Announcement

Collapse
No announcement yet.

odklop spet igra

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • odklop spet igra

    Lep pozdrav vsem skupaj. Poker igram ze priblizno 5 let, vendar na netu vedno z presledki. Zadnji dve leti igram bolj resno in se mi precej obratuje, posebaj v live igri. NL igra je res huda, zanimiva, kruta vcasih para zivce in vsak dan se kaj novega naucim. Ce bo slo le talo naprej, bo OK.

  • #2
    dobrodošel!
    velik dobrih kart,pa naj bankroll raste

    Comment


    • #3
      Pozdravljen odklop, dobrodošel na forum.
      Kje pa igraš, pa na katerih limitih če ni skrivnost.

      Comment


      • #4
        Igram na partyju, in sicer znova 25 NL.Konec lanskega leta sem si kesaoutov 6000$ in je slo vse za dopust . Mi ni zal niti centa . Potem pa sem spet nalozu 200 evrov in pocas. Na NL 50 pa sele ko bo BR 2000$.

        Comment


        • #5
          odklop wrote: Igram na partyju, in sicer znova 25 NL.Konec lanskega leta sem si kesaoutov 6000$ in je slo vse za dopust . Mi ni zal niti centa . Potem pa sem spet nalozu 200 evrov in pocas. Na NL 50 pa sele ko bo BR 2000$.
          Je pa moral biti lepi dopust za $6000 Lepa. Upam, da ti uspe priti na NL50 kot si si zadal.
          GL

          Comment


          • #6
            Ja, dopust je bil ze dolgo planiran in res prva liga . Sem bil na Tajskem Vec o temu morda gdaj drugic. Trenutni BR 920$.

            Comment


            • #7
              odklop wrote: Ja, dopust je bil ze dolgo planiran in res prva liga . Sem bil na Tajskem Vec o temu morda gdaj drugic. Trenutni BR 920$.
              Lepa, vidim da se hitro bližaš 2k zastavljenemu cilju. Kr tko naprej.

              Comment


              • #8
                Na party-u heftaš?? ,jest tud po ta novem,
                ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

                Comment


                • #9
                  dej kaksne hude fotke pokaž
                  "Anyone who has never made a mistake has never tried anything new" Albert Einstein (1879-1955)

                  Comment


                  • #10
                    Reno wrote: Na party-u heftaš?? ,jest tud po ta novem,
                    Ja, sem pogledu ce bom kje najdu torksa, pa te nisem najdu. Je pa res lusten na teh limitih. Ovce cekirajo in trapirajo k so dobri, pol k ti da pa runer runer dajo pa vse not _ da bi reku s tvojim besedam_ zzzznk.

                    Comment


                    • #11
                      Žiga Horvat wrote: dej kaksne hude fotke pokaž
                      Hm.Jih ni velik, une k pa so pa nevem ce so dlih za ta forum :P . Mogoce pa vseen kej zalimam.

                      Otok PiPi

                      Comment


                      • #12
                        odklop wrote: [quote=Žiga Horvat]dej kaksne hude fotke pokaž
                        Hm.Jih ni velik, une k pa so pa nevem ce so dlih za ta forum :P . Mogoce pa vseen kej zalimam.
                        Otok PiPi
                        a tole si ti skrivu..!
                        Ti kr prilimaj. Če ne benamo z foruma!
                        The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

                        Comment


                        • #13
                          Jao,to pa je odklop pravi,upam da moja ženka ne vidi te slike,mi že počasi zmanjkuje izgovorov.
                          ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

                          Comment


                          • #14
                            @biaggo
                            ne ne, tega seveda nisem skrivu.so pac se druge fotke k niso dlih s plaze.
                            ajd se eno . odklop se predstavlja v sliki

                            vroce pa ko sto mater, in res res lepo, tko....

                            in drugac

                            pa per je tut prva liga

                            kakrsno stanje , take tut slike, hehe

                            @reno
                            ti sam zenko naloz pa jo picta.se ti ni treba nic izgovarjat.edino ce bi jo rad sam mahnu ;-).in vsem ostalim pokerasom tega foruma, lahko samo toplo priporocam da ob kaksnem odvecnem $ ki ga boste spil ovcam, sedete na avijon in se odpravite na zasluzen pocitek.

                            Comment


                            • #15
                              carsko!!! lepe slike!
                              The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

                              Comment

                              Working...
                              X