoker) Sedaj igram na ongame omrežju, kjer sem dobil tudi dober rakeback deal .
    Lansko leto sem začel igrati tudi v živo. Prvi turnir sem končal na 2. mestu ( okoli 200 € nagrade). Od takrat dalje igra tudi turnirje v živo.
    Največji uspeh: igranje pokra z plusom.
    Načrti za prihodnost: Konstantno delati na svoji igri ter doseči kakšen večji uspeh v živi igri.

  • #2
    Dobrodošel na forumu in čim več sreče za mizami ti želim
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #3
      Rakeback deal na ongamu je varljiv.
      Pogooglaj malo, ti bo jasno

      Comment


      • #4
        Fake ravno ni, je pa precejšna skrivnost in čudni algoritmi zadaj
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #5
          Naj nekdo pove, kje je najboljši rakeback.

          Comment


          • #6
            Po mojih izkušnjah tam, kjer je največ rake-a .
            Torej je pogosto rakeback pesek v oči.

            Comment


            • #7
              fantje kje se potem najbol splača za cash game ongame ali kak merge?..začenši z nl20
              Poker je maraton in ne šprint!

              Comment


              • #8
                To je predstavitvena tema slo_mysterya, daj kje drugje vprašaj.
                Sej teh tem je itak polno po forumu
                EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                Comment


                • #9
                  Da malo posodim svojo temo in malo predstavim trenutno situacijo. Sedaj sem imel okol 2 leti miru od pokra. V tem času sem se ukvarjal z drugimi stvarmi (mlm...). Dobra izkušnja, finačno pa ni bilo glih neka dobra investija. Bolje da bi ta čas igral poker . No, sedaj sem se odločil, da se bom ponovno lotil pokra bolj resno. Malo bol resno sem začel z novembrom 2014, tako da sem v tem času že naredil določen plus. Z rezultati sem načeloma zadovoljen, vendar je še veliko prostora za napredek. Predvsem igram SNG 5 $ na FullTiltu. Občasno kakšen jackpot sng ( zaenkrat zadel par lepih dobitkov, tako da z plusom) in MTT. Moj glavni fokus pa so SNG. Zaenkrat delam predvsem na povečanju volumna, dodajanju novih miz in izboljšanju igre.
                  Še en graf rezulatov do sedaj.

                  Comment

                  Working...
                  X