Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pozdrav vsem!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav vsem!

    Lep pozdrav vsem skupaj! Sem Simon in sem ovčka
    Se opravičujem ker še nimam opisa, (zgornji stavek vse pove) kljub temu ga objavim jutri. Ter zanima me če lahko pri opisu zraven pripopam moje "fenomenalne" statistike?
    Bom zelo hvaležen za kak motivacijski feedback
    Lep dan.

  • #2
    Simonini wrote: Lep pozdrav vsem skupaj! Sem Simon in sem ovčka
    Se opravičujem ker še nimam opisa, (zgornji stavek vse pove) kljub temu ga objavim jutri. Ter zanima me če lahko pri opisu zraven pripopam moje "fenomenalne" statistike?
    Bom zelo hvaležen za kak motivacijski feedback
    Lep dan.
    Vso sreco v poker svetu

    Comment


    • #3
      Dobrodošel na forumu
      Pripopaš lahko kar si želiš
      Srečno.
      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

      Comment


      • #4
        He;-) sj nis prsu na AA meeting;-) dobr pa je da se zavedas da si ovcka ker lah to spremenis! Srecno
        our father, who art in variance, binkage be thy name<br />[br]thy sunday come, thy sunday done<br />[br]on stars as it is on full tilt, give us this day our daily run<br />[br]and forgive us our misclicks, as we forgive those who 3b against us<br />[br]and lead us not into the rail but deliver us from 3 outers<br />[br]<br />[br]amen.

        Comment


        • #5
          Dobrodošel in srečno!

          Comment


          • #6
            Pozdravljeni še en krat.
            Evo naredil obljubljeno domačo nalogo
            Kot prvo zahvaljujem za odličen sprejem.
            Sem Simon, prihajam iz Poljčan. star sem 28 let. 5let nazaj sem naložil kaj druga kot same pokerstarse. Probal igrat, ni šlo, zapravil par 10€. Potem pusti vse skupaj ter pridno hodil 4 leta v službo ker pa lani imel vsega poln k.... se odločil da naučim poker. Kot prvo si naredil plan, prva pol leta se učim nato druga pol leta igram. Prebral oz. preućil dve knjige in sice (Phill Gordon- Little Green Book ter Internet Texas Hold'em Winning Strategies from an Internet Pro by Matthew Hilger) In seveda kot vsak amater zagnal na NOLimit igral od 6 do 12 miz po 2 ure na dan, približno 1 mesec. Na limitih od 0.02NL do 0.10NL. S tem da na 0.10NL pričakoval ful tight igro mhm..ko da In sledi katastrofa:
            mislim tole od 18k handov noro
            mislim vse lepo in prav pozicija + dobre karte višaj pa pocasi napreduješ. No pol pa si na buttnu pa dobis AA en majmun pred teboj da all in pa si misliš zakaj pa ne, imam okoli 70% za zmago. In kaj majmun odpre 66 pol pa gledas flop nič, turn nič in seveda river 6 to ja pa je šlo 10 ur dela pa mislis eh sreča..mhm nikoli na tvoji strani! torej NL odpade.
            Next SNG uuu ja to še je zanimivo
            Evo začel igrat 2.5$ 180 turbo
            Potem igral 0.50$ 360 turbo šlo presenetljivo dobro. Ampak na finalkah vedno in vedno bil heroj za mizo ki je tiščal vse na vse in na koncu seveda zmagal. Torej odpade
            In seveda je še tu obdobje MTT turnirjev. No comment
            No sedaj sem pa končal kje drugje kot na začetku holdema Fixed limit
            kjer zaenkrat še ne vem kaj točno delam

            Aja moj naj igralec je Randy Lew..Lukasteel takoj za njim

            Comment


            • #7
              Edine statse, ki si jih postal so povezane z rezultatom (net won, AI EV, bb/100 itd) in so za nas nepomembne.
              Zalimaj dejanske statse, ki se tičejo tvoje igre in ne rezultata.
              Mislim, da rabiš predelat še veliko teorije in se spravit skupaj, ker si all over the place.
              AIEV graph coach.

