Announcement

Collapse
No announcement yet.

Noob začenja znova

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Noob začenja znova

    Lep pozdrav najprej vsem na pokerpro, ime mi je Jure, prihajam iz Trbovelj in mam skor 30 let. S pokrom se dobesedno "mučim" že kakšna 3 leta vendar mi ne uspe nikakor. Igral sem NL10, 6 max in zgubljal denar kot po tekočem traku. Odločil sem se temu narediti konec in zato sem se obrnil po pomoč k vam. Veliko vaših uporabnikov mi je postalo predloge in vsakemu sem iskreno hvaležen, posebno en uporabnik , ki mi je tudi ponudil coachanje(treniranje). Sedaj ko grem ponovno skozi module šele vidim da nisem igral pokra ampak "loto, bingo"! No pa naj bo to za začetek dovolj, ko popravim igro s kakšnim znatnim rezultatom(+) se vam znova oglasim.
    P.S.: Keep up the good work, Pokerpro.si team, rulate.
    "If, after the first twenty minutes, you don't know who the sucker at the table is, it's you."

  • #2
    gl! držimo pesti da ti uspe.

    Comment


    • #3
      Veliko učenja in uspešne igre ti želim!!!
      Ne blefiraj ovce!

      Comment


      • #4
        srečno

        Comment


        • #5
          Hvala vsem,
          "If, after the first twenty minutes, you don't know who the sucker at the table is, it's you."

          Comment


          • #6
            No, po 6k handih na NL2 se javljam mal na hitr, 5,01 $ plusa, ene dva bad beata, ampak se ne obremenjujem glih s tem. Delam po Kady-jevih tabelcah in nasveti iz pokerPro šole. Na playerjih si delam zapiske, (tega včasih nisem ) opazujem mizo in poteze. Me pa še vedno potolče kak "shorty" ki mi rakete poje z 22, in seveda river prileti 2.PF allinn. Za komentarje in nasvete se že vnaprej zahvaljujem.
            P.S.: Aja, pa član PokerPro-ja mi zelo lepo pomaga in coacha( HVALA)
            LD vsem in GL na mizah.
            "If, after the first twenty minutes, you don't know who the sucker at the table is, it's you."

            Comment

            Working...
            X