Announcement

Collapse
No announcement yet.

predstavitev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • predstavitev

    Lep pozdrav vsem ,
    jaz sem Jan, star 24, iz okolice Ljubljane. Poker igram resno 2 leti in pol, večinoma MTTje. Začel sem na dnu, igral najnižje buyine, dokler nisem premagoval fishev in potem sem šel vedno višje. Zdaj igram redno vse buyine do 530.
    Še vedno se da naredit veliko denarja v pokru, samo večina igralcev, ki jih jaz poznam ima napačen mindset.

  • #2
    Ti pa imaš zelo podobno ime kot en ameriški igralec pokra, mislim da mu je ime Doug Polk

    Comment


    • #3
      Zakaj je dobil 3 minuse?

      Comment


      • #4
        Mamokisho wrote: Zakaj je dobil 3 minuse?
        enga sm si dal sam ponesreči :lol: :lol: :lol:

        Comment


        • #5
          Dobrodošel na forumu!
          Kakšna je bila tvoja pot iz mikro limitov na trenutne, ki so precej visoki, koliko časa si potreboval, da si prišel do njih? Kako si se spoznal s pokrom in kaj delaš za napredek v igri?
          Srečno za virtualnili in realnimi poker mizami

          Comment


          • #6
            Bebik wrote: Dobrodošel na forumu!
            Kakšna je bila tvoja pot iz mikro limitov na trenutne, ki so precej visoki, koliko časa si potreboval, da si prišel do njih? Kako si se spoznal s pokrom in kaj delaš za napredek v igri?
            Srečno za virtualnili in realnimi poker mizami
            Dobr check raise
            22 / Poker Player / Poker Coach / Team BetKings&PokerPro<br />[br]Everyday 07:00 CEST live on Twitch

            Comment


            • #7
              Dobrodošel na forumu :P
              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

              Comment


              • #8
                AtaTheGreat wrote: [quote=Bebik]Dobrodošel na forumu!
                Kakšna je bila tvoja pot iz mikro limitov na trenutne, ki so precej visoki, koliko časa si potreboval, da si prišel do njih? Kako si se spoznal s pokrom in kaj delaš za napredek v igri?
                Srečno za virtualnili in realnimi poker mizami
                Dobr check raise
                Pazi river !

                Comment


                • #9
                  Bebik wrote: Dobrodošel na forumu!
                  Kakšna je bila tvoja pot iz mikro limitov na trenutne, ki so precej visoki, koliko časa si potreboval, da si prišel do njih? Kako si se spoznal s pokrom in kaj delaš za napredek v igri?
                  Srečno za virtualnili in realnimi poker mizami
                  Na začetku sem igral v živo in cashgame online NL 5 NL 10 NL 25 .Potem sem igral MTTje 2ke in 5ke ter satelite za vecje , dokler nisem imel 10k gor(2019) , potem sem začel višje in sem naredu 9k v enem mesecu(december 2019) in sem začel igrat do 109, potem sem imel še upswing v marcu in sem začel igrat do 530.
                  Vmes sem imel 1 downswing, ko sem posodil account Čeponu za "2 turnirja" in je šlo 4k
                  Spoznal sem se na zynga poker in homegejmih. Na začetku sem gledal youtube nonstop, imel sem upswing lab 1 leto, od igranja in od kolegov.

                  Comment


                  • #10
                    Lep pozdrav, en update v poker life
                    Fuck haters, only way is up!

                    Letni in mesečni graf

                    Comment


                    • #11
                      a mormo kaj komentirat zdej, al...?
                      huda tema drugač. Komaj čakam na nov graf. alecgor:

                      Comment


                      • #12
                        hahaha čestitke za lepe uspehe in konstanten graf navzgor, @ Jan malo več napiši, kako pozitivno zgodbo, nismo vsi hejterji, ki radi kartamo.

                        Comment

                        Working...
                        X