Announcement

Collapse
No announcement yet.

palmina stran

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • palmina stran

    Odločila sem se da odprem svojo temo, da ne smetim po forumu in po nepotrebno spravljam ob živce ostale uporabnike tega foruma z raznimi babjimi komentarji. Prav posebej se ne bom predstavljala, če pa koga kaj zanima o meni naj vpraša bom poskusila odgovoriti. Poker igram dve leti, kollk uspešno? Še vedno igram z začetnimi 10 USD. Nekaj se nabere. Najraje SNG full ring format v mesečno odigram cca med 300-600 turnirjev. Poskusila sem se tudi v chash igrah (format mi je zelo všeč, in vedno imam občutek "to je to") , vendar imam en problem in potrebujem nasvet. Kadarkoli sem se polotila tovrstnih turnirjev sem skoraj vedno brez problema naredila 2-3 BI plusa in hitro sem ponavadi med vodilnimi za mizo po žetonih. No in tukaj nastopi problem : VEDNO se mi zgodi enako, enostavno se ne znam zaustaviti ko sem big stack, prigarani denar obvezno zložim nazaj po prvem kvalitetnem bed beatu, ko zaradi svojega temperamenta zatiltam im v nekaj hendih enostavno znorim od jeze. Kaj čmo taka sem. In sedaj me zanima ali je možno na katerikoli strani denarnih igrah ko naredim par BI plusa višek umakniti iz mize (podobno kot pri rush ali speed formatu) in ob tem ohraniti svoje mesto za mizo. Speed rush snapi mi niso všeč, saj bolj kot statistiko, uporabljam opazovanje nasprotnika kako odigra. Zaradi tega "problemčka denarnih iger sploh ne igram saj se zgodba vedno znova ponovi, saj sem sposobna zarinit tudi 5 BI naenkrat če me prej razdraži kak bed beat. Torej če mi je kdo pripravljen pomagat mu bom hvaležna. Razni tilt programčki ne pomagajo ker ko zavre jih ne upoštevam, edino sprotno umikanje denarja pride v poštev, poskusila sem že več variant vendar ne vem ali je sploh mogoče. Torej : višek iz igre umaknit in ob tem obdržati mesto za mizo, to je sedaj vprašanje?
    Hvala za morebitno pomoč.
    LpPA

  • #2
    Dvakrat prebral ampak nisem najbolj prepričan o čem govoriš. V enem momentu je govora o cash igrah, v drugem o turnirjih, tako da sem malo zmeden. Glede cash gamea bi bila kratkoročna rešitev da pač zapustiš mizo če ti je neugodno igrat deepstack. In pol po nekem času na novo odpreš mizo/mize, nevem koliko časa bi naj preteklo da lahko buyinaš samo za 100bb in da ne rabiš zneska od prejšnje igre nest na mizo. Tega da bi denar jemal dol in ostajal za mizo s 100bbji sem ziher da ni nikjer. To je v živih igrah precej neetično dejanje, online strani pa itaq imajo proti temu določene prepreke kot je zgoraj omenjena. Je pa seveda odvisno od strani koliko časa ti dajo za "reset" normalnega buyina. Ampak če ti je vseeno za to kar ti bodo regi pisali glede t.i. ratholinga (kot sem omenil to velja v pokru za zelo neetično dejanje), potem lahko probaš tudi z zgornjo taktiko. Dolgoročna rešitev pa je seveda delanje na zmanjšanju tilta.
    Ya hya chouhada!!!

    Comment


    • #3
      bad beat so sestavni del pokra. če ti to predstavlja velik problem in ne moreš nadzorovat tilta en simple nasvet, quit poker. gl v rl

      Comment


      • #4
        Inv1ctus hvala za odgovor, se mi je kar zdelo , da lahko ravno od tebe pričakujem korekten odgovor, nisem vedela da je to neetično, sedaj vsaj vemn da tovrstna rešitev ni mogoča. Gre izključno za cash game z SNG nimam tovrstnih problemov in limit na katerem igram kar obvladam. Ni mi neugodno igrati deepstack, rada igram flop igro, samo zaradi svoje explozivne naravi se teško kontroliram v določenih situacijah in mi hudo pade da izgubim prigarane cekine, zato sem pomislila da je kaj takega mogoče podobno kot na npr. RUSH formatih ko se odjaviš ko naredim npr. 2BI plusa in se na novo prijaviš. Samo bolj so mi všeč navadne mize saj rada opazujem igralce ne samo po statistiki ampak predusem po načinu igre v določenih situacijah in poskušam odigrati na podlagi teh opazovanj, seveda če se odjavim in mi mesto za mizo zasede nekdo drug moram potem na novo mizo, kjer traja nekaj časa da naberem potrebne informacije za profitabilno igro. Hvala bil si mi v pomoč. (ps lepo od tebe da brez cinizma pomagaš nam ki se nismo rodili kot vsevedi)
        Se mi je pa kar zdelo da ne bo manjkalo tudi "ta enostavnih" nasvetov. Upam da jih bo čim manj! Ogromno stvari je ki so sestavni del nečesa, kar pa ne pomeni, da jih vsi lahko enako sprejmemo in se z njimi enako spopadamo, razlika pa nastane da luzerji v življenju quitajo, ko se pojavijo, drugi pa poskušajo najti rešitev pa čeprav se zavedajo svojega donkihotovskega napora in se kljub temu ne predajo do konca.
        Hvala obema, rada vaju imam ... PA

