Announcement

Collapse
No announcement yet.

THEavid se predstavi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • THEavid se predstavi

    Sem študent prvega letnika turizma, Blejčan ki se rad ukvarja z vsemi mogočimi športi in zadnje približno pol leta kar veliko časa preživi na različnih poker straneh. Najraje igram turnirje, ker se mi zdi, da tam znanje in psiha prestavljata največji test, tvoj vložek je nekoliko manj tvegan, všeč pa mi je predvsem to, da na koncu le tega vedno lahko pogledam svoje rezultate, ki jih kasneje lahko inventiram in primerjam z prejšnimi.
    Sovražim all-in igro in zmagovanje na riverju vendar se skušam naučiti izkoriščati vse poteze sebi v prid.
    Moj najljubši hand: As in jack v isti barvi.
    lp...čim več plusa vsem!
    p.s še nikoli nisem našel Slovenca za isto mizo, upam da ga bmo čim prej.
    Final table.

  • #2
    pol pa še nisi bil velikokrat na finalki tam ponavadi srečaš naše . Pa veliko znanja in dobrih rezultatov v prihodnje
    u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

    Comment


    • #3
      AJs a??
      1x,nedavno tega, sem si drznil ponuditi malo svežega kruha vašemu Labodu,ki se je leno smukal ob obali,živalca se mi je zdela tako prikupna,da sem se ji z roko nič hudega sluteč približal.
      Živalca,oz kasneje pobesnela zver,me je tako skluvala v roko,da je tekla kri --to je pravi "ajs"ali bejž stran,ne tikaj,ne pipaj,ipd
      Ko se pozdravem prideva z mojo zverjo mal na obisk jezera,pa da ga vidim

      Lp na Bled,pa srečno na turnirjih!!!,če se kje na starsih muvaš mal stres pluvalnico spodi
      ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

      Comment


      • #4
        no tole z labodi...nisi edini, sam je pa res da žvlace niso od nekdaj take, jih mulci cel poletje ganjajo, tko da ni čudn da ratajo agresivni, drugič rajš kruh vrž pa ga bo še sam pobral če mu bo pasal
        Sprehod ukol jezera bo zdejle lep...pol metra snega..samo še sončk rabiš (ne pozabt it na krmšnito)
        lp.
        Final table.

        Comment


        • #5
          Reno wrote: AJs a??
          Živalca,oz kasneje pobesnela zver,me je tako skluvala v roko,da je tekla kri
          ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...
          :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kva bi dal da bi vidu kok se daješ s to perjadjo tam...
          The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

          Comment

          Working...
          X