Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serbus pokeraši

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Serbus pokeraši

    Sem Seba in poker igram približno eno leto bolj z minusom.Rad bi začel od začetka z učenjem pokra.Zato me zanima,če bi me kdo hotel učiti to igro,igral bi namreč CG micro stakes.Zanimajo me tudi programi kot so PT in podobni ker o njih nimam pojma.Če je kdo zainteresiran naj mi javi.Fajn bi bilo če bi bil iz omrežne skupine 03 ali vsaj blizu, da bi se lahko pri njemu tudi oglasil in bi kakšno rekla.Za plačilo pa bi se pred tem zmenila in upam za kako normalno ceno.

  • #2
    Dobrodošel na forumu
    Na netu je toliko brezplačne pomoči, literature in ostalih stvari, da res ni potrebno plačevati za coaching. Vsaj ne na tej stopnji, kot si ti. Če nisi pripravljen pridno delat, ti tudi coach ne bo kaj dosti pomagal.
    Kaj si v tem enem letu naprimer počel? Si prebral kaj literature, si samo igral? V živo, preko spleta?
    No sej na koncu je tudi odvisno, koliko si finančno pripravljen vložit v poker in če ti ni problem dat za coaching, potem v redu
    Čeprav kandidatov ne bo veliko, ker nekemu igralcu na NL50 ne bo ravno profitabilno se ukvarjati s tabo
    Najbolje da poveš kaj več o sebi, pa da vidimo
    GL!
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment

    Working...
    X