        Comment


        • #5
          No naj iskoristim priložnost, če je še kje na forumu kaka ženska igralka, lahko brez problema nalepi na tole stran kakšno sliko od nagega dedca, baje da pomaga da se dvigne rdeča in predvsem zelena črta. Samo ne tistih slik ko so umazaniin zavaljenin zli, kakšno tako da je dedec fit , če že ni sixpekov naj bo vsaj vierkant namesto šlaufa. :P ha ha . če pa zraven pove kakšno babjo izkušnjo iz pokra pa tudi ne bo napak, se bomo skupaj nasmejali.
          LpPA

          Comment


          • #6
            haha palma legenda nism ženska, tko da sam sebe nebom limal na forum tko da maš res smolo se mi pa zdi da bo to zanimiv blog oz. stran ratal(a)
            btw.. za antitilt mene in kolegov forumašev tle lahko naložiš kakšno svojo sliko le zgoraj brez recimo če nismo preveč zahtevni

            Comment


            • #7
              da ni bla zdle spet đola pa pol litra vina?? najs rid?
              drugače bo pa tole ziher zanimivo branje! GL

              Comment


              • #8

                To be or not to be. -- Shakespeare<br />[br]To do is to be. -- Nietzsche<br />[br]To be is to do. -- Sartre<br />[br]Do be do be do. -- Frank Sinatra

                Comment


                • #9
                  No evo da gre, sem se nasmejala da že dolgo ne tako. muzl kaj naj rečem WP zadel si napol, vino drži še od jutranje maše ko je bla ravno nedelja. Nigtcall slika ni ravno to kar sem mela v mislih se vidi da zdravi dedci nimate okusa za moške. Ha Ha . Ja z mojo sliko zgoraj brez bo teška, vsaj z aktualnimi (leta in gravitacija dela svoje), je nevarno da vam vse črte dol padejo,tako kot men moje joške z leti. Pa tudi za moje zdravje ni najboljše, če slučajno moj mrož zaide na tale forum, potem bo treba sončne nosit tudi ponoč . Sem bla že zaspana p in sem hotla spat in me je smeh tolk predramu, da grem še eno rundo, pol pa spat. Mislm kera dobra slika aahhaahhahaha a lahk obstaja še bolj nagravžna slika brrr sem ta kurjo polt dobila ! hahahahahahaha
                  Rada vas mam ... in veliko sreče
                  BYE LpPA

                  Comment


                  • #10
                    No da se malo izpovem. Zamere na Winmaxu sem po odstranitvi trojanca pozabila in z začetkom meseca apet začela igrati na tej strani cca. 1/3 časa in prostora. Kaj je bilo prej se ne bom poglabljala, verjetno pa je bil problem v glavi, kje če bit drugje. No zasčetek je bil tam do 300 turnirja po pričakovanjih, potem sem pa spet malce "zgubila ritem". Ampak vem kje je problem. Poleg mojih FR SNGjev sem iz dolgčasa poskusila igrat "expreso". Ja priznam me je kar navdušil, sploh ker je res lahka konkurenca, ampak zaradi drugačnega načina igre se mi je ustavlo igranje FR in tokrat na vseh straneh naenkrat, downswing povsod naenkrat, najmanjši še na WM na dveh straneh sem BR /3. Po začetni paniki in pa analizi sem se končno malo umirila in stanje se počasi normalizira. expresa ne igram zaenkrat več. Ker je profitabilen bi ga še ampak oboje očitno ne bo šlo. Če ima kdo kak nasvet kako združiti dva tako različna formata se priporočam.
                    Še vedno imam problem, ko ne vem kako prilimati kak hand tukaj gor. Pa nastavitve s filtri v HM2 mi še vedno niso najbolj jasni, kaj čmo leta!
                    Bom poskusla z grafom WM FR10max feb. če bo šlo.

                    upam da bo pa še poskusim z dvema hendoma, eden le lep sam po sebi, za drugega pa kaj naj rečem Najljubši hend do sedaj! Zaradi zgodovine z nasprotnikom! mi je tako dobro delo da ne znam povedat-[pokerhandreplayer][/pokerhandreplayer]
                    Ma ne gre tole meni najbolše, bom kar link nalepila če bo šlo.
                    http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/5773034
                    http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/5773035

                    Comment


                    • #11
                      kaj je to expreso?
                      don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                      Comment


                      • #12
                        kaj je to expreso?
                        Ene sorte hitri poker za tri osebe , običajno je winner 2xBI občasno pa se nagrada pomnoži 1X do 1000X.

                        Comment

                        Working...
                        X