Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pozdrav!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav!

    Serbus!
    Sem 21 let star študent 2. letnika mehatronike v MB. Poker igram cca 4 leta neuspešno :/ . Večino tega časa sem igral na PokerStars CG & HU & SitNGO $ MTT, skratka vse. Poker mi je enostavno všeč, zato sem igral dalje kljub vsakem tiltu in vsaki izgubi bankrolla. Že kar nekaj časa sem registriran na forumu ter tu in tam preberem kakšen post.
    Lani septembra mi je uspelo zmagati $7K GTD. Takrat me je presunila misel, da bi bilo verjetno bolje zame, če bi se celotne zadeve lotil malce resneje. Odločil sem se igrati $2.50 NL [180 Players, Turbo] turnirje. Pogledal/prebral sem si nekaj literature na to igro ter pričel igrati bolj resno. Predvsem sem napredoval v disciplini, ki pa še vedno ni popolna. Od sep. lani do feb. letos sem odigral cca 1,8k teh turnirjev. Odkrito, prvič odkar igram poker, je bilo to tudi v zelenih številkah. Večino rolce pa je šlo februarja za nakup novega PC-ja ter monitorja nabavil pa sem si tudi HM2.
    Pred dobrim tednom sem pričel v popolni motivaciji ponovno počasi in disciplinirano bildati rolco z enomiznimi $1,5 [6-max, Turbo]. Upam, da bom v kratkem prestavil na main [180 Players-Turbo] ter dodatno odigral kakšen manjši GTD turnirček.
    Odločil sem se tudi, da bom nekaj časa vsak teden namenil izobraževanju (video/knjige).
    Za začetek pa bi vas vprašal kaj priporočate, da si ogledam/preberem na področju: SNG 180 Players Turbo ter ostalih večjih turnirjev?
    Lep pozdrav vsem in hvala!

  • #2
    Čimprej se premakni na 3,5$ turbote oz raje igraj 3,5 regular speede kot pa 1,5 turbote- Če bi jih primerju z enakim skillom so bl + ev.
    za večje turnirje pa nism pravi naslov
    Srečno!

    Comment


    • #3
      Hvala za info!
      Kolk buyinov pa približn priporočaš za $3.5 [Regular] oz. $3.5[Turbo] turnirje ?

      Comment


      • #4
        Standart je 100 BI pri obeh
        Odvisn od tvojega stila igre in kolikšen ROI si sposobn doseči. Če hočeš shot naredit je dovolj 30BI za reg 3,5 če veš kaj delaš. Za turbote pa ene 50BI
        Se pa moreš zavedat, da je še vedno kakih 5% možnosti da bustneš zaradi variance tudi v primeru, da imaš vedno edge nad vsemi
        Lp

        Comment

        Working...
        X