Announcement

Collapse
No announcement yet.

Začetek MTT

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Začetek MTT

    Pozdravljeni naj se predstavim moje ime je Anton. Poker že igram nekje od leta 2009 nekaj malega je bilo uspehov ampak ne kaj veliko večinoma se vse kar sem si priigral izgubil na cash mizah......................
    Imam družino ter redno službo ampak verjamem vase, da sem zmožen tudi v svetu pokra kaj dosečt.....
    Nisem nek pof... zato bi mi vsaka pomoč prišla prav.....
    Igram na pokerstarsih....
    Odločil sem se, da v tem letu začnem z micro buyin na turnirjih ne mislim si nekih ogromnih zneskov nakazovat nekje 80-90$
    Zanima me naslednje ali je to za začetek dovolj, kje lahko najdem kakšne pametne teme na to pa tudi ogled kakšnih video se ne bi branil......
    Moj cilj je do konca leta zaslužit vsaj 3000$
    Bil bi zelo vesel vaših nasvetov ter pomoči
    Hvala

  • #2
    Pozdravljen,
    jst mislim da je 80$ za MTTje pa čeprav mikrolimite sigurno premalo, swingi sploh če boš mogoče igral Turbo zadeve znajo bit veliki. Sam igram občasno 45man, 90man 180man [Turbo] tja do $2.50, pa ti lahk zagotovim, da je za kaj takšenga $80 sigurno premalo. Drugače pa literature je ogromno povsot, sam veliko uporabljam pokerstrategy, pa tut na youtube najdeš kakšen pameten video. Na teh micro MTTjih se večina dogaja preflop.
    drugače pa gl! alecgor:

    Comment


    • #3
      Mihaylo wrote: Pozdravljen,
      jst mislim da je 80$ za MTTje pa čeprav mikrolimite sigurno premalo, swingi sploh če boš mogoče igral Turbo zadeve znajo bit veliki. Sam igram občasno 45man, 90man 180man [Turbo] tja do $2.50, pa ti lahk zagotovim, da je za kaj takšenga $80 sigurno premalo. Drugače pa literature je ogromno povsot, sam veliko uporabljam pokerstrategy, pa tut na youtube najdeš kakšen pameten video. Na teh micro MTTjih se večina dogaja preflop.
      drugače pa gl! alecgor:
      Hvala mihaylo kaksen br pa bi priblizno nekje moral bit, da bi bilo za te microlimite dovolj......
      Bom pa pogledal na pokerstrategy........

      Comment


      • #4
        Antoniio21 wrote: [quote=Mihaylo]Pozdravljen,
        jst mislim da je 80$ za MTTje pa čeprav mikrolimite sigurno premalo, swingi sploh če boš mogoče igral Turbo zadeve znajo bit veliki. Sam igram občasno 45man, 90man 180man [Turbo] tja do $2.50, pa ti lahk zagotovim, da je za kaj takšenga $80 sigurno premalo. Drugače pa literature je ogromno povsot, sam veliko uporabljam pokerstrategy, pa tut na youtube najdeš kakšen pameten video. Na teh micro MTTjih se večina dogaja preflop.
        drugače pa gl! alecgor:
        Hvala mihaylo kaksen br pa bi priblizno nekje moral bit, da bi bilo za te microlimite dovolj......
        Bom pa pogledal na pokerstrategy........
        Tk za občutek, ko sem res igral samo 2,5/180 Turbote v tistem res najslabšem swingo, kar sem jih do zdj mel tut 300bi nisem mel dovolj. To je ena taka moja izkušnja :|, drugače pa js bi ti priporočal, da probaš npr. začet s 1,5/45man Turbo, osebno mislim, da bi mogo met okrog $250 dovolj.

        Comment


        • #5
          No neko tako sem se odlocil da bom igral in sicer:
          Zacetni BR 130$ kar znasa za 260buy-inov
          Igral bom 0,50$ 45max turbo 15 bom jih odigral dnevno nekje 5 naenkrat,ker sem omejen z casom zaradi sluzbe sem se odlocil zaceti tako.
          ~130$ - 450$ 0,50$ 45max turbo
          ~ 450$ - 1000$ 1,5$ 45max turbo
          ~ 1000$ - 2000$ 3,5$ 45max turbo
          ~ 2000$ - 3500$ 7$ 45max turbo
          Ce uspem prit do zadnje stopnje se ustavim in premislim
          Kako in kaj naprej.
          Da nebom prevec tezil bom konec tedna objavil grafe
          In na koncu vsakega meseca
          Predviden cas igranja od Ponedeljka do petka vikend pavza
          Vse tocnih datumov ni ker si nocem zastavljati nekih ciljev, ki potem nebodo dosegljiv in nocem nekaj na silo
          Začel bom konec februarja mogoce kaj prej bil bi pa vesel kakersbega koli nasveta to bo iz moje strani vse.

