Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zdravo, sem vaš nov član!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zdravo, sem vaš nov član!

    Lep pozdrav,
    Star sem 26 let, igram pod nickom KARI#9 na Poker Starsu. Moj profit do današnjega dne znaša 1279,00€ v 3911 igrah z 97,5% ROI pa da ne bom sedaj našteval me lahko preverite na sharkscopu kjer je moj nick odblokiran in je statistika javno vidna. Sam sebe smatram za solidnega igralca z ogromnim potencialom za napredek. Moj najbolši rezultat do sedaj je bil 6. mesto med 250.000 ljudi na Poker Starsu na WorldRecordTourneyu. http://doctor-poker.com/2013/09/23/m...wenty-five000/
    Prvo leto sem opazil, da bom v pokru tezko uspel če ne bom začel delati na svoji igri in da jo bom moral pošteno nadgraditi če bom zelel ustvarjati profit. Včlanil sem se na Poker Strategy in začel brati knjigo Theory of Poker D.S. dvakrat. Angleščina mi ne predstavlja težav sem pa vseeno moral ravno zaradi tega prebrati knjigo dvakrat in jo bom najverjetneje še parkra Po branju sem uvidel da resnično pokra še nisem dobro razumel in da imam velik prostor za napredek. Začel sem brati bloge poker igralcev, gledati videe na Ps, Youtubu, in brati ogromno člankov na raznih poker straneh. Rezultat je bil viden v kratkem času z uspehom, ki sem ga zapisal. Zaradi načina kako sem izpadel sem se odločil da ne bom igral pokra čez poletje. Zakaj? Zato, ker se nisem sprijaznil s tem da bom moral igrati ponovno tako male buyine medtem ko sem imel moznost zasluziti ogromno denarno nagrado. Ker sem moral cashoutat zaradi nekaterih razlogov, ki jih nima smisla naštevati in zaradi neke jeze ki sem jo čutil v sebi sem nehal čez poletje igrati da si napolnim baterije.
    Kaj igram?
    No ta pa je kar dolga, ker igram vse vrste SNG do MTT-jev turbo in NLH moj cilj pa je presedlati na Heads-up Cash 0,25/0,50 v roku enega leta, do takrat pa si narediti rolco na SNG and MTT turnirjih, v čemer sem ta trenutek tudi najboljši. Verjetno sem se kaj pozabil ampak imam namen sodelovati na vašem forumu kar pogosto tako da me boste verjetno še bolje spoznali! Pred enim tednom mi je ponovno uspelo iz 5$ bankrolla priti do 150$ pa sem na koncu vse zapravil. Ko ponovno pridem do bankrola imam namen tudi imeti svoj blog kjer bi pisal o svojih rezultatih in potekih mojih challengov kdaj se bo to začelo ne vem še točno lahko čez mesec najkasneje pa dva. No ja sem že predoolg to je to !!
    Da povem zakaj sem se včlanil?
    Iskal sem po internetu moznost stake dealov in ker sem prebral pogoje na vaši strani sem uvidel da to ne bo tako lahka stvar. Pa vseeno upam, da čez 6 mesecov ne bom več potreboval staka in, da bom ze prej uspel pa četudi z igranji freerolov ustvariti nek bankroll s katerim bom igral. Vseeno sem se včlanil ker vem da mi to lahko samo koritsti pri napredku v moji igri in kot vidim je tukaj nekaj zelo uspešnih igralcev. Sem član tudi drugih mednarodnih poker forumov ampak slovenski je pač slovenski Odlično opravljen posel kdorkoli že skrbi za to!
    Fantje in dekleta želim vam veliko poker uspeha in srečno!

  • #2
    Zdravo Kari, dobrodošel na forumu!
    Za začetek malo pomoči, tebi in ostalim obiskovalcem foruma, da bo lažje vidno o čem je govora - tvoj graf iz SharkScope-a:

    Zdaj pa novim uspehom naproti in srečno za mizami!

    Comment


    • #3
      lepo to je pokemalo tam , not bad izkoristi zdaj ta denar pa si nabavi coacha

      Comment


      • #4
        lepo to je pokemalo tam , not bad izkoristi zdaj ta denar pa si nabavi coacha

        Comment


        • #5
          zakaj pa rab coacha? ce pridno bere in gleda videe ne vidm razloga za coacha dokler ve da dela napake in se skusa improvat.
          our father, who art in variance, binkage be thy name<br />[br]thy sunday come, thy sunday done<br />[br]on stars as it is on full tilt, give us this day our daily run<br />[br]and forgive us our misclicks, as we forgive those who 3b against us<br />[br]and lead us not into the rail but deliver us from 3 outers<br />[br]<br />[br]amen.

          Comment


          • #6
            zato ker gre z coachom hitreje vse skupaj ?, pa mogoče mu glih negre tako dobro

            Comment


            • #7
              Če ne bo coacha bo šel v minus.

              Comment


              • #8
                jap, roi je res katastrofalen po 4k igrah
                our father, who art in variance, binkage be thy name<br />[br]thy sunday come, thy sunday done<br />[br]on stars as it is on full tilt, give us this day our daily run<br />[br]and forgive us our misclicks, as we forgive those who 3b against us<br />[br]and lead us not into the rail but deliver us from 3 outers<br />[br]<br />[br]amen.

                Comment

                Working...
                X