Announcement

Collapse
No announcement yet.

Coup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Coup

    Zdravo!
    Naj najprej pohvalim PokerPro kot stran in skupnost. Spremljam ga ze zelo dolgo in se mi zdi super za slo poker sceno, osebno mi je neznansko pomagal na moji poti, predvsem spremljanje napredka in uspehov clanov, pa njihove analize handov (najprej itak pjer, pa kab00m, wonderkid, J-kob...).
    Sam sem bolj lene narave, tako da se nikoli nisem spravil k pisanju, pa tudi lastno znanje se mi ni zdelo na zadostnem nivoju. Sem pa zdaj zacel bitko proti lenobi, pa se kolesca bolj podmazano tecejo, tako da se mi zdi pravi trenutek, da zacnem.
    No pa moj CV, (pardon za manko slovnice)
    Sem Ziga iz Celja, star 25, fulltime pokerpro z gimnazijo
    S pokrom sm zacel dokaj uspesno na limit holdemu z zastonj 50, pol sm pa skocu na SnGoje brez bankroll managementa, pa tu pa tam mal cashgama isto brez BRM, oboje seveda z ogromno tilta. No kako leto in ene 3 lastne deposite kasnej so bli moji uspehi parkrat podvojit+ bankroll in vsakic bustat.
    Po cca 1 letni pavzi se mi je spet zalustal igrat, sm sou cekirat vse igralnce kjer sm spilu ce mam se kej kesa in nasu neki centov na fulltiltu, ne vem tocno kolk, vem pa da ni slo buyinat v najnizni NL cashgame in sm moru igrat limit. Tam sm mel pol res hot run kr mi je nekok ratal s kombinacijo limita pa micrositngojev prit do BR za NL1.
    Takrat sm si zadal projekt od 1$ do miljona, prebral par knjig, se odlocu specializirat za 6max cash, se uspel drzat bankroll managmenta in po kake pol leta sm zbildu BR za NL20 in se kmal po tem odlocu da postanem pokerpro.
    Zacetki so bli ful tezki, predvsem kar se psihe tice, ker je bil vsak mesec bitka za najemnino, ampak pocas sm zgrindu do 50ke, vmes spet padu na 20 zarad kombinacije pocitnc in badruna, prisu nazaj in pred 3mi mesci sm po 2h ornk turnirskih zmagah mel skor BR za 100ko.
    Itak sm jo sel shootat in na zacetku je slo res super. Najvecji heater verjetno v zivljenju. 40BI je slo gor 1 2 3. Pol se je pa zacel. Najprej posta da je treba 3k Zoisove vrnt, pa se nekje 10bi zgubljenih zarad variance in seveda se ekstra 10 zarad tilta pa sm bil nazaj na meji 100ke.
    2. shot je jasno spodletel, ker nisn igral A-game in to me je pustil v situaciji z bankrolom za 100ko v dolarjih al pa 50ko v evrih. Zbral sm prvo moznost, zgubil par buyinov pa se motivacijo zram.
    Po kakem tednu premisleka sm se odlocu da ostanem na 50ki, dokler ne zbildam spet BR za 100ko v E, pa da tu odprem temo s svojim projektom; mal da se kontroliram pred kakimi skoki na visje limite, mal da predebatiramo kak hend, mal da se sploh povezem v poker skupnost.
    Upam, da bo komu zanimivo..

  • #2
    Živ.
    Napredovat je enostavno,nardit solidn cvenk težje,zadržat le tega pa umetnost.
    ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

    Comment


    • #3
      Kje igraš?
      Kakšen imaš BRM?
      Kolko miz igraš?
      Kolko handov na mesec delaš?
      AIEV graph coach.

      Comment


      • #4
        valda da nam bo zanimivo ti kar ustvari blog pa kar redno pisi o tvojem napredovanju in z veseljem ga bomo spremljali (vsaj jaz)

        Comment


        • #5
          Rohypnol wrote: Kje igraš?
          Kakšen imaš BRM?
          Kolko miz igraš?
          Kolko handov na mesec delaš?
          Microgaming, 100 BI, 6-10, 20-100k
          Bom napisal vec, ko odprem temo s projektom.

          Comment


          • #6
            Dobro da nisi napisal da delaš mesečno med 0 in + neskončno handov.

            Comment


            • #7
              lepo te je videt po hmmmmm.... .. 5-7 letih nazaj .. prebil smo nesteto ur v wc3 sceni.. tko al tko 90% gaming scene konca v pokru... dostkrat beseda nanese na stare case ko smo geekal in ce je komu kej gratal.. aja opsss pozab u povedat.. .. Clouds tu... skoda da ze nisi prej prisu v poker... kulk se spolnem si bil kr smart peba... neki si se v lj studiru si koncal studij?
              smo na vezi.. gl

              Comment


              • #8
                Ja sm te sumu po letniku pa po tem da si iz sentjurja Ja dost nas se spila iz warcrafta, se nas celo za kak pokernight kdaj nabere... .
                Studij se je pa v 3. letniku ustavu, pa je zaenkat odlozen za nedolocen cas oz sm se prepisu na poker pac
                P. S. KillerSlo prosi posl mi ZS z nekim skype al pa msn screenom, ker ne morm posiljat sporocil tu.

                Comment

                Working...
                X