          Comment


          • #6
            Zdj če je kriza z dnarjem pol začni na 0,50$ 45 man sam bo to ena dolga trnova pot, vseen pa mislm da maš prehud management. Razumm da nočš it busto sam tja do 7$/45 ti je pomojem več kot dovolj 100 buyinov. Pa tut če boš igral 5 sngjev na enkrat pomeni da boš igral po 1 mizo če prav razumem? vse lepo in prav dokler se učiš sam probaj igrat vsaj 4 mize na enkrat ker drgač boš umru od dolgčasa folk k špila te stvari igra bp po 24 miz na enkrat ker je enostavno tok brainless monotona igra.
            Kar se pa mttjev tiče pa tkole, minimalno 200 buyinov za ABI (average buyin) k ga igraš, pa že to je dan danes precej na light strani.
            our father, who art in variance, binkage be thy name<br />[br]thy sunday come, thy sunday done<br />[br]on stars as it is on full tilt, give us this day our daily run<br />[br]and forgive us our misclicks, as we forgive those who 3b against us<br />[br]and lead us not into the rail but deliver us from 3 outers<br />[br]<br />[br]amen.

            Comment


            • #7
              Živjo Anton, dobrodošel na forumu.
              Tako kot so že predhodniki dejali, so SNG-ji najboljši za večanje bankrolla v tvojem primeru.
              Še vedno lahko vmes odigraš kak manjši turnir, da malo prekineš monotonijo teh SNG-jev. Ne glede na vse, mora biti pri pokru na prvem mestu zabava, lepo je pa seveda, če zraven še kaj zaslužiš
              Pa če boš igral na tak način kot opisuješ, si mogoče malo prehudo zategnil s svojim bankroll managementom, kar ti je že newjack lepo razložil.
              Kar se tiče literature ipd pa je toliko vprašanj glede tega, da se moram res počasi malo pozanimati, da imam potem vse povezave na kupu
              Srečno!
              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

              Comment


              • #8
                newjack wrote: Zdj če je kriza z dnarjem pol začni na 0,50$ 45 man sam bo to ena dolga trnova pot, vseen pa mislm da maš prehud management. Razumm da nočš it busto sam tja do 7$/45 ti je pomojem več kot dovolj 100 buyinov. Pa tut če boš igral 5 sngjev na enkrat pomeni da boš igral po 1 mizo če prav razumem? vse lepo in prav dokler se učiš sam probaj igrat vsaj 4 mize na enkrat ker drgač boš umru od dolgčasa folk k špila te stvari igra bp po 24 miz na enkrat ker je enostavno tok brainless monotona igra.
                Kar se pa mttjev tiče pa tkole, minimalno 200 buyinov za ABI (average buyin) k ga igraš, pa že to je dan danes precej na light strani.
                Na enkrat bom jih igral 5 kar pomeni 3x5 miz zaenkrat
                Potem pa bom seveda stevilo miz poveceval in dodajal po
                2mizi
                Nocem si nekaj prevec goe nalagat ampak bom poskusil prvo na tak nacin potem pa bom videl kako se bodo odvijale stvari naprej aja pa obcasno bodo seveda tudi kaksni nedeljski turnirji
                Upam da mi slo ker se prvic lotevam bolj resnega igranja pokra....

                Comment


                • #9
                  CoreySteel wrote: Živjo Anton, dobrodošel na forumu.
                  Tako kot so že predhodniki dejali, so SNG-ji najboljši za večanje bankrolla v tvojem primeru.
                  Še vedno lahko vmes odigraš kak manjši turnir, da malo prekineš monotonijo teh SNG-jev. Ne glede na vse, mora biti pri pokru na prvem mestu zabava, lepo je pa seveda, če zraven še kaj zaslužiš
                  Pa če boš igral na tak način kot opisuješ, si mogoče malo prehudo zategnil s svojim bankroll managementom, kar ti je že newjack lepo razložil.
                  Kar se tiče literature ipd pa je toliko vprašanj glede tega, da se moram res počasi malo pozanimati, da imam potem vse povezave na kupu
                  Srečno!
                  Hvala CoreySteel mogoce sem vse skupaj tako bolj zategnjeno napisal ker se prvic lotevam cesa takšnega definitivno poker spada tudi pri meni da se med igranjem zabavam drugace pa je mislim tudi odigrati kaksne se vecje turnirje sunday storm, the hot, kaksne rebuy variante saj sem tudi prej bil kr dokaj uspesen pri tem zabava me ponavadi srednja faza turnirja ko imam dosti chipov in kr tisim nekaj za bz... Nazadnje oz 2 leti nazaj mi pa je zastekalo tik pred finalko ker nisem ali pa sem pravilno odigral pa ni bilo srece ce bi prisel na finalko bi bila nagrada za 250$ vecha ampak ok na napakah se ucimo

