Announcement

Collapse
No announcement yet.

LP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LP

    Lep pozdrav
    Poker igram že nekaj časa, do zdaj je bilo bolj za zabavo pa tudi zelo neredno sem ga igral. igral pa sem vse ( hu, sngje, cash igre NL, limit). V vsem mi gre na začetku dobro potem pa me tilt pokonča in menjam igro in tako dalje in to je taki brezvezni začaran krog.
    Pišem objavo ker čez 10dni bom legalno zrel za to igro in si nameravam nekje odpreti račun z prb 100e (na kateri igralnici še nevem). igral bi verjetno NL2-5 SH. Do zdaj se še nisem spravo brati kako literaturo sicer pa imam na računalniku ogromno knjig in videov od cardrunnersov iz partisa ( crushning the micros, sng).
    Hvaležen bom za bilo kakšen komentar.

  • #2
    klemen258 wrote: Lep pozdrav
    Poker igram že nekaj časa, do zdaj je bilo bolj za zabavo pa tudi zelo neredno sem ga igral. igral pa sem vse ( hu, sngje, cash igre NL, limit). V vsem mi gre na začetku dobro potem pa me tilt pokonča in menjam igro in tako dalje in to je taki brezvezni začaran krog.
    Pišem objavo ker čez 10dni bom legalno zrel za to igro in si nameravam nekje odpreti račun z prb 100e (na kateri igralnici še nevem). igral bi verjetno NL2-5 SH. Do zdaj se še nisem spravo brati kako literaturo sicer pa imam na računalniku ogromno knjig in videov od cardrunnersov iz partisa ( crushning the micros, sng).
    Hvaležen bom za bilo kakšen komentar.
    Crushing the Micros od Cardrunnersov sem tak jaz naložil gor na partis pred kakšnimi 2 leti kolker se spomnim
    pač za micro limite je to čisto dovolj. na pokerstarsih boš težko našel ovce priporočam kakšne druge strani.
    Sj ne me narobe razumet na starsih je veliko ovc samo ne toliko kot na ostalih straneh. Glej da je čim večji VPIP ter čimvečji pot za mizah. nad 40% sem jaz vedno gledal ko sem igral SH.
    Pa obvezno rabiš HM ali pokertracker brez tega sploh nemoreš igrat.
    Statsi, ki so pomembni vsaj za začetek. VPIP PFR 3bet f to 3bet. 4B.
    steal, fold to steal. AGression factor(flop turn river),
    cbet na flopu cbet na turno. WTSD%
    Check raise, donk bet.
    Pol mam jaz še VPIP ter PFR UTG, middle position, CO Button, SB BB)
    pa še se kaj najde.
    Zj je pa na tebi da se naučiš kaj te številke pomenijo.
    če te npr kdo check raisa kjer ima komaj 10% CR na flopu potem zapreš tudi Top pair top kicker hende. ker ponavadi ma ta 2 pair +. nikoli sploh pa ne na wet boardih, negreš blefirat koga ki ima WTSD večji od 33% itd...
    just my 2 cents.

    Comment


    • #3
      Hvala hvala. Kolko sem gledau HM pride okoli 50e tak da si zdaj se nebom kupoval. Nekaj totih stevilk vem haha. Torej iskat morem loose igralce sam pa pa morem biti tight. Za 3bet me se zanima ce je slucajno kdaj narobe ce kdaj samo limpam kr glede na to da ti igralci na mikrotih klicejo ogromno handov je vcasih slabse hende tudi limpat pa upat na kombinacijo.

      Comment


      • #4
        Hvala hvala. Kolko sem gledau HM pride okoli 50e tak da si zdaj se nebom kupoval. Nekaj totih stevilk vem haha. Torej iskat morem loose igralce sam pa pa morem biti tight. Za 3bet me se zanima ce je slucajno kdaj narobe ce kdaj samo limpam kr glede na to da ti igralci na mikrotih klicejo ogromno handov je vcasih slabse hende tudi limpat pa upat na kombinacijo.

        Comment


        • #5
          Saj imaš prvi mesec zastonj tako HM2 kot tudi PT4. Torej lahko prvo en mesec koristiš en trial, naslednji pa drugega.
          Ya hya chouhada!!!

          Comment


          • #6
            Ahaa tega pa nisem vedo. Hvala

            Comment


            • #7
              ki pa bi bilo najbolše igrat? Razmišljam med FTP pa poker770.

              Comment


              • #8
                Če boš res igral NL2, potem ne rabiš depozitat 100€, sploh če imaš težave s tiltom, kot si sam rekel. Lepo depozitaj toliko kot potrebuješ za ta limit, igraj v okviru BRM-ja in to je to. Pa seveda čim prej se zapodi v literaturo, ki jo imaš na PC.
                Kar se tiče sajtov, pa ti predlagam, da kontaktiraš support@pokerpro.cc, kjer se ti bo zagotovo našlo najboljši deal
                Srečno za mizami.
                EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                Comment


                • #9
                  CoreySteel wrote: Če boš res igral NL2, potem ne rabiš depozitat 100€, sploh če imaš težave s tiltom, kot si sam rekel. Lepo depozitaj toliko kot potrebuješ za ta limit, igraj v okviru BRM-ja in to je to. Pa seveda čim prej se zapodi v literaturo, ki jo imaš na PC.
                  Kar se tiče sajtov, pa ti predlagam, da kontaktiraš support@pokerpro.cc, kjer se ti bo zagotovo našlo najboljši deal
                  Srečno za mizami.
                  saj če si bom naložil 100e potem bom igral NL5. bom se spravo nekaj brat drugač pa zdaj gledam videe od verneera.
                  Aha jih bom kontaktirau.
                  Hvala enako

                  Comment

                  Working...
                  X