Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vrtacar se predstavi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vrtacar se predstavi

    Lep Pozdrav !
    ime mi je Simon. Po domače Vrtačar. Prihajam z dolenjskega konca, star 25 let. Poker sem že več let igral bolj za hobby..Zadnja 2 meseca sem si bolj podrobno prebral literaturo in začel bolj resno se posvečati tudi sami poker igri. Slab mesec nazaj sem si odprl še račun na poker888 kamor sem si naložil 80 eur in začel z cash game mizami NL2. Po 14 dneh mi je uspelo moj začetni bankroll povečati na dobrih 400 eur, umes sem se še prestavil na mize NL5 in pa na višje limite NL10, kjer tudi trenutno nekako počasi rastem....oziroma sem rastel saj sem denar dvignil zaradi odhoda poker888 ..
    Tukaj se tudi nanaša moje sledeče vprašanje kam sedaj... v katero poker igralnico se preseliti in nadaljevati igro. Odločam se nekako za bwin, saj se že iz foruma nekako videl pri komentarjih da vas je nekaj poker igralcev priporočalo to igralnico za igre do NL100..
    Za vse dodatne informacije bi prosil da me kontaktirate private ali pač komentirate na moje postu
    Pozdrav !

  • #2
    Aja še eno vprašanje glede foruma
    Mam problem saj ko želim poslati privat sporočilo le tega ne pošlje ampak mi napiše "zastarel link". Lahko kdo pomaga hvala!

    Comment


    • #3
      Zdravo Simon, dobrodošel na forumu, res je Bwin je ena boljših izbir trenutno za limite do NL100, saj je promet zelo soliden, playerpool pa je zelo premagljiv, priporočam ti, da sprobaš tudi fastforward poker. Pred registracijo ne pozabi zbrisati piškotkov in si nastaviti Open dns v svojem brskalniku, nato pa nam pošlji svoje podatke Bwin računa, to narediš pod Ponudba/Bwin čisto spodaj.
      Privatna sporočila ne moreš še pošiljati, saj rabiš za to vsaj 11 objav na forumu, torej kmalu

      Comment


      • #4
        Moras imet vsaj 10 objav...
        Lp
        Poker je maraton in ne šprint!

        Comment


        • #5
          aha okey hvala bom mal pokomentiral par objav pa bo=)

          Comment


          • #6
            Ker je forum zato da si pomagamo, jaz tebi pomagam da z repliko na moje vprašanje pridobiš eno objavo, ti pa meni povej katero literaturo si preštudiral da si v dveh tednih naredil 320€ profita na NL2?

            Comment

            Working...
            X