                  Comment


                  • #10
                    Pozdravljeni.. Evo koncno mi je uspelo zagnat moj projekt
                    Sicer so se stvari spremenile ni vse tako kot so bili zastavljeni cilji na zacetku..
                    Naj vas spomnim zacel sem igrat sng 45max 0.50$ zacetni BR je 100buyinov. Do danasnjega dne je bilo odigranih skupaj 43 čeprav je bil moj cilj tedensko 90 ampak zaradi casovne stiske in seveda sluzbe zal ni bilo mogoce. Objavljal bo tedenske ter mesecne rezultate. Sliko nalozim kasneje Prosim vas za cim vec nasvetov trenutno igram 5miz naenkrat
                    ODIGRANIH JE BILO 43 8KRAT SEM BIL MED NAGRADAMI TRENUTNO 7.55$ PLUSA. Mogoce se bo kateri norceval ampak kako je že poker je maraton ne sprint zato sem se odlocil za dolg maraton ki pa upam da bo poplacan

                    Comment


                    • #11
                      Če prav razumem ti je uspelo v 5ih mesecih odigrati 43 45manov? s takim tempom boš do konca leta zasluzu mogoče 20$ in ne 3000$ Sej razumem da je sluzba in zivljenje in vse to, vzemi si 2 uri na dan pa igraj po 8-12 miz v tem času. Mislm da bi mogu spravt nekje 20 45manov na dan notr kar nanese 600 turnirjev na mesec. Med vikendom si uzemi več časa tko da prideš nekje na 800-1000 na mesec. Drgač žali bog nebo nč iz te moke
                      our father, who art in variance, binkage be thy name<br />[br]thy sunday come, thy sunday done<br />[br]on stars as it is on full tilt, give us this day our daily run<br />[br]and forgive us our misclicks, as we forgive those who 3b against us<br />[br]and lead us not into the rail but deliver us from 3 outers<br />[br]<br />[br]amen.

                      Comment


                      • #12
                        Saj vem da sem za moge tukaj lajek v pokru ampak nevem zakaj dobim butast komentar lepo sem napisal da mi je končno uspelo zagnat projekt torej projekt je bil zagnan 25.5.2105 do danasnjega dne je bilo odigranih 43 sngjev 45max 0,50$.
                        Tedenski cilj je skupno odigrati 90sngejev za začetek dnevno jih odigram 15 in IGRAM PO 5 MIZ NA ENKRAT. Upam da sem zdaj dovolj razumno napisal kako pa kaj..... Vsak teden bom dodal kakšno mizo zraven ali mogoče dve odvisno kako mi bo šlo Cilji ki so pa bili zastavljeni pa ostajajo isti.....razen BR se je spremenil. MIze bom dodajal vse nekje do 14 in probal ta tempo držati...
                        Kar se pa tiče službe žal imam takšno službo da delam vikende tudi pa tudi vstajam se zgodaj zujtraj odvisno od smene čez dan pa žal bolj težko igram kajti imam dva otroka in čas raje preživim z njima in partnerko kot pa za računalnikom ponavadi igram zvečer nekje 2-3urce če bom imel možnost bom igral tako vsak dan za začetek pa je tako kot sem napisal.......UPAM DA SEM ZDAJ BIL DOVOLJ JASEN ČE PA SE KATERIM ZDI TA ZADEVA NESMISELNA OZIROMA VAS TA PROJEKT NE ZANIMA PA POVEJTE PA BOM ZADEVO IZBRISAL....HVALA VSEM KI ME BOSTE PRI TEM PODPIRALI ČE ME BOSTE IN VESEL BOM VSAKEGA KOMENTARJA
                        newjack wrote: Če prav razumem ti je uspelo v 5ih mesecih odigrati 43 45manov? s takim tempom boš do konca leta zasluzu mogoče 20$ in ne 3000$ Sej razumem da je sluzba in zivljenje in vse to, vzemi si 2 uri na dan pa igraj po 8-12 miz v tem času. Mislm da bi mogu spravt nekje 20 45manov na dan notr kar nanese 600 turnirjev na mesec. Med vikendom si uzemi več časa tko da prideš nekje na 800-1000 na mesec. Drgač žali bog nebo nč iz te moke

                        Comment


                        • #13
                          Antoniio21 wrote: VESEL BOM VSAKEGA KOMENTARJA
                          je rekel in skurcal prvega, ki je komentiral

                          Comment


                          • #14
                            Ja res ampak zakaj kr ne prebere kaj sem napisal in pise kr nekaj že v štartu sem napisal da bom objavljal rezultate tedensko ter mesečno in pač mi je bil nejgov komentar zgršen zato sem mu tudi dal odgovor.

                            Comment


                            • #15
                              Se opravičujem za prejšna dva komentarja ki nista bila ravno na mestu lahko bi malo drugače napisal nisem ravno premišljeval vseeno pa se veselim in upam da mi boste lahko kako pomagali da zguram ta projekt do konca
                              HVALA

                              Comment

                              Working...
                              X