Announcement

Collapse
No announcement yet.

na hitro o meni.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • na hitro o meni.

    Živjo!
    Sem Tim, star sem 24 let prihajam iz Ljubljane. S pokrom sem se "resneje" začel ukvarjat letos januarja (2020). Junija sem na šihtu dal odpoved in si delo časovno prilagodil tako da delam samo tolk kokr potrebujem za mesečne stroške, ostali čas posvečam samo pokru. Trenutno šparam da bom našparal za 3-5 mesce naprej, da nebom rabil niti v sužbo in da bom cel čas samo igral un študiral poker.
    Igram Micro MTT'je. Večinoma na Winamax-u + kkšnen turnir na GG-ju. Za učenje uporabljam RYE course (apprentice zaenkrat), večinoma na igri delam sam, z izjemo enkrat na teden s še parimi poker prijatli.
    Svoje igranje sem začel tudi streamati live na Twichu (https://www.twitch.tv/bojlee), platformo (layout) še urejam, kamerca pa je tudi že na poti).
    Želim si postati pro do te mere da za preživetje ne potrebujem več druge službe (ki je trenutno polaganje parketa ), s tem imam v mislih nek basic income. Ko dosežem to bom imel še več časa za ravijazi igro in v pokru doseči še kaj več, ampak trenutno je plan to.
    Na forumu bom tudi redno objavlal svoj napredek, vsak teden en dan bi rad post-al cilje za tekoči teden in pa potem še review teh ciljev, kaj sem dosegel in kaj ne.
    To je to. Želim si da me čimveč "skurcate" pa da se skupej še kaj naučimo.
    LP pa GL
    Tim

  • #2
    Vso srečo
    dam follow na twitchu

    Comment


    • #3
      srecno
      ..........

      Comment


      • #4
        Dobrodošel še tukaj! Srečno s projektom in Twitchom
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment

        Working...
        X