Announcement

Collapse
No announcement yet.

poker lajf

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • poker lajf

    Pozdravljeni!
    Sem nov na forumu in vglavnem samo berem poste. Član nisem dolgo in ni mi blo glih da bi kej preveč pisu. Verjetno napaka? Vglavnem poker igram že nekje 5 let. Nimam se za dobrega igralca, poznam neke osnove in vglavnem sem dobival denar od igralcev, ki so slabši od mene. Moja igra je NL FR. Predlansko leto sem začel igrat NL100 in mi je šlo precej v redu. Tuki sem zaslužu 3300$ v kakšnih 2 mescih. Pol se je pa končal. Vse sem zgubu, Naložu 1500$ zgubu, Naložu 1000$ zgubu, šel igrat NL 50$ spet zgubu 1000$, Šel na NL25$, zgubu 1000. Evo lih kar zgubu zadnjih 25$. Zdej, čist možno je da sem največja ovca, kar jih obstaja in verjetno se bo večina strinjala s to izjavo. Ker glede na količino izgubljenenga denarja, kej druzga tud ne morem bit.
    Pa vendar, Naj razložim,kaj me moti in zakaj mi gre na bruhanje. Temu botruje dejstvo, da nimam več denarja za naložit, pod NL25 pa ne mislim igrat. Berem poker forum, uporabljam HEM, vložek je bil vedno nekje 50 buy inov , igram izključno 1 mizo, izjemoma 2 mizi NL FR. Igram TAG style. Še vedno ne trdim, da je vse to razlog za profitabilno in dobičkonosno igro. Ampak ko analiziram, sem prišel do sledeče ugotovitve: Ali sem največji idiot, kar jih obstaja;
    ali pa največji osmoljenec kar jih obstaja. Zdej kakšna možćnost je da imaš smolo 1 leto? Torej sem idiot!
    Ker pa razen smrti ni nič 100%, recimo da obstaja zelo majhna možnost da drugim pada tok časa.
    Seveda tud jaz delam napake, in na to se ne bom pritoževal. Če sem zadi sem zadi . Pač se potrudiš da minimaliziraš škodo. Včasih se zmotiš in zgubiš cel stack. Ampak tega je mal. Največji problem mi je all in. V replayerju se vidjo karte in procenti, edinče če si narobe razlagam situacijo. Ma, v veliki večini sem bil favorit, Pa tud če je 53% vs 47% ( AA vs J8s na Flopu J96,ko je imel top par in FD, seveda je zadel) Sam ne zmagam all ina, pa da se na glavo postavm. KK vs AK, seveda pade A, KK vs A7, pade A, AA vs J7o, pade J7, nut flush na turnu vs set, pade full house...V glavnem jz zatikam all in, in oni kličejo.Ne vem kva da mislim, seveda mi je hudo za dnar, a še bolj me boli, da sem zgubil zato ker sem mogoče slab igralec. Vsi tle bi radi živel od pokra, vključno z mano. in morm rečt ko zmagaš, ga skor ni boljšega občutka. Pa ne govorim o temu da sem kej ujel na turnu ali riverju. Ampak ko si boljši in karte zdržijo. Nič v življenju ne jemljem zlahka. Že prej sem vedu da je pot poker igralca trnova in da malo ljudi živi izključno od pokra. Ampak v teh letih sem nekako prlezu na NL 100, da pa je šla pot od tukaj samo navzdol je pa že malo preveč. Ne glede kdaj bom spet začel igrati poker, bom še naprej prebiral forum, zato kar na plano s kritikami. Vem da nimam kakšnega konkretnega primera, vendar mislim da si lahko vsak ustvari približno sliko o meni. Verjetno sem se krepko precenil in bi moral že zdavnaj prenehati z igranjem, manj bi se matral. Ker poleg službenih in družinskih obveznosti si je težko utrgati 2 - 3 ure na dan, ponavadi zv ečer pred spanjem, Pol pa udarec za udarcem. Analiziraj, sedi, igraj daj banjco, dve, Analiziraj , igraj, daj banjco. Moram reč, da mi je teško prenašat poraze in ne vem kako naprej. V vsakem primeru, vesel bom vsakega mišljenja, komentarja, nasveta in kritike in hvala za posluh, tistim, ki boste to prebrali. Se še slišimo.

  • #2
    Nehaj se veselit, ko zmagaš pot. Tako tudi ne boš jezen, ko ga boš izgubil.
    Sam si ne predstavljam da bi igral samo 2 mizi FR cash :O
    Brez kakršnih koli podatkov je težko sklepat kje so napake v tvoji igri. Tukaj je razbrat samo, da jamraš da si slab v igri ali pa da runnaš slabo. Dan danes nl100 FR ni več lahko premagovat vsakomur. Nisi tudi nič napisal koliko handov si odigral v tem času? eMogoče 100k vse skupaj?
    V 100k handih variance ne gre podcenjevat. Lahko, da si na začetku samo runnal zelo dobro par jurijev handov, potem mislil da si najjači za mizami in začel delat napake. Spet lahko da si okoli BE igralec pa da pač zadnje mesece runnaš slabo. Kar je pri 1-2 mizah možno da runnaš slabo tudi par mesecev.
    Da pa nočeš igrat pod nl25 je pa po mojem kr nekaj pomanjkanja discipline pri tebi. Na nl10 z multitablanjem se da delat po 5-10$ na uro z rakebackom, pa ne rabiš crushat
    u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

    Comment


    • #3
      Nimam točnih podatkov, ker se mi je HEM sesul, pa nisem znal postavt v prvotno stanje. Trenutno mi kaže 10000 hendov, izgubil 1600$. Ko zmagal se ne veselim v tem smislu da skačem od veselja, pa se potem ob izgubi mečem po tleh. Občutek je pa dobr vseen. Glede na to da sem prlezu do NL 100, se še vedno nimam za strokovnega komentatorja WSOP-a, vendra ne vem če imam težavo s pomanjkanjem discipline. Igrat samo eno mizo je precej dolgočasno in je treba biti precej zbran. Očitno je še vedno problem v moji igri, kljub mojemu jamranju V vsakem primeru sprejeto na znanje in hvala za tvoj komentar Poznaš kdo ponuja coaching?

      Comment


      • #4
        wolf wrote: Verjetno sem se krepko precenil in bi moral že zdavnaj prenehati z igranjem, manj bi se matral. Ker poleg službenih in družinskih obveznosti si je težko utrgati 2 - 3 ure na dan, ponavadi zv ečer pred spanjem,
        Respect,izredno iskrena predstavitev-družina naj ti bo na prvem mestu,ostalo je lahko.
        ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

        Comment

        Working...
        X