Announcement

Collapse
No announcement yet.

zdravo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • zdravo

    Zdravo vsem.
    Zelo na kratko se bom predstavil, star sem 28 let in poker igram že nekaj let, največ live game po avstrijskih in nemških poker roomih.
    Na netu zaenkrat še ni rezultatov ker nekako nisem verjel v sam koncept transferjev denarja, ker sem prebral večino postov na vašem forumu kjer je ogromno dobrih igralcev sem se odločil da zadevo probam še sam. Do sedaj sem igral mikro limite sng, seveda samo za test, ker kot sem napisal nisem vrjel da zadeva tko gladko poteka. V kratkem nameravam narediti mal večji depozit na Pokerstarsu in grindat kolko se le da. Prav tako rad stake-nem druge igralce, tako da če bo možno bi rad priskočil. GL vsem in še enkrat lepo pozdravljeni!

  • #2
    Dobrodošel na forumu
    En kratek nasvet. Igra live in online se zelo razlikuje, zato predlagam, da ne skočiš prehitro na višje limite, ampak ostaneš še en čas na mikro in napreduješ lepo počasi, limit po limit
    Srečno.
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #3
      veliko uspeha
      don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

      Comment


      • #4
        Hvala za nasvet, definitivno se bom držal limitov in svojega BR, ker kot sem opazoval nekaj turnirjev in cash game
        so nekateri fantje in dekleta prave zverine na mizah :-). Hvala maliprofi...

        Comment


        • #5
          Mal sprot updatej kako ti kej gre pa srecno!

          Comment


          • #6
            Sigurno bom update delov, upam da čim več pozitivnih, srečno tudi vam!
            aja , pa če se srečamo kje na mizah bodte nežni, vedite da sem na netu še začetnik

            Comment

            Working...
            X