Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kdo je reko pir?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kdo je reko pir?!

    Jo.
    Star sem 22 let,do septembra lani zaljubljen v sng 5max,dokler me ni ubila varianca,in sem več zapravil na miškah in tipkovnicah kot zaslužil,pa sem prešaltal na cash game.Igram 6-10 miz,odvisno od akcije.
    Torej od semptembra lani sem odigral 270k handov, cca 35% na nl4,cca 65% na nl10 . Izplen je soliden, 4.6keur cashouta,kar bi naj dejansko pomenilo da crusham level,sploh glede na v bistvu malo odigranih handov.
    Sem klasičen tight abc igralec,kar se mi zdi na teh levelih vseeno dovolj,da ne rabiš vstajat ob 5 zjutraj in delat v fabriki za3eur/h,sem namreč še študent.
    Problem,da se kot klop držim nl10 so cashouti (kredit,stroški,život...).
    Rad bi naredil korak naprej.Prvi bi bil celo nakup hm-ja,ker v bistvu igram brez vseh programov Ker sem pri kaboomu in luki zamudil coaching,me zanima če kdo,ki po možnosti premaguje vsaj nl50 nudi coaching,in seveda kakšna je cena. Super bi blo,če je celo iz okolice maribora,da bi kdaj kaki sešn odigrala skupaj,če ne,ni panike,pač preko skypa.
    Če ne druga,bom po nakupu hmja postal grafe in hande,pa mogoče malo podebatiramo.
    ajd

  • #2
    Maš PM
    "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

    Comment


    • #3
      Jo,sem prebral pm-je...
      Upam,da bom do konca dneva uspel porihtat hm,glede na to da sem bolj nepismen za compom
      Javila sta se dva potencialna coacha- predlagam,da porihtam hm,naklepam 5-6k handov,da bom imel vsaj neke statse in iztočnice za naprej...
      Z vsakim bi probal 4-5h,potem pa bi se dogovorili za dalje.
      Tako po fillingu bi rekel,da bi lahko začeli torek,sredo.bom javil.
      p.s. kemal,daj me kontaktiraj na n_mitja@yahoo.com, ker te ne najdem na skypu.
      p.s.2 fajdiga,hvala,pir maš vsekakor v dobrem

      Comment


      • #4
        ni za kaj

        Comment


        • #5
          Evo,jutri štartamo poskusno 2 uri z prvim coachem.
          Ker je nekak v modi,si bom še jaz probal zadat neke cilje..Do konca septembra bi rad premagoval nl20,v avgustu in septembru pa ima da nabildam banroll za omenjen limit,vsaj 50by.
          Evo,še graf nl10 zadnje 3 dni.

          gl everyone!

          Comment


          • #6
            Lepa! alecgor:
            Je to 5max ali 6max? Zaupaš kje igraš?
            GL še naprej!

            Comment


            • #7
              hvala
              je 6-max,igram pa na entractionu..

              Comment


              • #8
                kwa te kema
                Do what you love and fuck the rest.

                Comment


                • #9
                  v bistvu ko prasca,in to že skoraj 1 leto
                  hec na stran...na nl10 se mi zdi da ni ravno kvantna fizika delat dnarja,pravi testi še pridejo..poker se po mojem laičnem filingu začne igrat od nl50 dalje...

                  Comment


                  • #10
                    Jo.
                    Prvi 2 uri z coachem mimo,mam filing da sem odnesel kar nekaj stvari in ugotovil,da sem nekaj stvari delal popolnoma narobe..
                    Danes sem zraven 4 miz nl10 odprl še 4 nl20,in glej ga zlomka,v par handih so donirali 2by...Potem pa torpedo v mojo barkico,2x 2 outer za celo bano,2x set over set,in sem lepo z svojim banrolčkom in plavo oko odpeketal nazaj na nl10.Kljub temu sem videl,da je igra na nl20 podobna in kakor hitro nabildam br se selim tja.
                    gl

                    Comment


                    • #11
                      lp,
                      sem novi uporabnik na pokerpro.Poker igram približno 3mesece na pokerstarsu in me zanima kaj mi svetujete kje igrati kako naložiti hm,igram brez kakršnegakoli programa,kje dobiti čimveč inf o pokru ...lp vsem

                      Comment


                      • #12
                        jo,evo mene po dolgem času.zadnji mesec sem igral bolj malo,ker sem bil več ali manj za knjigami,nekaj tudi na dopustu.
                        ker sem cashoutal ves bankroll,iščem stake za nl10.ker mi ne gre naložiti slike(grafa) in ker ne morem pošiljati pmjev,me naj morebitni interesent-i za vse podrobnosti(grafi,deal,# handov...) kontaktirajo na n_mitja@yahoo.com ali preko skypa iamponi1.
                        na hmju imam sicer malo št. handov,na nl4 12k,14bb/100, ter na nl10 14k, 15bb/100.
                        lp

                        Comment


                        • #13
                          poni a se ti zavedaš, da je realen sample 100k ?
                          When you fold I will show you the bluff, when you call I will show you the nuts.

                          Comment


                          • #14
                            Evo,po zadnjem javljanju sem dobil stejk,iz začetnega brolla 150eur sem z bonusi,rejkom in igro nabildal na 747eur,samo nl10,26k handov. zaradi odsotnosti bom imel pavzo,vrnem se v roku enega meseca.hvala Slikec za zaupanje in stejk.gl everyone!

                            Comment


                            • #15
                              evo mene po dolgem času...
                              zadnji mesec sem iz nl10 prešaltal na nl20,zaenkrat uspešno,z rbjem sem v zadnjem mesecu nardil 1.6keur.
                              bi pa mel za pokomentirat en hand.
                              gre za loose rega,soliden igralec,akcija pa je potekala takole:
                              iz utgja z 10 spade: 10 :club: odprem 0.8eur,iz knofa me 3betne na 2.8eur.sb plača,ker sma bla 180bb deep plačam.
                              flop 10 diamond: a :heart: k spade:
                              sb check,jaz check,knof stavi pot.sb folda,jaz(ker imam tight image in ga nočem prestrašit plačam).
                              turn je a :club: . jaz check,knof insta push.
                              mnenja,call ali fold?

                              Comment

                              Working...
                              X