Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hei :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hei :)

    Zdravo sem rok
    prihajam iz okolice lj star sem 21 let poker igram ze od 15 leta vendar sele ko sem prebral par knjig in pogledal par videotov sem ugotovil da nimam pojma kaj je poker
    tako se je vse skupi zacelo vendar se mi je kaksno leto nazai use ustavilo da bi nadaljeval s pokrom sola je vzela prevec casa sedaj pa imam malo vec prostega casa in mislim nadaljevati
    igram PL Omaho bol za akcijo sem hehe no za zacetek mislim odpreti tut kaksn projekt da imam s kom deliti moje poker dogodivscine in pa za nekaksno motivacijo da bom delal cim manj neumnosti no to je to pa se slismo
    LP ROK21

  • #2
    U PLO igralec! Dobrodošel pa srečno!
    There is no point bragging in the middle of a battle. The strongest will win. Simple as that.

    Comment


    • #3
      DRastko wrote: U PLO igralec! Dobrodošel pa srečno!
      ja ja heh hvala hvala ti igras omaho ? ce jo igras kje igras poznas kaksno dobro gradivo video za pogledat mogoce

      Comment


      • #4
        Jas igram nlhe sngje tak da o tem nebi nič vedel. Sam se mi fajn zdi da se bo nekdo preizkusil v plo pa sem moral nekaj napisat za dobrodošlico
        There is no point bragging in the middle of a battle. The strongest will win. Simple as that.

        Comment


        • #5
          Dobrodošel na forumu.
          Za PLO mislim, da je tole nuja prebrat
          http://en.donkr.com/Articles/Categor...om-scratch!-14
          Za videe si pa lahko pogledaš tole temo:
          http://si.pokerpro.cc/forum//viewtopic.php?id=10568
          GL
          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

          Comment


          • #6
            rok21 wrote:
            igram PL Omaho
            počasi in previdno.
            pa upam, da si psihično zrel za plo če ne si adijo že v štartu, swingi so brutalni to naj ti bo jasno.
            GL!

            Comment


            • #7
              Stremetzsky wrote: [quote=rok21]
              igram PL Omaho
              počasi in previdno.
              pa upam, da si psihično zrel za plo če ne si adijo že v štartu, swingi so brutalni to naj ti bo jasno.
              GL!
              ja omaha je sick vem drugace pa hvala usem in pa hvala za gradivo sem ga kar ze veliko prebral

              Comment

              Working...
              X