Announcement

Collapse
No announcement yet.

KingRamos4

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • KingRamos4

    Pozdravljeni!
    Moje ime je Rok, sem absolvent računalništva na FERIju. Pokerpro.si spremljam že kakšno leto, s pokrom pa se ukvarjam okrog 3 leta. Največ sem ga preigral na Ongame omrežju (Bwin), nekaj pa tudi na Fulltiltu, Pokerstars,Expect,Party, pa verjetno bi se še našlo kakih 5 igralnic, kjer sem trošil free bankrolle Ampak v glavem Bwin, izbral sem ga pa zato, ker sem strasten navijač Reala in je bwin glavni sponzor
    Začel sem z parimi depoziti za 10€ in igral SNG turnirje za 1$. Potem sem se lotil cash game na NL4 in gradil BR, potem NL10 premagal ta limit 3-krat in potem vedno bustnil na NL20 tudi 3-krat. Težave sem imel z samokontrolo in tiltom, in nisem mogel odnehati pa čeprav sem že imel 10 banc ali več minusa. Preveč je bilo svingov gor in dol sem imel dneve ko sem na NL 10 delal 100$ plusa na NL20 200$, a bili so tudi dnevi ko sem delal po 120$ minusa na NL10 in rekorden dan na NL20 300$ minusa. Igral sem pa 5max mize. Prvič ko sem prilezel do 600$ BR in ga bustnil sem se naučil, da ko ne gre da in veliko spušim da je treba it limit nižje in tam naprej igrati in tako sem spet lahko naložil gor 10€ in spet bildal BR na 600$ in potem spet zatiltal in padel na BR za NL10 in se spet prebijal do NL20 potem naredil celo nekaj plusa imel BR 900 in spet hitro dol po limitih do 4$ v 3 tednih. Tako da od zdaj naprej se bojim cash game.
    Vmes sem pa tudi igral še MTTje in SNGje. Največji uspeh na MTTju je bilo 3. mesto na 15k garanted (5+50$ buy in plus neomejeno rebujev in addon) in sem takrat dobil 1600$, kar je šlo v 90% na mastercard, da nebi zapravil na cash game Pa ena zmaga na lowrider-ju (11 centov buy-in) se dobil 250$. To pa je menda vse kar je bilo 200$+. Na fulltiltu sem pa igral SNG 90man knockout turbote in tudi prišel do 500$ BR, na sreco nekaj dol vzel, ostalo pa zapravil, na srečo zato ker jih je mal pojeb***** tk, da se sekiram za 2,7$ na Fulltiltu :lol:
    Z 20.6 sem pa začel igrati z 4$ igrati SNG 10man (ne turbote) za 1$ in do danes prilezel na 340$ in igram 5+50 buyine, ponavadi po 6 miz naenkrat. Bom pa tekom tega tedna verjetno odprl tudi projekt.
    Lep pozdrav!
    KingRamos4
    P.S: Se opravičujem za morebitne napake, in mogoče dolgočasno branje

  • #2
    Pa še uradno dobrodošel na strani
    Upam, da si se iz vseh teh "bustov" kaj naučil
    bwin je drgač kul, samo mogoče bi vseeno lahko premislil o premiku na kako drugo igralnico, kjer bi dobil še rakeback in pa sign up bonus.
    Pa vso srečo s prihajajočim projektom.
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #3
      ajmoooooo naj te pokema koljega GL

      Comment

      Working...
      X