              Comment


              • #8
                Jaz mislim, da je najlažje napredovat, če se vzame par ur coachinga. So Tudi solidni coachi za mikro limite. Če bi recimo na začetku dal 5 ur v coaching za 100$ skupaj (a sploh računajo preko 20$ na uro za nl5-nl10 coaching? ) bi te overall gledano prišlo veliko ceneje kot pa zgubljat na šuder limitah, ampak morš malo pobrskat kateri coachi so dobri za mikrote
                Glede branja knjig pa ne vem no, meni je bilo vedno bolj produktivno gledat coaching videe, ker dandanes imaš res ogromno coaching strani s filmčki. Deuces cracked mislim da ma 30$ na mesec al kolk, pa maš gor verjetno vsaj par deset videjev za mikrolimite.
                u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

                Comment


                • #9
                  Rohypnol wrote: Edine statse, ki si jih postal so povezane z rezultatom (net won, AI EV, bb/100 itd) in so za nas nepomembne.
                  Zalimaj dejanske statse, ki se tičejo tvoje igre in ne rezultata.
                  Mislim, da rabiš predelat še veliko teorije in se spravit skupaj, ker si all over the place.
                  To to cenim dobro kritiko!
                  Kateri statsi pa so pomembni?? Kaj delam narobe? Bolj podrobno prosim

                  Comment


                  • #10
                    1wayman wrote: Jaz mislim, da je najlažje napredovat, če se vzame par ur coachinga. So Tudi solidni coachi za mikro limite. Če bi recimo na začetku dal 5 ur v coaching za 100$ skupaj (a sploh računajo preko 20$ na uro za nl5-nl10 coaching? ) bi te overall gledano prišlo veliko ceneje kot pa zgubljat na šuder limitah, ampak morš malo pobrskat kateri coachi so dobri za mikrote
                    Glede branja knjig pa ne vem no, meni je bilo vedno bolj produktivno gledat coaching videe, ker dandanes imaš res ogromno coaching strani s filmčki. Deuces cracked mislim da ma 30$ na mesec al kolk, pa maš gor verjetno vsaj par deset videjev za mikrolimite.
                    Hm zahvaljujem za pomoč. Glede teh coachig videov zelo skeptičen. Pregledal jih ogromno povsod eno in isto. Razložijo tisto kar morajo in ne tisto kar je pomembno. Skratka 90% jih bluzi kar je že vskemu igralcu samoumevno

                    Comment


                    • #11
                      Potem si gledal pa bolj crappy videe, ker drugače to definitivno ne drži
                      DeucesCracked je kvalitetna stran z dobrimi coachi in videi. Imajo tudi največ Fixed Limit materiala od vseh
                      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                      Comment


                      • #12
                        CoreySteel wrote: Potem si gledal pa bolj crappy videe, ker drugače to definitivno ne drži
                        DeucesCracked je kvalitetna stran z dobrimi coachi in videi. Imajo tudi največ Fixed Limit materiala od vseh
                        Haha res je one zastonj sem gledal
                        Uh če pa že dva rečeta da so dobri pol pa jih grem res pogledat
                        Full hvala zaenkrat!
                        Še kakšen napotek?

                        Comment


                        • #13
                          ja da pusti videje, pa si najdi coacha

                          Comment


                          • #14
                            Simonini wrote: Aja moj naj igralec je Randy Lew..Lukasteel takoj za njim
                            Pol pa kr Lukata za coacha, pa se drž Fixed Limit. CoreySteel je taprav, se lahko velik naučimo od njega.
                            Give fish a chance.

                            Comment


                            • #15
                              Deuces Cracked je mel sicer včasih 7 dnevni free trial, ne vem če še ima.
                              Pa ne ga res v Fixed Limit vode vabit no
                              u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

                              Comment

                              Working...
                              X