Announcement

Collapse
No announcement yet.

Anze (quot)stricek(quot) predstavitev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Anze (quot)stricek(quot) predstavitev

    Pozdravljeni,
    Odlocil sem se da vstopim v svet pokra in ker vidim da je tale tema s predstavitvami kar aktualna bom malo napisal o sebi:
    Ime mi je Anže, star sem 21 let in prihajam iz okolice Bleda. V poker svet sem vstopil v srednji šoli (odmori,...). Ker mi je bilo pred kaksnim mesecem dolgcas sem si nalozil pokerstarse. Nalozil sem si 20€ in poizkusil cash game, sng, turnirje freeroll,... Kmalu sem ugotovil da nimam pojma in seveda "zagemblal" 20€. Edina dobra stvar je bila priigrana brezplacna vstopnica za turnir. (Prvih 108 jih je dobilo). Seveda sreca.
    Sedaj ko sem porabil 20€ sem prvo zlovdal pdf "igrajmo poker", kjer si zelim najprej do potanksti nastudirati sng do 9 igralcev, psihologijo, pripravo, izraze,...
    Ko bom to osvojil grem naloziti 100€ in igrati mize kjer za vstopnino placam minimalno vsoto ter v nacrtu imam igrati eno mizo na normalni hitrosti dokler "v nulo" ne zacnem igrati na tej stopnji. Brez svojih napak. Seveda cisto brez negre ampak da jih odpravim vsaj vecino.
    Nato bom poizkusil igrati na dveh kasneje na treh mizah ce bo slo. Ko osvojim to se premaknem po limitu navzgor. In vsak limit posebaj osvajam.
    Upam da je nacrt vredu, seveda bom vesel kaksnega komentarja.
    Vec pa vam povem kasneje ko bom razumel in znal vec.
    Veliko srece vsem playerjem!!

  • #2
    Okolica Bleda. Heh zgleda nisem edini potem tukaj okrog iz okolice Bleda. GL

    Comment


    • #3
      Zakaj Stricek,če si star 21,sam prašam iz firbca
      A je kdo rodil???? ,zna bit a????
      ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

      Comment


      • #4
        Huh dolga zgodba :-P hehe
        Na kratko pa v 4-5 razredu sem od sosolcev dalec najvec znal na racunalniku, informatika me je zanimala ze od malega ceprav nisem vedel kaj je to. In potem je bila veckrat situacija s sosolci da je kdo vprasal kdo mi je pokazal to in to od kje to znam, vedno je bil odgovor stric mi je pokazal/povedal, je racunalnicar. In sosolci so me zaceli klicati stricek.
        Tako se je rodila zgodba o legendi :-P heh malo heca ;-)

        Comment


        • #5
          Lepa,thx.
          Želim ti čim več užitkov ob igranju in nasploh.
          ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

          Comment


          • #6
            Ni kj ;-)
            A lahko samo prosim za komentarje ce sem se pravilno lotil stvari ali ne?

            Comment


            • #7
              Kaj je tvoj cilj????
              Kaj želiš od igre????----finančno,zabava ipd........
              Kakšne maš finance zadi????
              Maš trdno voljo in se lahk kosaš s pritiski?????
              Si na svojem,služba,starši,dekle ipd---kdo ve za tvoje poker avanture ipd?????
              Teh vprašanj je še in še,če se misliš resno posvetit igri.V sami igri je že tako polno ovir in ostalih ne rabeš,ker bo moteče zelo.
              Za začetek,sng neki centov vložka,to je bolj podobno kratkočasenju in zabavi.Če so pa dolgoročni cilji na vidiku,aaaaaa,potlej hmmmmmm,napiš.
              Literarture je dovolj na netu,torej,nauč se čim več in do takrat ne igraj,ker je brez veze,razen če ti je dolgčas.
              ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

