Announcement

Collapse
No announcement yet.

seos

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • seos

    Lp. Sem novi član na tem forumu, čeprav vas že dolgo časa spremljam. Poker igram pribljižno 4 leta. Zadnji 2 leti igram večinoma HU HYPER 3.50, 7 in včasih tudi 15. Dosegel sem par dobrih rezultatov na mtt. Igram pod nickom Majkislav.
    Rad bi se pozanimal kako je kaj z rakebackom, če se da kaj porihtat? Sicer se na rake in kako se to obračuna sploh ne spoznam. Hvaležen bom bilokake pomoči. Tnx.... Uroš

  • #2
    Živjo.
    Dobrodošel na forumu.
    Naj te najprej opozorim, da ne javno objavljat, da igraš z dvema različnima računoma na PokerStarsih, ker to pač ni dovoljeno
    Rakeback je na Starsih v obliki denarnih bonusov, nebeških nagrad in drugih stvari, ki jih lahko nabaviš v njihovem VIP storu. Drugega žal ni. Če bi hotel "klasični" rakeback, bi se moral preseliti na kakšno drugo igralnico. Ne vem pa kako je s Hyper HU ponudbami drugje.
    Če te kaj več zanima, pa kar vprašaj. Lahko tudi pišeš na našo podporo: support@pokerpro.cc
    Srečno.
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #3
      Hvala za odgovor. Se mi je kr zdelo, da ga pri PS ni možno dobit. Sicer sem probal druge igralnice, samo mi najbolj ustreza PS. Bi pa mogoče proso kakega HU majstra, če bi se dalo za kako uro coachinga zmenit, da grema malo skozi mojo igro

      Comment

      Working...
      X