Announcement

Collapse
No announcement yet.

pozdravi novega člana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pozdravi novega člana

    LEP POZDRAV VSEM
    da se na kratko predstavim...
    Matevž, 30 let dolenjska....
    poker igram za zabavo, zadnjih nekaj let(skoraj) nisem oddigral nobene prave igre, poker sem spoznal kot mali mulo, ko sva z bratrancem igrala 5kart z dvema menjavama... hehe . Z samim NL holdem sem se prvič srečal okoli leta2006/7 and i was hooked..., ko pa so se začele oddaje ala the big game, je bila to igra ki jo je vsak hotel igrat, vsak tretji je mel svoj kovček in igralo se je povsod,... nočem izpast kot, da bi se hvalil, samo ko sem bankrotiran zaključil z študijem , sem kake dve leti imel za kavo in čike samo od pokra, bil sem car v udrerground domača garaža ligi(3do 6,7max igralcev)..., nisemo igrali za več kot 5€, kdaj pa gdaj smo okoli 15. šli za 10€...igral sem tudi na starsih in party pokru..., kar je bila velika napaka, ker sem bil brez denarja, sem se odločil, da grem z zneski po 10 ali 30€ *služit denar*, nebom javno povedal zneska, ki sem ga zapravill, samo bil je dovolj prevelik, da sem rekel, da temu nisem dorasel,in sam sebe dal na pavzo, takrat sem rekel da po 30... no ydaj sem 30 in spet igram...aja igram pa turnirje, pa kak sit and go vsake toliko... lp

  • #2
    Dobrodošel in srečno za mizami! Če ti kaj ne bo jasno ali si pravilno odigral, naj te ne bo sram in kar vprašaj na forumu...

    Comment


    • #3
      hvala, nič me ni sram, se mi zdi da me zjeb... uni ka na moje dobre karte igrajo z 9,4 of ali kaj podobnega, pol jim pa river ponavadi dodeli moje žetone , samo proti takim pomoje ni recepta, oz je čas, na dolgi rok nimajo taki bingo igralci nobene prihonosti....

      Comment

      Working...
      X