Announcement

Collapse
No announcement yet.

Apollo8

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Apollo8

    No ker sem ravno slabe volje (morda je to tilt =) ) pa sem se odlocil da se predstavim, samo da pozabim na hand ki ga bom prilepil spodaj =)
    Torej, s pokrom sem se srecal kake 4 leta nazaj. Predstavil mi ga je sodelavec, ki mu je "kar slo" in mi je zadeva ratala zanimiva. na partypokru sem zagonil nekje 50$ in pol na poker malce pozabil. kake 3 mesece nazaj sem se spet spravil igrat 3$ SNG na starsih in zapravil cca 25$, cash gamea pa sem se nekako bal (pojma nimam zakaj)... No potem pa sem si ogledal 1k projekt na pokerprosoli in zdej skusam igrat glede na nauceno =)
    No in ce bi se drzal tabelce iz pokerprosole potem se mi ne bi zgodilo to:
    ____________________
    Holdem Manager, No-Limit Hold'em Ring
    Small Blind: $0.01
    Big Blind: $0.02

    MP+1 ($2.04)
    CO ($5)
    BTN ($3.13)
    SB ($2.08)
    BB ($5.16)
    UTG ($0.9)
    UTG+1 (theApollo8) ($6.01)
    MP ($2.11)
    Dealt to UTG+1 (theApollo8)

    Preflop: (Pot is: $0.03)
    UTG folds, UTG+1 (theApollo8) calls $0.02, MP & MP+1 & CO & BTN & SB fold, BB checks
    Flop: (Pot is $0.05, 2 players)

    BB checks, UTG+1 (theApollo8) bets $0.02, BB raises to $0.11, UTG+1 (theApollo8) raises to $0.2, BB raises to $0.65, UTG+1 (theApollo8) raises to $1.1, BB raises to $3.24, UTG+1 (theApollo8) raises to $5.38, BB calls $1.9 (All-In)
    Turn: (Pot is $10.57, 2 players, 1 all-in)

    River: (Pot is $10.57, 2 players, 1 all-in)

    Showdown:
    BB shows

    (Full House, Queens over Sevens)
    UTG+1 (theApollo8) has

    (Three of a Kind, Queens)

    Total Pot: $10.57 | Rake: $0.68
    Winners:
    BB wins $9.65
    UTG+1 (theApollo8) wins $0.24
    EDIT: aja se to igram pa seveda NL2 dokler ne bo bankrolla za kaj vec

  • #2
    v takšno situacijo si se postavil sam, kajti limp na utg+1 je slaba poker poteza. enostavno pravilo v vakumu je, da če hand ni dovolj dober za raise je fold. limpat QJo na utg ali utg+1 na fullring je -EV overall.
    drugače pa je to čisti cooler postflop. btw premaga te tudi KQ AQ in 77 tako da ko sta bila 5x reraise bi lahko vedel da si najbrž premagan in foldal predno greš allin. tudi tvoj bet sizing je čist mimo vseh normativov, tako da si kaj preberi tudi na to temo.
    back to school for you.

    Comment


    • #3
      Saj nikjer nisem napisal da sem pravilno oz dobro odigral. A ves to ni bilo postano kot primer dobre prakse =) No kar se sole tice se pa strinjam. Hvala za komentar.

      Comment


      • #4
        razumem da veš da si najbrž storil napako, nisem mislil nič dobrega ali slabega, zgolj moj komentar handa ki je bil postan. sem razumel kot da sprašuješ kaj kako in zakaj.

        Comment

        Working...
        X