              Comment


              • #8
                Reno wrote: Kaj je tvoj cilj????
                Kaj želiš od igre????----finančno,zabava ipd........
                Kakšne maš finance zadi????
                Maš trdno voljo in se lahk kosaš s pritiski?????
                Si na svojem,služba,starši,dekle ipd---kdo ve za tvoje poker avanture ipd?????
                Teh vprašanj je še in še,če se misliš resno posvetit igri.V sami igri je že tako polno ovir in ostalih ne rabeš,ker bo moteče zelo.
                Za začetek,sng neki centov vložka,to je bolj podobno kratkočasenju in zabavi.Če so pa dolgoročni cilji na vidiku,aaaaaa,potlej hmmmmmm,napiš.
                Literarture je dovolj na netu,torej,nauč se čim več in do takrat ne igraj,ker je brez veze,razen če ti je dolgčas.
                Cilj mi je zaslužiti nekaj s pokrom, to je pomojem cilj vsakemu ki odpre prvo knjigo o tem. bostvo pa je napredovati iz igre v igro
                finance niso najboljše, toliko da bi reskiral 100€ in bi se držal bankrolla
                Pod pritiski razmišljam bolj trezno in boljše kot brez pritiska, vsaj v športu je bilo tako ;-)
                za poker avanture vejo vsi, imam službo, dekle to je to ;-)
                SNG ni primeren za zaslužke al kaj?
                Hvala za odgovor že v naprej

                Comment


                • #9
                  Dobrodošel na forumu.
                  SNG so povsem kul za zaslužek. 9man SNG-ji veljajo tudi nekako za najlažji začetek in za grajenje bankrolla. Po pravici povedano ne rabiš niti 100€ naložit. Jaz bi na tvojem mestu manj in potem redeposital, če bi bilo to potrebno.
                  Za SNG-je je tudi veliko literature. Glede na to da si dober računalničar, verjamem, da ne boš imel težav z najdbo materiala za študiranje. "Igrajmo poker" bo za začetek v redu, zagotovo pa ne bo zadosti. Pa kar boš kmalu videl, se bo treba čim prej iz ene mize prestavit na več (seveda vseeno ne prehitevat dogodkov). Ker eno je ta klišejski "poker je maraton, ne šprint", drugo pa je da damo polža na stezo in nam rata pol dolgčas in začnemo delat neumnosti No saj, po občutku.
                  Začel si v redu, načrt je v redu, zdaj je pa od tebe odvisno kako bo nadaljevanje.
                  Srečno!
                  EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                  Comment


                  • #10
                    Careysteel,
                    Full hvala za tak odgovor, kr da motivacijo ;-) huh gradim gradim znanje. Kolk bi pa ti na zacetku nalozil na racun?
                    Glede vec miz mam pa plan tak da najprej preko igre spravim vse te primere iz knjige v glavo ko bo to fajn lavfalo pa na dve mizi, tri,...

                    Comment


                    • #11
                      Malo na pamet, ampak če boš igral $1 SNG-je, bo recimo 50€ dovolj.
                      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                      Comment


                      • #12
                        Pol pa 50 za zacetek.
                        A obstaja kaksen free program ki kaze outse pa odds?? Kupoval nebi takoj na zacetku. Hvala

                        Comment


                        • #13
                          če se ne motim obstaja. preveri tega: https://jivaro.com/ ta je povsem free.
                          imaš pa še kar nekaj programov ki so na začetku free trial. spodaj imaš spisek zelo uporabnih:
                          -http://www.holdemmanager.com/
                          -http://www.pokertracker.com/
                          -http://www.icmpoker.com/icmizer/
                          -http://starshelper.net/
                          -http://www.flopzilla.com/
                          itd,...

                          Comment


                          • #14
                            Definitivno ne rabiš kupovat, kot si že sam ugotovil. Pa tudi drugače mislim, da ne rabiš takih programov. Outs vs oddsi razpredelnica je precej na izi za naučit se na pamet, pa tudi drugače je štetje outov, računanje oddsov nujen skill in bi bilo škoda, da bi ti to kazal kak program.
                            Edino kar bi verjetno rabil je nek "ICM trainer" za učenje push/fold situacij. Ne vem točno kako se imenuje in kateri software se za to uporablja, sem pa prepričan, da bo kak SNG-jevec prilepil link tukaj
                            edit
                            evo Galzarja
                            icmizer sem imel v mislih.
                            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                            Comment


                            • #15
                              Kak zabreditis .Iz tako enostavne zadeve ,grem pogledat druzga člana,še eden se je dons zalepu pa ga nben ne povoha in grem tja
                              ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

                              Comment

                              Working...
                              X