Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mladoletni Kostek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mladoletni Kostek

    Ojla!
    Kot naj bi se vedno v tej ogromni mreži podatkov spodobilo, začenjam svojo pot tukaj s predstavitvijo, da boste že takoj videli, s kakšno ovčko imate opravka. Torej, Nik iz Trbovelj. Zanima me avtomobilizem, šport in glasba, v prostem času pa napišem tudi kakšen članek o avtošportu ali zabavni elektroniki.
    Kot piše že v naslovu, mi do polnoletnosti še nekaj manjka. (pjer že ve koliko) Za poker me je približno leto dni nazaj navdušil stric, dolgoletni igralec. Od takrat sem malo poskusil z ZyngaPokrom na FB, a je zaradi nepoznanja samih osnov seveda vseskupaj šlo slabo. Moj cilj je učenje igre do 18. leta, nato pa specializacija in igranje. Od pokra verjetno nikoli ne bom živel, bi pa rad poleg službe pobral še kakšen €. Sem res ogromna ovčka, saj ne poznam niti osnov in igram (no, kadar sploh) samo po občutku. Ker pa to vodi samo v propad, sem prišel k vam.
    Vesel bom vsakega mnenja, najsibodi to pozitivno ali pa negativno. Do naslednjič vas lepo pozdravljam! :P

  • #2
    kostek wrote: Torej, Nik K. iz Trbovelj. Obožujem avtomobilizem, šport in glasbo, v prostem času pa napišem tudi kakšen članek o avtošportu ali zabavni elektroniki.
    Faaaaaaaaaaaaaaak,stric pokeraš,poznaš pjera,bomo kakkšno pol o motorjih prbijal tuki??????
    Mogoče pa ne,saj bi ti bil lahk skor 2x foter
    ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

    Comment


    • #3
      Živjo kostek, dobrodošel na forumu.
      To, da si imel težave na Zyngi pokru ni najboljša novica. Kvaliteta igre *naj* bi bila tam precej na nizkem nivoju. Še dobro, da si toliko discipliniran, da si pripravljen prej igro preučit. Tako da vrži se v literaturo, če imaš kako točno določeno vprašanje kar na plan z njim, drugače se pa vidimo za mizami ko boš polnoleten
      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

      Comment


      • #4


        Iz kjerga dela Trboul si???????????????????
        ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

        Comment


        • #5
          Čak mal,kdu je tvoj stric??????????????,če ni strogo zaupno,oz.,če ti on ne dovoli-------ziher puznam
          ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

          Comment


          • #6
            hehe ja poznam jst njegovga fotra dobr Reno....je bil moj sošolec v srednji šoli. Tud nick ma tak tale fant, da bi lahko sklepal kdo je njegov fotr.

            Comment


            • #7
              Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,od mojga ex prfoksa sin ma sina k bo heftu???
              Čudn da dovolijo,al pa še ne vejo
              Hvala za tip,da se bom znau obnašat

              ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

              Comment


              • #8
                Ne sam foldat,kak hend morš tud prjet.
                Rejz

                ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

                Comment


                • #9
                  Joj, fantje, počasi!
                  Luka, Reno in Pero, hvala vsem za dobrodošlico! Se vidimo čez nekaj let. Kot vidim, sem (zopet) napisal preveč podatkov in moja identiteta ni dolgo ostala skrita. Tako da vse, ki poznajo moje sorodnike vljudno naprošam, da jim pokra ne omenjajo. Reno bo že vedel zakaj, glede na karakter njegovega ex. učitelja. Hvala za razumevanje!
                  Za moje "avanture" seveda ne vedo in upam, da tako ostane vsaj do polnolestnosti, če ne še dlje. Sicer pa Reno, motorji me ne privlačijo preveč, na ostala vprašanja ti pa odgovorim v ZS. Si mi pa z zadnjo sliko dal kost za glodanje. Težko sem se zadržal, da nisem že v prvem postu omenil dirkaških korenin...

                  Comment


                  • #10
                    kostek wrote: Težko sem se zadržal, da nisem že v prvem postu omenil dirkaških korenin..
                    Mogoče vem zakaj ,lepo da se iz napak učiš,v heftu je to $$$$$$$
                    Tole sem prebrau na drugmu forumu: "Samo nekaj, na ostalih forumih si poznan po chat-anjih v temah, offtopicih in podobnih otročarijah, brezveznih nabijanjih ipd. Tako, da kaj dosti si s tabo ne bo mogel nihče pomagat, razen, če bo hotel kaj zvedeti o tvojem očetu, ki ga tako kuješ v zvezde. Sicer pa, kaj se pa lahko pričakuje od 13 letnega razvajenega mulcam ki je navajen filme gledat iz usnjene sedežne, mislim, prosim te no..."
                    Konec citata
                    Mi tuki nismo taki,mi neeeeeeeeeee
                    kostek wrote: Reno bo že vedel zakaj, glede na karakter njegovega ex. učitelja.
                    Nimam nobene slabe čez njega rečt.Preklinju sem edin njegov predmet strojne elemente ,ker smo mogli včasih še peš na pavs papir z rotringi risat posrane redukterje,ki so nam vzeli ogromno časa.Danes se pa uporablja ACAD no grrrrrrrrrr,mate mulci dons cajta za heft,grrrrrrrrrrr
                    Drgač pa molčimo,upam da vsi mi3-je :
                    ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

                    Comment


                    • #11
                      zeleni sršen?

                      Comment


                      • #12
                        Pravilno si uganil.

                        Comment

                        Working...
                        X