Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pozdrav!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav!!

    Sem Robert iz Murske Sobote,poker igram 5 let vendar zaradi službenih obveznosti igram ljubiteljsko.
    Najraje igram na 888.com kjer imam 5 turnirskih zmag,največja nagrada pa je 250 EUR. Poleg teh zmag imam še zmagi na expekt pokru kjer sem zmagala na slovenskem pokru in zmaga z vplačilom 1$. Prav tako imam dve zmagi na Bwin-u in sicer 2 krat na freerollu(3000 nastopajočih) tako,da imam doslej 9 turnirskih zmag. Vsaj 15 krat sem bil tudi v finalu 10 najboljših od teh imam tudi 3 druga mesta tako,da sem zadovoljen z turnirskimi igrami. Zelo slabo mi gre pri cash game tako,da ne igram več zato pa igram kvalifikacijske turnirje(večinoma na expekt pokru in delno na poker starsu,ki pa mi preveč ne diši). Med vsemi online pokru igram najraje na pacific(ali 888.com) pokru,nič slabše ni niti na expektu medtem ko na bwinu, pokerstarsu, fulltiltu,unibet in william hillu nisem preveč zadovoljen....
    Lp

  • #2
    kak mas pa nik

    Comment


    • #3
      na pokerstarsu imam katanja1,na pacificu,expektu in na bwinu pa roberth66

      Comment


      • #4
        pozdravljen

        Comment


        • #5
          Pozdravljen na forumu.
          Želim ti prijetno bivanje
          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

          Comment


          • #6
            Najbolj pomembno je da si zmagala na slovenskem pokru

            Comment


            • #7
              winer76 wrote: Najbolj pomembno je da si zmagala na slovenskem pokru
              zanimivo, da napredujemo, namreč celo trije posti so zdržali, preden se ni kak drekec najdu in zopet offpostal....pohvalno, mogoče nam kdaj uspe...
              be good, be better, be Governor of Poker

              Comment


              • #8
                Lep pozdrav!
                Moje ime je Sašo in prihajam iz dolenjske. Poker igram okol 2 leti , pred dvemi tremi mesci pa sem začel mal študirat igro prek vaše poker pro šole in ostalih sajtou. Pred tem sem igral prek poker strategy strani s tistim bonusom ki ga dobiš. S tem denarjem sem igral kar dolgo ampak seveda da sem ga pokadu . Konec maja sem si na Entraction omrežje točno na Noiq poker depositou 100 eurou in zdaj bom začel redno igrat. Matura je zdj mim tk da bomo mal grindt začel pa da vidmo kaj bo hehe.

                Comment


                • #9
                  Dobrodošel na forumu.
                  Vso srečo.
                  EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                  Comment


                  • #10
                    winer76 wrote: Najbolj pomembno je da si zmagala na slovenskem pokru
                    a se ti nikoli ne motiš pri pisanju??

                    Comment


                    • #11
                      RobertH66 wrote: [quote=winer76]Najbolj pomembno je da si zmagala na slovenskem pokru
                      a se ti nikoli ne motiš pri pisanju??
                      zakaj se sploh ubadate z takimi malenkostmi ?

                      Comment


                      • #12
                        Najprej lep pozdrav vsem članom Pokerpro foruma. Ker obiskujem vaš portal nekaj časa sem se odločil za kratko predstavitev. S samo igro sem se spoznal pred štirimi leti. Z majhnim vložkom sem si prek turnirjev zgradil kar soliden BR. Ni dolgo minilo in že sem se preizkusil na cash game-ih z BI10USD, kar se je za začetnika izkazalo za slabo potezo. Ker sem hotel izboljšati mojo cash game igro sem začel brati poker literaturo in gledati videje na to temo. Trenutno igram na eni od sob Merge gaming premišljujem pa, da bi naredu withdrawal ter se preizkusil še na drugih sajtih, ker tle sm nekje even glede vložka in profita. Zadnje čase se poizkušam tudi v PL omaha ( adrenalinska igra :lol: ). Pohvale Pokerpro šoli, zanimivi video posnetki s strokovnim komentarjem (kar tako nprej).
                        Salut
                        Don't worry about the world coming to an end today. It's already tomorrow in Australia.
                        Don't worry about the world coming to an end today. It's already tomorrow in Australia.

                        Comment


                        • #13
                          Dobrodošel na forumu in želim ti čim več uspehov.
                          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                          Comment

                          Working...
                          X